Jump to content

PP?! Informacje...


Marcop
 Share

Recommended Posts

Czy wie ktoś, czy jest mozliwosc, azeby po wplacie na paypal wplacajacy otrzymal jakis kod (jak z smsow)?:confused: Oczywiscie nie musi byc to z poziomu PP, lecz jakkolwiek. Musi tylko działać... To jak? Jest?

 

PS: jeszcze jedno - czy gdy ktos wplaca np. z funtow na euro, to placi tylko on (za wymiane waluty), czy ja tez?

g:<

Z gory dziex.

 

--- połączone ---

 

Jeszcze 2 pytanka: pierwsze - czy moge zalozyc konto np. na paypal.com, a potwierdzic karta z banku na madagaskarze. Drugie - Mozna na paypalu miec konta walutowe tj. jak ktos przysle kase w funtach to otrzymam i mam w funtach (subkonta?), a jak w euro, to mam w euro...

Link to comment
Share on other sites

Opcje zarządzania saldami walutowymi

 

pixel.gif pixel.gif Tabela Zarządzaj walutami przedstawia wszystkie waluty, w których można utrzymywać saldo.

 

Otwórz saldo

Po wybraniu salda walutowego i kliknięciu przycisku Otwórz saldo wszystkie przyszłe płatności odbierane w danej walucie będą automatycznie przyznawane do danego salda.

 

Zamknij saldo

Po wybraniu otwartego salda walutowego i kliknięciu przycisku Zamknij saldo w przypadku wszystkich przyszłych płatności odbieranych w danej walucie zostanie wyświetlony monit o zaakceptowanie lub odrzucenie płatności. Jeśli zamykane saldo jest dodatnie, zostanie wyświetlony monit o przeliczenie środków na walutę otwartego salda walutowego.

 

Ustaw jako podstawowy

Po wybraniu salda walutowego i kliknięciu przycisku Ustaw jako podstawowe dana waluta zostanie walutą domyślną wysyłania i żądania płatności.

 

Przelicz

Po wybraniu salda walutowego i kliknięciu przycisku Przelicz zostanie wyświetlona możliwość przeliczenia środków z wybranego salda na inne saldo walutowe.

 

Waluta kraju zamieszkania

Środki są gromadzone w walucie kraju zamieszkania użytkownika. Jeżeli wypłacisz pieniądze lub wpłacisz je na lokalny rachunek bankowy, środki zostaną przekazane w walucie kraju zamieszkania.

 

Możesz także posiadać salda w innych walutach niż waluta kraju zamieszkania, jednak w przypadku wypłaty środków z konta PayPal pieniądze będą zawsze przeliczane na walutę kraju zamieszkania. Ponadto można wypłacać środki w dolarach amerykańskich, jeżeli wypłata ma miejsce w banku zlokalizowanym w Stanach Zjednoczonych.

---

To jest info o saldach i możliwościach zarządzania nimi. Co do weryfikacji konta - to nie wiem o tym zbyt wiele, - nie mam żadnej karty kredytowej.

Link to comment
Share on other sites

Ponoc maja cos na tej zasadzie wprowadzic ale teraz raczej czegos takiego nie ma.

Podobno trzeba miec karte z tego kraju w ktorym jest podany adres zamieszkania.

I odpowiedz na trzecie pytanie, tak mozna miec otwarte salda w roznych walutach i potem sobie przewalutowywac te pieniadze na inne waluty.

Link to comment
Share on other sites

Wie ktos, czy jest mozliwosc przelewu kasy z tradedoublera na paypala, eglda czy cos takiego?

http://www.forumemoney.com/showthread.php?p=41455#post41455

 

jaka jest mozliwosc placenia za cos w internecie (bez limitu wplywow) takich jak paypal? Moze kartą na bank?

W sieci możesz płacić bez limitów poprzez:

- kartę kredytową

- przelewy bankowe

- procesory płatnicze: PayPal, E-gold i inne...

 

Chyba nie zrozumiałem pytania, musisz je sprecyzować.

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o to, że w PP jest limit wplat chyba 9600 zł! To jest smieszne!

 

Nie ma jakiegos systemu platnosci (procz smsow :)), ktory daje mozliwosc potwierdzenia on-line (calosc mojego serwisu musi byc 'automatyczna')... Moze jakis informatyk wie, jak zrobic, aby 'system' (bezpiecznie) mogl sprawdzic wplate, albo cos, no juz nie wiem -lol-

 

Aha i jestem zielony w temacie wdrazania platnosci do serwisow, np. jak wdrozyc platnosci przelewem, kartami itp.?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use