Jump to content

Jak sprawdzić wartości bidów?


Recommended Posts

Jak w temacie.... wie ktoś jak sprawdzic wartości bidów w takich szukarkach jak SAS lub BlazeRunner? Omega np. przy wynikach wyszukań wyswielta ile każdy bid jest wart, ale SAS nie. Co w takiej sytuacji zrobić? Istnieje jakiś sposób ? Czy jeżeli w jednej szukarce słówka są dużo warte to i w innych tez?
Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
Pamietaj ze obecnie nie wiadomo czy St bedzie placic . Zaden z adminow nie ma dostepu ani do mb ani e-golda i nie wiadomo kiedy beda miec staly dostep .

 

 

Heh nigdy nie wiadomo czy ktoś komuś wypłaci czy też nie.

 

A nie rozumiem czemu ciągle czepiasz się St???

Link to comment
Share on other sites

ja już czekam na wypłate od omegi chyba 20 dni i nie narzekam z tego co wiem niektórzy więcej czekają czemu o nich nie piszesz??

 

co do tego kto zajmuje się wypłatami masz linka tu:

http://forumemoney.com/viewtopic.php?t=3643

 

bunny i czemu mówisz że to ja rozpoczynam kłótnie?

 

P.S ten temat dotyczy wartości bidów spójrz w góre, a nie wypłacalności wyszukiwarek :twisted:

Link to comment
Share on other sites

wszędzie tylko pisze o ST - może to jakaś forma reklamy konkurencyjnej firmy ??

 

może o mnie ... wisi mi to kalafiorem (ups ... z reguły to kobicie tak wisi :P )

 

a po co o tobie pisać jeżeli jesteś ok nie ma na ciebie skarg i nie zaczynasz tematu od słów [wyszukiwarka] jest do ... oszukuje itp no to raczej źłych postów o tobie nie bedzie chyba że sam napiszesz :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use