Jump to content

mBank ile sie czeka ??


mi6st7
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...

Wypełniłem formularz , i chciałem mieć tylko ekonto... na pierwszej stronie formularza po otwarciu były zaznaczone ekonto ( taką parawka) i emax.. wypełniłem dalej i wysłałem... Teraz wchodze na http://www.mbank... i tam w formularzu na pierwszej stronie nie ma zaznaczonego emax...

to znaczy że niepotrzebnie to zaznaczone było wcześniej ?

Jest jakaś różnica ? mczy miałem tylko zaznaczyć ekonto ??? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej zaznaczyc i eKonto i eMaxa i eMaxaPlus. Za prowadzenie wszystkich nic nie płacisz a możesz przelewać kaske z jednego na drugie bez opłat. Dzięki temu jeżeli masz jakąs większą kaske albo jakies oszczednosci to mozesz je przelac na eMaxa i tam trzymac ( oprocentowanie jest ponad dwa razy wyzsze ) . Możesz tez przelewac na eMaxPlus - tam oprocentowanie wynosi 5,4 % tylko ze mozesz raz w miesiacu wyplacic z tamtego konta kase bez prowizji.Za nastepne placisz 5 lub 10 zl w zaleznosci na jakie konto chcesz przelac kase i jest to tzw przelew awaryjny.
Link to comment
Share on other sites

Pamietaj tylko ze jezlei chcesz wyplacic z bankomatu lub zaplacic karta muzisz miec jakies srodki na eKoncie . Karta do eKonta jest darma a do pozostałych jest płatnach ( tzn eMax i eMaxPlus) wiec trzeba przelewac przed wyplaceniem. Najlepiej trzymac kase na eMaxie i w razie potrzeby przelac na eKonto. Jesli natomiast masz wiecej kaski na koncie ktora nie bedzie Ci potrzebna w najblizszym czasieto przelek na eMaxaPlus ( pamietaj ze tylko raz w miesiacu mozna z tamtad wyplacic za darmo kase)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Po wypełnieniu formularza na stronie mBanku czekałem równo tydzień na umowę! Razem z nią dostałem hasła aktywacyjne i jednorazowe. Na konto mogę już wpłacać kasę, wypłacać będe mógł po pełnej aktywacji. Muszę odesłać podpisaną umowę razem z kserem dowodu, żeby aktywowali konto.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use