Jump to content

Pytanie do Adminów


mitsu
 Share

Recommended Posts

Admin chyba się tu nie wypowie...

 

Ale jak dla mnie to jest już koniec Ogrodu Reklam. Kilku użytkowników zostało skasowanych bez powodu, o realizację reklam trzeba się kilkakrotnie prosić, do tego jeszcze ta absurdalna sytuacja z brakiem płatnych maili i banerów...

 

Przecież w takiej sytuacji nikt nie będzie promował OR, więc pułap 1500 użytkowników nie zostanie osiągnięty.

 

Ja stamtąd znikam...

Link to comment
Share on other sites

witam. jesli jest poblem z wymiana pkt to sprawdze to i postarams ei naprawic. jesli ktos chce wymienic pkt przed naprawa prosze tylko napisac decybel@gmail.com to wymienie. nie jest to problemem.

co do nie wysylania platnych maili. sluchajcie przeciez doskonale wiece ze jak zaczne tylko swoje maile wysylac i to w duzej ilosci bo tego oczywiscie wszyscy ode mnie oczekuja, to szybciutko bedzie bankrucik. ok 1500 userow moze i macie racje ze za duzo.

 

nie moge tylko zrozumiec czemu tacy nadgorliwi wszyscy sa. mysla: o tylko pkt to spadam z tej firmy. sorxs ale co to za myslenie. jak jest jakis problem cos sie nie podoba czy cos to mozecie pisac. nie jestem taki jak jakis pulkownik w wojsku ze tak powiedziane to tak bedzie do konca swiata.

 

pozdrawiam i przemysle ta zmiane iloci userow

Link to comment
Share on other sites

Powiedzmy tak: "konkurencja" na rynku jest duża i jest w czym wybierać, więc rzucanie sobie samemy kłód pod nogi jest nie na miejscu.

A żeby zachęcić "klienta" musi być to coś (tak jak promocja cenowa w sklepach), a nie tylko wymagania.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

rozumiem. bez obaw. zmienilem liczbe uczestnikow wymaganych do startu jak napisalem w mailu do wszystkich. niestety cos sie stalo z hasle do logowania sie na serverze i nie moge zmienic opisu na stronie.

na wasza prosbe jak tylko naprawie poblem z haslem zmienie tez chyba minimum wyplaty bo macie racje ze trudno bedzie to uzbierac.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

nie moge tylko zrozumiec czemu tacy nadgorliwi wszyscy sa. mysla: o tylko pkt to spadam z tej firmy. sorxs ale co to za myslenie. jak jest jakis problem cos sie nie podoba czy cos to mozecie pisac. nie jestem taki jak jakis pulkownik w wojsku ze tak powiedziane to tak bedzie do konca swiata.

 

 

Mozemy pisac :) ?

Napisalem kilka maili do Ciebie przez support,

ZERO odpowiedzi,

Poruszylem temat na szuwim - "Ogrod Reklam- Trzeba wyrwac chwasta"

Takze ZERO odpowiedzi

 

eee, jakos nie widze konekwencji

 

usunales mi Konto w Ogrodzie, napewno nie z powodu braku aktywnosci bo MINIMUm raz w tygodniu logowalem sie kontrolnie i klikalem minimum 1 reklame, chodzby punktowa.

Na koncie byla pewna konkretna sumka, do tego premiowane czlonkowstwo .... ale widze ze nowy admin wprowadza nowe porzadki i nie zamierza sie wytlumaczyc z wlasnych poczynan/bledow.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use