Jump to content

Neostrada TP przyspiesza i bez limitów


glosny88
 Share

Recommended Posts

Telekomunikacja Polska zniesie limity transferu danych w ramach swoich usług szerokopasmowego dostępu do Internetu oraz przyspieszy najniższą opcję Neostrady. W ramach nowej oferty Neostrady Telekomunikacja Polska zlikwiduje limity transferu danych we wszystkich opcjach neostrady tp.

 

Dodatkowo od lutego, bez dodatkowych kosztów zwiększona zostanie prędkości wszystkim użytkownikom najniższej opcji Neostrady z 128 kb/s do 256 kb/s. Jako pierwsi na szybszą prędkość przełączani będą klienci, którym do końca umów terminowych pozostało najmniej czasu. Akcja podkręcania Neostrady potrwa do połowy marca 2007 roku.

 

Nowe promocyjne oferty TP skierowane do klientów, którzy już korzystają z neostrady, nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi formalnościami czy opłatami.

 

Źródło: Media2.pl

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się - to samo powiedział mi wczoraj konsultant infolinii Neostrady TP.

Pod koniec stycznia neo chodziła mi strasznie wolno. Na otwarcie strony czekałem po kilka, a nawet kilkanaście minut. I nic dziwnego, - po wyczerpaniu limitu zmniejszali każdemu prędkość, - np z 512 - na 32!!!

W lutym już nie będziemy mieli takich problemów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use