Jump to content

STORMPAY pomocy !!!


cacper85
 Share

Recommended Posts

Witam, mam konto w firmie aprilgold i chcialbym przelac pieniadze tak aby jak najszybciej byly one u mnie... Dlatego chcialbym wiedziec jakimi sposobami mozna wyplacac pieniadze z konta stormpay ??? Czy jest to tylko czek czy jest jeszcze inna metoda !? A jezeli jest to tylko czek , czy jest on realizowany w kazdym Polskim banku ??? Z gory dziekuje za pomoc gdyz jest mi ona bardzo potrzebna
Link to comment
Share on other sites

co to znaczy ??? IF you signed up BEFORE December 23rd, 2003!! to jak ja sie zapisalem pozniej to nie moge nic wyplacic ?!?! Normalnie paranoja... polakow traktuja jak zlodzieji no niemoge, jeszcze to porownanie do chinczykow. Niezla mam opinie w Stanach a niby tacy przyjaciele ... Pier*** koalicje z USA
Link to comment
Share on other sites

Ja w aprilu mam juz ponad 76$ i tez nie wiem co zrobic.Wypłacic nie mozna, oferty reklam to:

1) A 3 Cent Ad To ALL MEMBERS NO SEARCH!!!!!!!!!!!!

Spend Cash $ 30

 

2) 2 Emails Ads To ALL Members NO SEARCHES!!!!!!!!!!!

Spend Cash $ 55

 

Czyli nie mozna wyslac searcha;(

Napisalem do wm czy moge kupic silver member na rok ale jakos nie odpisuje.Dzieki silver mozna raz na miesiac wyslac searcha do wszystkich wiec jest to chyba jedyne racjonalne rozwiazanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
Jak chcesz do nich wpłacić kasę, to sposobów jest tysiące. Oni akceptuja wszystko. A jak chcesz wypłacić to jest tylko czek. Drogi i niepewny. To taki amerykański shit działający tylko w jedną stronę. I ździerają strasznie, jak chcesz komuś wysłać kasę. Nie polecam nikomu
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

hmmm no moze i macie racje ale jest zawsze ale ja zalozylem konto stormpay poniewaz musialem przelac kase z karty kredytowej zeby zalacic za kilkanascie reklam okolo 20 $ nie bylo problemu po podaniu nr karty kodu cvv kasa za kilka sekund byla na moim koncie potem bez problemu wydalem ja na zakup reklam i upgardu * 4 w 4 daily wiec ja jak narazie nie moge nazekac .

swoja droga to nie wiem czy jest jakis bank typu egold czy money bokers w ktorym moglbym wplacic kase z karty kredytowej (inteligo dodam) bez wysylania jakis zaswiadczen z banku ksera dowodu i paszportu ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use