ForumEMoney.com     

Wróć   ForumEMoney.com > ZARABIANIE > Support [PL] > eXtreme-mails > Płatne Zapisy
Nazwa użytkownika
Hasło
Portal FAQ Użytkownicy Kalendarz TopLista Galeria Gry Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Płatne Zapisy support płatnych zapisów - co zrobić by otrzymać premię

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-07-06, 13:10   #1
ksoniek

Miasto: Kamienna Góra
Reputacja: 0ksoniek ani zbyt dobra, ani bardzo zła
problem z zapisem

witam
Co się dzieje jeśli serwer na którym jest dany system (do którego się zapisałem z płatnych zapsów) padł i utracił swoją bazę danych, bądź w jaki kolwiek inny sposób utracił uczestników (z 500 zrobiło się 10). NIe wierzę żeby wszyscy byli oszustami
Nadmienię że ja zostałem "zagubiony". NIestety kontaktu z adminem nie ma. Nawet na wcześniejsze monity że nie ma dostępnej opcji wypłać nie dostałem odpowiedzi!
Teoretycznie zostałem usunięty z systemu i zgodnie z regulaminem płatnych zapisów powinienem ponieść karę, ale jak nie jest usunięcie z mojej winy?

P.S. chodzi o system bankomacik.info
Stary 27-07-06, 09:59   #2
arteck

awatar arteck

Reputacja: 14arteck zaczyna pracować na złą opinię - trochę wstyd
Witam,
Nie pobierzemy kary ze względu na fakt, że wypis z programu nie był z Pańskiej winy. Karę pobieramy tylko w przypadku, gdy użytkownik sam się wypisze lub zostanie usunięty za łamanie regulaminu programu.

Z mojej strony - serdecznie przepraszam w imieniu reklamodawcy. Utrata bazy danych napewno wiązała się ze stratą zarobionych pieniędzy w systemie. Osobiście nie rozumiem sytuacji "system padł" albo "baza się zagubiła". Niedorzecznością jest brak jakichkolwiek backupów. Niestety są ludzie, którzy nie wiedzą iż takowe należy robić tak często jak to możliwe. Stara anegdota mówi, że ludzie dzielą się na tych, którzy robią backupy i na tych, którzy backupy będą robić. Może to zdarzenie nauczy czegoś adminów firm, które stoją na niepewnych serwerach.

W eXtreme-mails backup jest robiony automatycznie co 12h - całego serwisu razem z bazami danych. Oprócz tego ręcznie wykonuję backup bazy danych tak często jak zaglądam na stronę eXtreme. W przypadku jakiejkolwiek awarii systemu, serwera lub innej - straty będą niewielkie - maksymalnie 12h klikania.

Pozdrawiam.
arteck jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania