Jump to content

Losowe wypłaty


mitsu
 Share

Recommended Posts

Bardzo mnie zastanawia dlaczego "losowe wypłaty" nazywają się "losowe wypłaty", a nie "wypłaty dla uczestników przez NAS wybranych". Zauważyłem w OR ( i nie tylko tu), że zawsze występuje tzw. kółko wzajemniej adoracji. Na odczepnego damy jakimś trzem-pięciu uczestnikom "nieznanym" pare groszy, a reszte damy kolesiom.

Czy ja nie rozumiem, czy też słowo "losowe" zmieniło znaczenie w języku polskim.

 

Pozdrawiam

 

Honowrowy samuraj Mitsu

Link to comment
Share on other sites

Tak właśnie tworzą się stereotypy, Mitsu. Ktoś (np. Ty) rzuci jakieś niesprecyzowane twierdzenie, a potem wszyscy uznają to za pewnik, bardziej lub mniej świadomie.

 

Może na przyszłość przy oskarżaniu kogoś podasz więcej konkretów, np. kogo uważasz na liście za "kolesia", a kogo za osobę "nieznaną".

 

Fajnie, że podjąłeś temat, poczekamy na wypowiedź admina OR odnośnie losowych wypłat (może masz co do nich rację, Mitsu), ale strasznie nie lubię generalizacji i szufladkowania bez próby uzasadnienia.

Link to comment
Share on other sites

Nie chodziło mi w żaden sposób aby kogoś oskażać. Nie to było moim zamiararem podczas pisania tego postu. Jednak jakiś czas temu przeczytałem na którymś (nie pamiętam już jakim) forum, iż losowe wypłaty odbywają się następująco:

Admin sam wybiera sobie kilku uczestników, a następnie przyznaje im wypłaty - które zostają nazwane LOSOWYMI. Jakby nie patrzeć zawsze wśród zwycięzców był albo admin innego programu, albo osoba zajmująca się forum itp.

 

Całość tego tematu miała zmierzać do zmiany nazwy :losowe wypłaty" na "wypłaty dla wybranych".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nie mam czasu zaglądac na fora, dlatego dopiero teraz odpowiadam

 

nie wiem skąd ten mit :039:

 

u nas losowe to losowe - na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski?

 

wypłaty dostają osoby, których zazwyczaj nie znam, ostatnio nawet jakiś Czech

Czy jeśli akurat kogoś znam i zostanie wylosowany to za karę mam mu nie dać wypłaty?

 

PucMix znany jest mi tylko z forum, nie prowadze z nim żadnych interesów, nie wiem za bardzo jakie programy prowadzi/prowadził

Na jakiej podstawie miałbym mu skasować konto? U nas nie złamał regulaminu

 

Czy jeśli ktoś spowoduje stłuczkę na drodze to za to ma się mu np. spalić mieszkanie ?? bo tu widze takie rozumowanie.

Skoro został wylosowany to wypłatę dostał.

 

Przykro mi, ze ktoś robi taki insynuacje

 

pozdrawiam

jogaila

Link to comment
Share on other sites

...PucMix znany mi jest mi z forum, nie prowadze z nim żadnych interesów, nie wiem za bardzo jakie programy prowadzi/prowadził

Na jakiej podstawie miałbym mu skasować konto? U nas nie złamał regulaminu

 

Czy jeśli ktoś spowoduje stłuczkę na drodze to za to ma się mu np. spalić mieszkanie ?? bo tu widze takie rozumowanie.

Skoro został wylosowany to wypłatę dostał.

 

Przykro mi, ze ktoś robi taki insynuacje

 

pozdrawiam

jogaila

To nie sa insynuacje tylko gosc nie ma nawet 13 lat, nawet maila do userow nie potrafi wyslac, ze firma nie dziala...

Link to comment
Share on other sites

Nie chodziło mi o to, żeby od razu komuś kto jest adminem jakiegoś programu kasować konto, za to że dostał "losową" wypłate. Jeszcze się nie spotkałem, aby podczas "losowych" wypłat nie trafiła się choć jedna znana osoba.
Link to comment
Share on other sites

:(

Teraz juz wszystkie moje firmy dzialaja, nie moja wina, ze to tak dlugo trwalo, juz pisalem o tym wielokrotnie.

Co do losowych, to ja napisalem na edekzie, ze wybralem sobie pare osob najaktywniejszych i dalem im losowe. Dlaczego tak ? Bo to bylo w skarbonce jak byla na skrypcie PioPTRsite, w ktorym nie da sie wylosowac ludzi, tylko trzeba samemu wybierac.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze Ci powiem, ze gratuluje odwagi - przyznales sie.

 

 

Co do samych losowych.. no mozna i najbardziej aktywnych. Jakis sposob na mobilizacje dla innych userow jest, ale moim zdaniem jakbys oglosil, ze tzw losowe wyplaty zamieniasz na nagrody dla najaktywniejszych, to bylo by jeszcze lepiej. Ale tak sobie tylko "glosno" mysle.

Link to comment
Share on other sites

OK, chodzi o to, że PucMix kiedyś w Skarbonce wybrał sobie najaktywniejszych i dał im wypłaty - nazwał to wtedy losowymi wypłatami, choć tak na prawdę nie były to losowe wypłaty. Informację o tych "losowych wypłatach" zamieścił na forum edekz.

 

Teraz skarbonka, podobnie jak Ogród Reklam, jest na skrypcie CC (wtedy nie była) i nie trzeba już ręcznie wybierać użytkowników - CC ma funkcję losowania.

Link to comment
Share on other sites

OK, chodzi o to, że PucMix kiedyś w Skarbonce wybrał sobie najaktywniejszych i dał im wypłaty - nazwał to wtedy losowymi wypłatami, choć tak na prawdę nie były to losowe wypłaty. Informację o tych "losowych wypłatach" zamieścił na forum edekz.

 

Teraz skarbonka, podobnie jak Ogród Reklam, jest na skrypcie CC (wtedy nie była) i nie trzeba już ręcznie wybierać użytkowników - CC ma funkcję losowania.

Dokladnie ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use