Jump to content

Oszustwo


eros_14
 Share

Recommended Posts

pewnie to były maile 1/2c search to all co?

to były chyba z tego co wiem maile pomyłkowe,

i za nie kasy nie ma, dziwne że Ci się otworzyły,

bo jak ja odbierałem to już były odwołania (ID) usunięte

 

 

pisało o tym w mailu od admina, musisz takie cos czasami przeczytac a nie klikasz wyszystko co idzie ! :)

Link to comment
Share on other sites

czytajcie maile, a nie klikacie bezmyslnie, a potem oskarzacie wm o oszustwo

 

I have some news for you :)

 

1. We sent yesterday some search mails to all by mistake. Sorry for this, we reduced your accs from this clicks.

 

2. Sorry for a little delay with payouts. We will send overdues cash soon :)

 

3. We will start with 2 contests to end of this week on 100% :) You will can win cash prizes. :)

 

4. Yesterday I had my birthday :))) I received many gifts and wishes, so I want to do something for my members ;) Everyone who will send me banner+url to end of today will receive 10.000 banner impressions for free. :)

 

4. If you want to vote on our site in gpf pool you can do this with link below...

Link to comment
Share on other sites

wkurzyłem się troszkę , bo w każdym mailu wykonałem wyszukanie<powiedziałem sobie a co tam dali mi zarobić , to dam ja i im>

a tu taki cyrk :evil:

 

Pebe:

 

czytajcie maile, a nie klikacie bezmyslnie, a potem oskarzacie wm o oszustwo

 

Najpierw doszły do mnie maile z kasą , a niestety ten od admina póżniej

Link to comment
Share on other sites

wkurzyłem się troszkę , bo w każdym mailu wykonałem wyszukanie<powiedziałem sobie a co tam dali mi zarobić , to dam ja i im>

a tu taki cyrk :evil:

ee w takich szukarkach nam Polakom nie wolno wyszukiwać chyba że jest to szukarka która akceptuje wyszukania z Polski ,więc wyszukałes na darmo bo twoich klików i tak nie zaliczy ;)
Link to comment
Share on other sites

Pebe:

 

czytajcie maile, a nie klikacie bezmyslnie, a potem oskarzacie wm o oszustwo

 

Najpierw doszły do mnie maile z kasą , a niestety ten od admina póżniej

 

chodzi mi o to ze przyszly maile z szukarkami, potem mail z przeprosinami i wyjasnieniem, wiec dla mnie sprawa jest zamknieta na tym etapie. Ale ktos kt onie czytal maila z newsami od wm, albo co gorsze nie zna angielskiego robi potem takie afery.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze - szanowny Gościu to nie jest dział ofert tylko support StarCashMail. Jeśli chcesz, żeby ktoś zaproponował Ci kase za zapis - zgłoś się do niego na GG lub daj ofertę w odpowiednim dziale. Tutaj Pebe nie może złożyć Ci oferty. Poza tym raczej nikt nie będzie robił interesów z anonimem ;).

 

Po drugie - zgadzam się z tymi, którzy wspomnieli, iż warto czytać maile zanim zrobi się aferę. I Eros ma rację - że wszystkie błędne maile miały łączną wartość 5c - więc nie pisz Gościu, że straciłeś dużo.

 

Po trzecie nie wyszukujcie w szukarkach, które nie akceptują polskiego trafficu - nawet w firmach, które wysyłają searche do wszystkich i możemy w nie klikać. To może tylko zaszkodzić reklamodawcy a nie przynieść im zysk.

 

Po czwarte - wszystkiego najlepszego z opóźnieniem Codi ;) - życzę aby więcej pomyłek w żadnej z Twoich firm nie było ;).

 

Po piąte - żeby uprzedzić kolejny temat założony przez tych, którzy nie czytają maili - tylko do piątkowego wieczoru przelicznik punkty na kasę wynosi: 3000 = 1$, od jutra będzie to: 4000 = 1$

Mam prośbę - Codi zmień wartość w temacie - 3000 punktow = 1$ - lista wyplat :)

 

 

BTW od kiedy kot z Alicji w krainie czarów w wersji nieco "popapranych" twórców gry komputerowej jest gremlinem :shock:

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam maila... Ech, a tak niewiele mi brakowało... Mam już prawie dwa i pół tysiąca. Ale do jutra nie uzbieram 500... Czuję się jak maratończyk, który widzi, jak mu przesuwają metę :(

Mogę tylko mieć nadzieję, że jak dojdę do 3,500 stawka nie zmieni się na 5000... :(

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use