Jump to content

Zwrot wpłaty PayPal


kosa351
 Share

Recommended Posts

Witam,

próbowałem wczoraj znajomym opłacić konto telefoniczne poprzez PayPala. Wykonałem dwie transakcje, obie obciążyły konto i niestety oby dwie po chwili zostały anulowane i w historii pojawiło się "Zwrot pieniędzy". Najdziwniejsze jest to, że przedwczoraj opłacałem już po raz kolejny swoje konto i wpłata została bezproblemowo zatwierdzona. W związku z tym mam dwa pytania.

1) Jeżeli w informacji mam napisane "zwrot pieniędzy" to czy pobrane pieniążki z mojego konta bankowego bez problemowo wrócą i w jakim czasie to nastąpi?

2) Dlaczego moja płatność została odrzucona? Czy może to być związane z jakimiś problemami technicznymi serwisu, który opłacałem (voipdiscount.com)?

Mój bank to Inteligo.

 

Dołączam screena z historii płatności.

http://img49.imageshack.us/img49/1601/99929506bu3.th.jpg

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że ciężko będzie odpowiedzieć na Twoje pytania - przyczyn zwrotu pieniędzy może być wiele. Na przykład gdy chcesz zapłacić za usługę SkypeOut to regulamin Skype stanowi że jedną kartą kredytową (lub jednym kontem PayPal) można zasilić tylko jedno konto Skype. Być może podobna sytuacja jest w Twoim przypadku - z jednego konta PayPal możesz opłacić tylko jedno konto telefoniczne w voipdiscount.com. Twoje wątpliwości rozwieje kontakt z supportem operatora lub lektura ich regulaminu.

 

Co do zwrotu pieniędzy to nie wrócą one na konto bankowe, bo zostały pobrane z karty kredytowej. Wydaje mi się, że pieniądze zostaną cofnięte na Twoje konto PayPal i wtedy będziesz mógł je przelać na konto w Inteligo - jednak 100% pewności nie mam.

Link to comment
Share on other sites

Sprawa już sie wyjaśniła. Napisałem do BOK PayPal. Dostałem taką odpowiedź.

"Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal.

Panie T.A, powodem zwrotu wysłanych środków mógł być brak zgody na opłacanie różnych kont telefonicznych za pomocą tego samego konta PayPal.

Jednakże o szczegóły dotyczące przyczyny zwrotu pieniędzy proszę pytać dział obsług klienta Voipdiscount.com

 

Jeśli zwrócone płatności były sfinansowane za pomocą karty kredytowej, zwrot nastąpi na saldo tejże właśnie karty. Ze względu na zasady rządzące kartami kredytowymi, zwroty kierowane na ich rachunki mogą pojawić się po około 30 dniach od daty przeprowadzenia transakcji zwrotu.

 

Dziękujemy za poświęcony nam czas."

 

 

Pieniądze w identycznej sumie wróciły po 4 dniach na moje konto. Jeśli chodzi o doładowanie. Z jednego konta PayPal doładowywałem już swoje konto i mojej narzeczonej, ale nie robiłem tego dzień po dniu. Być może to jest przyczyną. Poczekam jeszcze z 2 dni i ponownie spróbuje doładować konto znajomym.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use