Jump to content

Zarabiaj W Internecie


pszczola11
 Share

Recommended Posts

ELO

 

OSTATNIO POSIEDZIAŁEM TROCHE NA NECIE I ZNALAZŁEM SUPER OFERTE NAJLEPSZĄ Z MOŻLIWYCH. POLEGA TO NA KLIKANIU NA LINKI ZA CO DOSTAJE SIĘ KASE KTÓRĄ MOŻNA POTEM WYPŁACIĆ.

WEDŁUG MNIE JEST TO NAJLEPSZA STRONKA JEST WIELE INNYCH PODOBNYCH ALE NA TEJ NAJWIĘCEJ PŁACĄ. NAWET NA SAMO WEJŚCIE DOSTAJE SIĘ 25 ZŁ.

 

 

O TO LINKà http://sowa-mails.pl/ [wymoderowano SPAM]

 

 

UWAGA!!! JEŻELI CHCECIE DOSTAĆ Punkt karny to zakladajcie tematy jak ten ;) (dnb8)

 

TO 25 ZŁ ZA START TO:

-PO WEJŚCIU NA STRONKE MUSICIE ZJECHAĆ NA SAM DUŁ TEJ STRONY I NACISNĄĆ ZAPISZ SIĘ

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM I POLECAM

SAM NA TYM NIEŻLE ZAROBIŁEM

Link to comment
Share on other sites

TO NIE JEST ŻADEN SPAM !!!

Jest!

Widocznie nie czytałeś regulaminu.

http://forumemoney.com/showthread.php?t=3

3. Zakaz spamowania.

Nie można umieszczać linków do swojej strony (jedynie w stopce oraz działach Linkowania i Oferty).

Linki referencyjne, a także linki do swoich ofert komercyjnych (typu aukcje) można umieszczać tylko w stopce, łańcuszkach i ofertach.

Jako spam będą również traktowane odwołania w poście do stopki z reflinkami, lub prywatnymi stronami z reflinkami w innych działach niż oferty. Oznacza to, że nie można dawać w postach informacji typu - dobre firmy to te, które mam w stopce, czy - link znajdziecie w stopce i.t.p.;

Nie wolno także w postach dawać informacji typu - link na PW lub GG, po informację zgłaszać się na PW lub GG i.t.p. - tego typu zwroty są dopuszczalne jedynie w dziale ofert - i to jedynie z jednoczesnym podaniem informacji o jaki program, czy sposób zarabiania chodzi.

W dziale Linkownia można podawać linki do własnych stron - jednak post nie może zawierać wyłącznie linku do strony - należy uzasadnić podanie linku w tym dziale. W dziale linkownia nie można umieszczać ofert - do tego służy dział oferty.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use