Jump to content

Jestesmy otwarci na Wasze sugestie


marcianson
 Share

Recommended Posts

Wszystkich biorących czynny udział w rozwoju polskiego GPTR prosimy o sugestie i nowe pomysły związane z DarioMails.com

 

Interesuje nas Twoja opinia - szczera wypowiedz pozwoli nam udoskonalic program.

 

Prosimy o branie udziału w dyskusji - proponowanie nowych rozwiązań będzie niosło wiele korzyści.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Witam ,a ja mam skargę na Dario dałam na reklamę 500 pktów to dlaczego mi z konta odjeło 1000 pktów??Za poprzedniego Aministratora tak samo były nazwie to"cyrki" bo jak klikałam w reklame odejowało mi pieniądze z konta :(Ale widzę że niestety sytacja się powtarza:( nie dolicza pieniędzy:( tak samo z tymi pktami.I niech mi ktoś tu nie powie że może oszukuję!!Niestety mam czarno na białym" WSZYSTKO SOBIE ZAPISUJE" Zresztą mam zapisane wszystkie firmy gdzie klikam i jaki mam zarobek w poszczególnych ,więc nikt mnie nie wyrobi na "szaro"Proszę mi to wyjaśnić ,bo zaczyna mnie to już wnerwiać,kurcze blade ile ja na 500 pktów musiałam klikać i co "wyparowały"???
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Widać można pisać tu na forum ,na rorum Dariomails i macie to głaboko gdzieś:( Delux bo z tego co wiem teraz jesteś Administratorem ,wytłumacz mi jedno pisałam na forum Dario o reklamach .Jak dotąd zero odpowiedzi a na reklamę dałam dawno , bo w stryczniu jesli się nie myle to na samym początku:| Co wkońcu się dzieje?? Firma jest do sprzedania czy jak?Bo ja napewno nie podaruję ponad 16 PLN i 4.O45 pktów .Nie po to zaiwaniałam ponad dwa lata by mi ktoś teraz zabrał pieniądze:( Jednego żałuję że mogłam wypłacić sobie pieniądze za dawnego Administratora ,ale nie .Zresztą pytałam się czy mogę dalej składać,powiedziałeś że tak .Zreszta kazdego Administratora prawie prosiłam o zgodę czy mogę składać sobie pieniądze .Tak się nie robi ,ani odpowiedzi ani nawet na tamtym forum nic nie napiszecie ,a jeszcze ~dyszla.To jest chyba Administrator Ogrodu reklam ,pisze mi że mam się nie gorączkować:( Fajnie o SWOJE MAM SIE NIE UPOMNIEC???
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use