Jump to content

Niska aktywnośc userow ... :(


SCO
 Share

Recommended Posts

Witamy

 

PROSIMY O PRZECZYTANIE TEGO MAILA !!!!

 

Na wstepie chcialem poruszyc pewien temat ...

Troche jestesmy zawiedzeni aktywnoscia uczestnikow Early-cash.com

Robimy co mozemy aby znalezc stalych kontrahentow, reklamodawcow, z poza GPTR ktorzy beda w stanie zapłacic wiecej za reklame ... a tym samym i reklamy beda o wyzszej wartosci ... udalo nam sie dotrzec do takich 2 osob. Zostal zakupiony przez nich testowy mailing, i co ? ... po tygodniu czasu w statystykach byly 482 klikniecia !

 

Przepraszamy Was ale czegos tu nie rozumiemy.

Jesli mamy 1500 uczestnikow, z czego ponad 800 jest aktywna ... to czemu jest tylko tyle klikniec ?

akt faktem sa wakacje, ale jakos niektore inne firmy, potrafi uzyskac takie same rezultaty statystyk jak od wrzesnia do czerwca, nie bede tutaj wymienial nazwy firmy ktora mam na mysli.

 

Druga sprawa.

Reklamy kompetnie nie sa czytane, wiekszosc osob (co nie znaczy ze wszysike :) ), klikaja w link z maila, nie zytaja tresci maila, nawet zazwyczaj nie zwracaja uwagi na to co jest reklamowane !

Prosimy o troche wiecej zaangazowania.

Czy jesli jest reklama np. jakiejs siegarni, to ciezko kliknac w jakis link u nich aby sprawdzic jakie maja ksiazki ? ... albo czy tak ciezko w ciagu tych 20-30 sek zapoznac sie ze strona reklamowana ... nie mowie tutaj o reklamach innych firm ptr, ale o reklamach w ktorych przedstawiane sa strony kompletnie nie zwiazane z gptr.

 

Kolejna spawa.

Zostal zmieniony przelicznik punktow na pieniadze, tak jak wspominalismy o tym wczesniej.

Teraz wynosi on 2000 pkt = 1 pln

Jednosczesnie zostanie troche obnizona cena reklam zakupywanych z zarobkow z konta.

 

Dalej.

Konkursy - mamy kilka pomyslow, juz na 2 konkursy + 1 quiz ... niedlugo prawdopodobnie ne rusza ... ale po co ... konkursy i quizy traktujemy w pewnym stopniu jako nagroda za aktywnosc dla uczestnikow programu, bardzo malym wysilkiem mozna zdobyc w nich nagrody pieniezne jak i reklamy ...

tak tak, nagroda za aktywnosc, a aktywnosc wasza jest niestety znikoma :(

 

Dobra, zeby Wam juz dluzej nie marudzic do zwracamy sie do Was z pewno prosba.

Do konca wrzesnia bedziemy dokladnie przygladac sie statystykom kazdej reklamy, Was prosimy o wieksza aktywnosc i zaangazowanie, Nasza firma Early-cash.com glownie opiera sie na Was, to wy jestescie odbiorcami reklamy, to na Was budowane sa statystyki, to Wasza aktywnoscia i zaangazowaniem w odbior reklamy mozemy przyciagac nowych reklamodawcow ... mozna powiedziec ze Wy sami decydujecie jakie chcecie miec zarobki, o jakiej wartosci reklamy, i o ilosci tych reklam.

 

To by bylo na tyle.

W razie czego prosimy do wypowiadania sie na supporcie Naszego Programu pod adresem:

 

Pozdrawiamy

Administracja Early-cash.com

Przemekts&SCO

 

 

Taki mail został dzisiaj wysłany do wszystkich userow Early-Cash.com

Prosimy o komentarze co sądzicie o zaistaniałej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Na temat klikalnosci nie bede sie wypowiadal, bo znajduje sie wsrod tych 482 osob ktore klikaja ;)

 

natomaist zdenerwowala mnie troche ta sprawa:

 

Kolejna spawa.

Zostal zmieniony przelicznik punktow na pieniadze, tak jak wspominalismy o tym wczesniej.

Teraz wynosi on 2000 pkt = 1 pln

Jednosczesnie zostanie troche obnizona cena reklam zakupywanych z zarobkow z konta.

 

Otoz wiem ze pisaliscie wczesniej ze zmienicie przelicznik punktow, ale nie okresliliscie dokladnej daty tego, co wg mnie nalezloby zrobic, bo nie wszyscy zbieraja punkty na reklamy, ja np zbieram na wymiane i takim sposobem jestem zlotowke w plecy :( moze nieduzo ale wyklikaj sobie te 1500 czy 2000 punktow jak 3/4 reklam punktowych jest za 1 pkt a kazda trzeba klikac osobno :/

Link to comment
Share on other sites

Na temat klikalnosci nie bede sie wypowiadal, bo znajduje sie wsrod tych 482 osob ktore klikaja ;)

 

natomaist zdenerwowala mnie troche ta sprawa:

 

 

 

Otoz wiem ze pisaliscie wczesniej ze zmienicie przelicznik punktow, ale nie okresliliscie dokladnej daty tego, co wg mnie nalezloby zrobic, bo nie wszyscy zbieraja punkty na reklamy, ja np zbieram na wymiane i takim sposobem jestem zlotowke w plecy :( moze nieduzo ale wyklikaj sobie te 1500 czy 2000 punktow jak 3/4 reklam punktowych jest za 1 pkt a kazda trzeba klikac osobno :/

 

czyli 2000 stron odwiedzic i sie dostaje zlotowke ?? :D

 

a jaki timer tam jest ?

Link to comment
Share on other sites

Na temat klikalnosci nie bede sie wypowiadal, bo znajduje sie wsrod tych 482 osob ktore klikaja ;)

 

natomaist zdenerwowala mnie troche ta sprawa:

 

 

 

Otoz wiem ze pisaliscie wczesniej ze zmienicie przelicznik punktow, ale nie okresliliscie dokladnej daty tego, co wg mnie nalezloby zrobic, bo nie wszyscy zbieraja punkty na reklamy, ja np zbieram na wymiane i takim sposobem jestem zlotowke w plecy :( moze nieduzo ale wyklikaj sobie te 1500 czy 2000 punktow jak 3/4 reklam punktowych jest za 1 pkt a kazda trzeba klikac osobno :/

Jakim cudem jesteś złotówkę w plecy bo tego nie rozumiem??

A banery są od 1 do 5 pkt, więc jak Ci się nie chce klikać tych po 1 pkt, to nie klikaj, mi się osobiście podoba ten program, już wolę klikać po 1 pkt, niż logować się raz na dwa dni, bo reklamy są na tyle drogie, że nikt ich nie wykupuje :-/

Widać, że się starają, a są programy których nie ma rzadnego ruchu, a mimo to mają duużo więcej członków...

Link to comment
Share on other sites

Mamy dośc spore i postepowe plany do Early-Cash, co konkretnie to nie bedziemy jeszcze zdradzali, ale musimy podejmowac rozne kroki aby dazyc do konkurencyjnosci na rynku.

 

Jak widac, reklam nie brakuje, a timer 5 sec za reklame 1 pkt ... sadze ze nie jest wysoki, zanim reklama sie otworzy to mozna juz ja praktycznie zamykac ...

reklamy 1 pkt to glownie reklamy PTP.

 

Sa takze reklamy o wyzszej wartosci, ktos kiedys policzyl ze dziennie mozna wyklikac ~85 pkt

 

ta liczba oczywiscie wzrosnie, bo poprzez podwyzszenie progu wymiany, obnizymy tym samym cene reklam, a uwierzcie mi ze naprawde duzo osob kupuje reklame za punkty.

 

narazie to tyle

Link to comment
Share on other sites

Z tym obniżaniem cen reklam, to lepiej nie przesadzać, bo jak będzie jeszcze więcej do klikania, to pewnie znowu obniżycie wartość pkt, a wtedy to już wogóle nie będzie sensu tego klikać, ja na razie je klikam, bo raz na kilka dni wygrywam te marne 5 groszy, ale zawsze to coś...
Link to comment
Share on other sites

Ale przynajmniej Early jest uczciwa i rzetelna, w przeciwieństwie do niektórych tzw.renomowanych firm.Jeśli wykupiłam reklamę w Early,zawsze była realizowana co od joty,tymczasem w sierpniu zapłaciłam za link na dole strony na miesiąc w Stoowie,który byl tam niecały tydzień.Myślę,że to też się liczy,bo firma może mieć nawet 50 linków po 5 groszy dziennie ale jeśli zaczyna nie realizować reklam jest najlepszej drodze do scamu.Poza tym na stronie Early cały czas coś się dzieje a firma wciąż wprowadza zmiany.

A ja wiem,że prawdziwe profity należą do wytrwałych :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
jezeli zwiekszylo sie minimum to niech chcociaz powroca punkty z poleconych. to troche dziwne tlumaczenie ze userzy ktorzy maja duzo poleconych olewaja ptc.. ja mam jednego poleconego w early ale zawsze to bylo jakies wsparcie.
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use