Jump to content

Co jest z Platforma??Kolejny SKAM


Quentin
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie co sie dzieje z Platforma ?Kurcze dałam na reklamę(jak jeszcze czynna była stronka) ,i guzik z petelką:mad:Jasny gwint z tego co tu czytam to wydaje mi się że znowu następni się znaleźli co oszukali nas klikaczy czyli userów:((Od chyba trzech tygodni nie widzę stronki:mad:Znikła tak jak Bajeczny ,i kilka innych .Pewnie ktoś prawie ma już minimum do wypłaty o dziwo stronka"wyparowuje jak kamfora"nagle wszystko się psuje .Czytałam o wypłatach jak się ludzie tu upominali.:confused:Tak ja zobaczę wypłatę ,chyba w snach:((.I zobaczycie że znikneła Platforma ,a na jej miejsce powstanie inna z innym Administratorem:confused:Pozmieniają sobie niki i znowu będą oszukiwać "naiwnych"ludzi.:confused::confused::confused::confused:A nie wieżyłam wcześniej jak mi pisali że to SKAM.Oj luis :dno:razem z Piotrkiem wyrobiliscie ludzi na szaro:confused:Nie wierzę że znowu bedzie istnieć .Za dużo było kombinacji na tej stronie .Chodzi mi że raz strona była potem nie .Powtórka z bajecznego:((i INNYCH oszukańczych.Pewnie podzielicie się pieniędzmi tych co tam zarabiali i po sparawie .Tak jak na kaczym.Szlak by to trafił :((I to jest uczciwie z waszej strony??Dziwne bo na gg ani Ciebie Luis nie ma, ani Piotrka .:confused:Najlepiej tak zrobić ---->zaiwanić pieniadze i po sprawie:confused:Jak się ma jakieś kłopoty to sie pisze maile do Wszystkich userów ,albo na forum daje się informacje.I nie mów mi że nie masz kompa ,albo że jest popsuty.Bo jak jest taka sytuacja to idzie się do kafejki i możesz napisać na forum informacje .Ale widac macie to oboje w nosie .Tak jak z wypłatami było od stycznia się upominali i guzik dostali.:confused:
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use