Jump to content

Nowy polski bank e-gold


Starpro
 Share

Recommended Posts

jak na razie popraw kod html. w źródle masz coś takiego:

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2">

a czcionki niezupełnie te ;-). w IE jest ok ale spróbuj jakiejś przeglądarki alternatywnej. :roll:

 

no i proponowałbym choćby prosty formularz wpłaty/dopłaty. to naprawdę jest proste a wszystkie informacje o tym jak to zrobić są dostępne na stronie e-golda.

 

trochę mało jest informacji o to kim jesteście i w co zamierzacie inwestować. info, że macie 3000$ jest jakby to powiedzieć "trochę enigmatyczne".

Link to comment
Share on other sites

Aktywni użytkownicy: 0

Depozyty: 0$

 

to czemu cie wstatach niema :) albo inaczej po co one sa ?:) skoro niesa pod zadnym skryptem.

 

i ppytanko do administracji hmm skoro posiadacie 3000$ to niestac was na domenke czy na skrypt? bo czegos nierozumie... do tego czegos napewno niewplace jak by byl skrypt to napewno cos bym zainvestowal

Link to comment
Share on other sites

ale jak ja mu o tym napisalem to mnie zkrytykowal, powiem ci tyle z ekażdy ma swoje zdanie i powinienes je szanowac jako wlasciciel, a skrypt po co ci ? zeby np naliczal dany procent , refferali i wiele innych zeczy co zrobisz jak bedziesz mial 50 ludzi , wątpie zebys wyrobil ze wszystkim ręcznie co do tych statystykow to zawsze mozesz dodawac odejmowac niema jak w standardowym s krypcie, Pozdrawiam i zycze powodzenia, Ja nieinvestuje w programach typu za free... bo to samo o sobie swiadczy. Co nieznaczy ze moze ci sie udac. (w co wątpie)
Link to comment
Share on other sites

skrypt nie jest najważniejszy, dajcie im spokój. dla mnie podstawowym problemem jest brak wiarygodności. z drugiej strony nie poradziliście sobie z polską czcionką a to już rodzi podejrzenia, że na html-u nie znacie się za bardzo, o php i sql nie wspomnę. bez tego nie da się zrobić dobrego skryptu, a o systemie referencyjnym nie wspomnę. bez referencji nie zdobędziecie inwestorów i kółko się zamyka.
Link to comment
Share on other sites

Pierwsza sprawa. Zycze powodzenia.

 

Druga sprawa. Chcecie odniesc sukces? To musiscie byc otwarci na to, co pisza, byc moze Wasi przyszli inwestorzy. Widze, ze hostingu i skryptu juz szukacie. Ale to jeszcze nie wszystko. Nie wiem na ile znacie rynek getpaid, ale tutaj podstawa sa poleceni i reklama. Gdybym nie wchodzil na to forum, to bym nawet nie wiedzial, ze istniejecie.... A stawiajac sprawe w ten sposob:

No coz poczekam jeszcze tydzien i jezeli bedzie dalej tak male zainteresowanie to wycofuje sie z tego (...)
skazujecie program od razu na smierc. Tydzien to za krotko, choc teraz jak bedzie skrypt i domena to powinno sie to ruszyc.

 

Ostatnia sprawa:

Prosze moderatora o utworzenia podforum o nazwie Starpro Investment (...)
Prosbe nalezy skierowac do Administratora forum. Ja nie mam uprawnien, ani nie moge takiej decyzji podjac sam.
Link to comment
Share on other sites

Kovboj -> smieszny to ty jestes i twoje wrogie nastawienie i podejrzewanie o oszustwo. Wiem ze moze przejechales sie na kims ale nie wyciagaj pochopnych wnioskow dobrze? Widze ze jestes webmasterem to lepiej sie zajmij swoja strona (pewni ze skryptami i super ekstra domenka) i zachowaj swoje bezpodstawne uwagi dla siebie

 

 

ja cie nie podejrzewam o oszustwo a o nieprofesjonalizm, zwłasza stwierdzenie,"Nie jest to program HYIP lecz stabilny bank e-gold." , zaden bank czy program z takim oprocenowaniem nie ma prawa być stabilny, co do tego ze nie jest to HYIP to zajrzyj do google i zobaczysz ze to jednak HYIP,co do podania swoich danych to nie jest to dowodem wiarygodność, wiarygodność w tego typu programach nie jest istotna,zwłąszcza ze jest to nielegalne

Link to comment
Share on other sites

jest legalne jeśli jest się firmą zarejestrowaną w strefie wolnej od podatków i dodatkowo w kraju którego prawodawstwo zezwala na taką działalność.

 

by prowadzić taką działalność w polsce - trzeba mieć koncesję brokerską i niestety płacić podatki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use