Jump to content

INFO IP ZABEZPIECZENIE DODATKOWE W E-GOLD


LUKz
 Share

Recommended Posts

Jezeli masz stały przypisany adres IP mozesz sie dodatkowo zabezpieczyc podajac swoje IP w E-Goldzie po zalogowaniu sie na swoje konto w zakładce informacje o uzytkowniku. Minusem tego jest to ze mozesz sie zalogowac na konto tylko ze swojego komputera.

 

http://omeg.europe.webmatrixhosting.net/IP.JPG

 

Jeszcze nie doszłem do tego jak to jest z adresami zmiennymi:)

Chyba ze zabezpiecznie bierze adresy z danego zakresu numerow.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Pin... neidawno maniełm fortamata kompa i ip inne podłąem.. ;/ i teraz przy logowaniu pyta mie o pin... i napoczątku wpisłem to pod spodem co bylo pod tym okienkiem 3costamcoś-coścoścoś i póxneij sprawdzam poczte nic nei przyszło sprawdzam czy cos nie ma i nic.. ;/ co jest??

nie moge sie dostac do konta

Link to comment
Share on other sites

Pin... neidawno maniełm fortamata kompa i ip inne podłąem.. ;/ i teraz przy logowaniu pyta mie o pin... i napoczątku wpisłem to pod spodem co bylo pod tym okienkiem 3costamcoś-coścoścoś i póxneij sprawdzam poczte nic nei przyszło sprawdzam czy cos nie ma i nic.. ;/ co jest??

nie moge sie dostac do konta

Faktycznie, postaraj się czytać swoje posty przed wysłaniem. Jeśli oczekujesz odpowiedzi to uszanuj osoby, które chcą Ci pomóc.

 

PINu nie dostałeś, bo pewnie korzystasz z jakiegoś kiepskiego portalu pocztowego, jak WP czy Interia. Załóż skrzynkę na GMail lub Tlenie - problem zniknie. Tylko najpierw musisz się jakoś dostać do konta E-Gold, żeby zmienić domyślny adres mailowy. Proponuję zalogować się w nocy, gdy ruch na polskich serwerach jest mniejszy, może wtedy dostaniesz maila z PINem na swój obecny adres w czasie krótszym niż 15 minut, bo po 15 minutach PIN traci ważność.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, postaraj się czytać swoje posty przed wysłaniem. Jeśli oczekujesz odpowiedzi to uszanuj osoby, które chcą Ci pomóc.

 

PINu nie dostałeś, bo pewnie korzystasz z jakiegoś kiepskiego portalu pocztowego, jak WP czy Interia. Załóż skrzynkę na GMail lub Tlenie - problem zniknie. Tylko najpierw musisz się jakoś dostać do konta E-Gold, żeby zmienić domyślny adres mailowy. Proponuję zalogować się w nocy, gdy ruch na polskich serwerach jest mniejszy, może wtedy dostaniesz maila z PINem na swój obecny adres w czasie krótszym niż 15 minut, bo po 15 minutach PIN traci ważność.

 

 

Co do Tlena bym się spierał... a co do WP po wpisaniu na białą listę Pin przychodzi natychmiastowo ;-) taka mała uwaga ;p

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dokładnie jak to jest z tym IP ale u mnie od samego początku jeśli loguję się na konto z innego komputera to pyta o PIN. Zaznaczam ze zadnego PINu nie wpisywałem w opcjach. Kiedyś też ktoś próbował mi się włamać bo przyszedł mi PIN ale zdązyłem zmienić hasło.
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use