Jump to content

Jak wplacic kase na egold?


Pawelus
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
Idziesz do agencji PKO BP albo oddziału PKO BP, prosisz o druczek wpłaty i za darmo w 5 minut wpłacasz w okienku na konto Inteligo.

 

Ale on nie ma konta bankowego. Chyba, ze chodzi Ci o to, zeby komus wplacil na konto, a ktos jemu na golda.

 

A wogole to troche stary temat... i problem sie chyba rozwiazal.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ja mam 20 lat i mam konto w PKO al eniepolecam bo nierobia przelewow w dni wolne :) czeba zawsze czekac do poniedzialku jak w piatek zrobia mi przelew ;] prowizjje za przelew mam minimalne a oplata konta 4pln na miesiac :) chyba z ejestes studentem to mozesz zalozyc konto za freee :)
Link to comment
Share on other sites

Nie widziales, bo na terenie Polski jest tylko kilka oddzialow. Jest to bank internetowy. Co nie ozancza,ze kasa moze sie ulotnic. Jest on czescia BRE Banku, podobnie jak MultiBank.

 

Ogolnie polecam mbank. A konta najlepiej dwa zalozyc. eKonto i eMax. W obu przypadkach nic nie placisz za zalozenie ani za prowadzenie, dostep do srodkow masz prawie 24/7 (czasem sa prace konserwatorskie - jestes uprzedzony mailem i zawsze praca sa pozno w nocy - ok 2-4).

 

A dlaczego dwa konta? eKonto jest gorzej oprocentowane, ale za wydanie i potem odnawianie karty nic nie placisz, eMax jest b. dobrze oprocentowane, ale za karte sie placi (a nie ma sensu placic, skoro przelewy w obrebie mbanku sa darmowe).

 

Jak masz jakies pytania odwiedz strone mbanku.

Link to comment
Share on other sites

Do kazdego konta masz pelen dostep przez internet. Dostep jest szyfrowany, dodatkowo dosc duzo jest napisane o tym jak przygotowac przegladarke, aby polaczenie bylo bezpieczne. Zajzyj tutaj http://www.mbank.com.pl/przewodnik/bezpieczenstwo/index.html Dodatkowo do kazdej operacji musisz dodac jedno z hasel ze specjalnej listy hasel jednorazowych. Nawet jesli ktos pozna ID i haslo do konta, to niewiele bedzie wstanie zrobic jesli nie ma tych hasel.

 

Zapomnialem dodac, ze mbank ma minusy. W sumie jest ich jeden. Poniewaz to bank internetowy (przy okazji poczytaj o gwarancjach bankowych) wszelkie umowy przesylane sa przez poczte, a wiec niestety troche to trwa. Ale potem juz wszystko ok.

 

Bankomaty. Najlepiej zajzyj na strone mbanku http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/bankomaty/index.html - tutaj po wybraniu miejscowosci masz liste bankowatow. Oczywiscie bezprowizyjnych (bankomaty BZ WBK i Euronetu). Na strone dowiesz sie rowniez jakie sa prowizje od innych sieci bankomatow.

 

Polecam dzial http://www.mbank.com.pl/spis.html

Znajdz tutaj dzial Rachunki (bedzie 2 od gory na szarej belce) - nastepnie masz dostepne rachunki. Przy kazdym jest opcja Porownanie. Mozesz sobie zobaczyc, w przyblizeniu jak mbank wypada przy innych bankach (przypominam - zakladanie i prowadzenie jest bezplatne, wiec w odroznieniu od PKO dochodzi Ci 4 zl miesiecznie :grin: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use