Jump to content

Informacje dla wszystkich uzytkownikow!


max188
 Share

Czy Konkurs na klikacza jest dobrym pomysłem?  

33 members have voted

  1. 1. Czy Konkurs na klikacza jest dobrym pomysłem?



Recommended Posts

Witam!

 

Kilka waznych informacji dotyczących CentrumBiznesu.

 

Firma juz dziala!

 

Narazie zostal wyslany mail testowy a od dzisiaj zaczne nadrabiac zaleglości i wysylać pozostale maile.

 

Działy PTC tez juz działaja poprawnie (ostatnio rożnie bywalo).

 

Jeśli zobaczycie jakies bledy PISZCIE OD RAZU!

 

 

Jesli ktos nie otrzymuje maili proponuje wejsc do działu Edytuj swoje informacje i zmien metode

otrzymywania emaili na skrzynke INBOX co zapewni wam otrzymywanie emaili na ta skrzynke na koncie.

 

W dni dzisiejszym takze dodam aukcje w serwisie allegro, szuwi oraz zmienie dział reklama oraz dodam dział

Atrakcyjne Pakiety

 

 

Czat na koncie cieszy sie jednak malym zainteresowaniem dlatego zostanie usunięty!

 

 

Co do dodatkow, mam zamiar wstawic konkurs na klikacza ale to jak firma odzyje.

 

Prosze o klikanie w maile bo w koncu po to zapisywaliscie sie w firmie a po tak dlugiej przerwie klikalnosc bedzie

niska a co za tym idzie ceny maili także.

 

 

Duzo ludzi pisalo mi ze nie moga sie zalogowac na konto ale bylo to spowodowane uzyciem bazy z przed miesiaca.

 

Obecnie baza jest aktualna z 11 listopada z godziny 11 wiec wszystkie konta sa bo narazie nikogo nie usuwam.

 

 

Jesli macie jakies problemy, lub jakies pomysly dotyczace CB zeby zwiekszyc klikalnosc! Piszcie!!

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo mi się wydaje ten pomysł na najlepszego klikacza.Chyba że reklam będzie dużo to tak oczywiście,ale tak jak jest na skarbonce .Wisi się cały dzień na stronie a maili nie ma ,albo są sporadycznie dwa:| Szkoda słów jak tak dalej będzie wypisuje się bo to nie ma sensu .
Link to comment
Share on other sites

No w koncu zaczelo działac. Jak bedzie juz na 100% dobrze to kupuje reklame u ciebie ! Podziel sie info co bylo nie tak ?

 

Juz sie dziele bo zapomnialem o tym napisac.

 

Byl blad bazy dlatego. Dokladnie nie wiem bo koniak zabral sie wczoraj za nia i znalaz cos czego byc nie powinno.

 

Narazie klikalnosc jest mala ale rosnie.

 

Na chwile obecna z wczorajszego maila 320 klikow a z dzisijeszego z tej informacji 240.

 

No ale naszczescie rosnie.

 

Pozdr

Link to comment
Share on other sites

hmmm a co jesli ktos zamowil reklame ok 10.11 ?? nie wiem czy to moje niedbalstwo ze zrobilam to w trakcie "robot drogowych" ale jakos wyszlo. kaska z konta odeszla wiec finansowo jest gucio ale jakos jeszcze ani reklamy a co za tym idzie nie ma nic w statystykach. tak orientacyjnie - to kiedy bys mogl zrealizowac?
Link to comment
Share on other sites

a dla mnie każdy pomysł na więcej kasy jest dobry :) im więcej dobrych pomysłów tym lepiej, a reklamy kiedyś wrócą ;d wystarczy być cierpliwym w końcu w tym interesie najwięcej zarabiają Ci którzy nie rezygnują :)

Wiadomo że każdy pomysł na więcej kasy jest ok!!Ale tak jak pisałam we wcześniejszym poście ,wisisz cały dzień a reklam ni widu ni słychu:( Chyba że masz reklamy ,a tak to masz inaczej zmarnowany czas.Ta jesne cierpliwość:D nie rośmieszaj mnie wiem jak jest w skarbonce ,niby najlepsza i w paru innych gdzie jest to całe wariactwo .Kto będzie pierwszy na mecie .Istny wyścig szczurów:\Siedzisz i czekasz jak na zbawienie ,czy będzie reklama czy nie.Tak zarobisz miliony :D jak nie będzie reklam??. Ale co wiem u Maxa zawsze są koleś sięstara .Zreszta jego Centrum Biznesu jest spoko;) Mam nadzieję że dalej tak będzie ,powodzenia Max Tobie życzę bo zasługuje Twoja firma na miano lepszej od skarbonki ;) bo u Ciebie zawsze są reklamy starasz się;) Pozdrawiam i życzę powodzenia w realizacji Twojego planu:)

Link to comment
Share on other sites

Pytacie o reklamy wiec juz odpowiadam:

Kolejnosc najpierw allegro bo wiadomo tam moge dostac negatywa.

Ale to chba 1 -3 reklamy.

 

Potem osoby ktore zakupily reklame przez dzial reklama.

 

A kolejno reklamy zamowione zkonta.

 

Ostatnich jest duzo wczesniejszych kilka.

 

Oczywiscie jesli chodzi o kolejnosc to liczy sie data zamowienia danej reklamy...

Link to comment
Share on other sites

heheh no chcialbym.

 

Nie no maile beda ciagle. Chodiz o to ze nie moge wyslac wszystkich na raz bo mam ograniczenia na serwerze inaczej by pado wszystko wiec w maire mozliwosci bede wysylac kilka maili dziennie az wszystkie zaleglosci odrobie.

Link to comment
Share on other sites

O Cash4-You to chyba to co pisal "perlas" w innym temacie

 

(...) Najgorzej jak wchodze na strone mojego byłego PTR'a (cash-4you.org) a tam jakas wyszukiwarka nic na temat getpaidu :( . (...)

 

Moze poprostu admin, ktory przejal pozniej firme sobie nie radzil.

No ale to nie temat o C4Y

Dobrze, że CB teraz dziala :]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

może warto by było żeby statystyki o swoich klikach kazdy miał dostepne u siebie na koncie? bo tak sobie klikam i klikam i nie mam pojecia własciwie ile mi brakuje itp żeby sie w tej magicznej tabelce znaleźć :p

 

a skoro juz są robione na potrzeby tabelki.... to może i na koncie mogłyby być dostępne?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use