Jump to content

Konkurs klikacza


ekran111
 Share

Recommended Posts

konkurs klikacza mial byc na marzec od 1 do 31marca ,ale teraz widze ze jest skrocony do 12 marca co jest powodem ,czy ma byc sprzedana komus innemu i jest to powod ,czy tez cos innego byle nie kasacja ,to przynajmniej adminie oglos to chociaz jakies reklamy bedzie mozna wykupic za te zgromadzone srodki,bo ze znikajacymi firmami spotyka sie juz nagminnie,wiec stad ta obawa.
Link to comment
Share on other sites

No ze znikającymi jak przysłowiowa"kamfora" to ja tak samo mam :( Tak jak jest ze skarbnica.net. Jakbym chciała wymieniać te co znikneły jak"kafora" niezła lista by tu była:(Zero odpowiedzi od Administratora,od tamtego roku tak samo z mailami:( Ile razy chciałam wejść na konto ,to wychodziła mi biała stronka:( Co się dzieję ??Nie rozumiem jednego,jak ktoś zabiera się za prowadzenie firmy to powinien ja prowadzić starannie i uczciwie.Ale widzę że niestety tak nie jest we wszystkich:( Uczciwych Administratorów można zliczyć na palcach jednej reki.
Link to comment
Share on other sites

Quentin - i ty przeciwko mnie? ;)

 

Wyslalem juz maila co do błędu w konkursie klikacza. Po prostu został ustawiony nie do 31 marca a do 12 - przepraszam za moj blad. Dzisiaj zostanie ustawiony nowy konkurs, wszystkie informacje zostana wyslane mailem. A co do forum, postaram sie zagladac czesciej, chociaz nie mam za bardzo na to czasu.

Link to comment
Share on other sites

Oj nigdy w życiu pampers;) zreszta napisałam że uczciwych Administratorów można zliczyć na palcach jednej reki:) Nie wiedziałam gdzie napisać post o skarbnicy.net ,i tu się "dokleiłam" Przepraszam Cię jeśli Cię uraziłam tym,ale faktycznie tak jest że firmy znikaja jak "kamfora" A co do Ciebie to wiem że zawsze jesteś pomocny i zawsze można liczyć na Ciebie.:) Ja i tak nie wygram w konkursie klikacza :( za mało ma czasu .Pozdrawiam Cię i przepraszam że "dokleiłam" tu swoją wypowiedz ,to nie dotyczyło się Ciebie;)Miłego dnia Wam życzę ;) papatki
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use