Jump to content

1 kwietnia - konkurs


luis
 Share

Recommended Posts

No to mały konkursik...

Kasa za konkurs idzie z mojego prywatnego konta(nie z konta PB)

 

 

Nagroda będzie za najśmieszniejsze linki. Mogą to być pojedyńcze fotki, całe galerie, śmieszne strony, śmieszne tematy na forach itp, ale żadnych dowcipów. Każdy może podać tyle linków, ile chce.

 

Gdy nie masz konta w PB, a wygrasz, to otrzymujesz tylko 50% wygranej(drugie 50% dla losowego usera PB)

 

Nagroda: 0.2$ + 1c za każdy link(każdej osoby), ale max 80c. Nawet do 1$

 

Koniec konkursu: dzisiaj, lub jutro(zależy od zainteresowania konkursem)

 

 

No i na koniec powiem: kasa tylko na EG. Do żadnego innego banku nie. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Witam chciałam zrobić nowy temat ale nie wiem jak .Co jest grane że jak chcę się zalogować pisze mi że "Błąd":!! Taki loging nie istnieje w naszej bazie danych.No chyba mnie tu szczeli za chwilę:( Znowu coś ze stroną sie dzieje czy co :??: Mi się wydaję że jak są jakieś kłopoty to powinno się o tym napisać na forum alebo wysłać maila.A tak nikogo na gg nie widzę ,może człowieka czałkiem wnerwić:(
Link to comment
Share on other sites

Witam chciałam zrobić nowy temat ale nie wiem jak .Co jest grane że jak chcę się zalogować pisze mi że "Błąd":!! Taki loging nie istnieje w naszej bazie danych.No chyba mnie tu szczeli za chwilę:( Znowu coś ze stroną sie dzieje czy co :??: Mi się wydaję że jak są jakieś kłopoty to powinno się o tym napisać na forum alebo wysłać maila.A tak nikogo na gg nie widzę ,może człowieka czałkiem wnerwić:(

 

Spróbuj się wylogować, przeczyść Cookies i zaloguj sie ponownie.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use