Jump to content

Zainteresowanie Bannerami!


arteck
 Share

Recommended Posts

Prawdę powiedziawszy nie zdziwię się jeśli dość szybko także emoney zostanie wyrzucone z listy akceptowanych stron. Przeczytałam ten temat i w każdym poście widzę stopkę z banerem - a raczej z miejscem na baner - bo większość ma albo informację o banie, albo o przekroczeniu limitu banerów na jednej stronie. W ten sposób raczej nikt nie zarobi.

A rozwiązanie jest banalnie proste - zanim napiszecie odpowiedź sprawdzajcie ile na danej stronie jest już stopek reklamowych. Jeśli limit został wyczerpany - to pisząc post (z opcji normalnej, a nie szybkiej odpowiedzi) - odznaczcie pole - dodaj podpis (w dodatkowych opcjach pod pisanym postem).

Jasne, że każdy, kto zapisał się do systemu - chce na tych banerach zarobić - ale jeśli nikt nie będzie zwracał uwagi na to ile banerów jest na stronie - to także nikt nie zarobi. Dlatego warto używać opcji wyłączania podpisu - skoro już ten skrypt forum daje taką możliwość.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie chcę na siłę szukać wyjaśnienia, ale na stronie S-P jest link HELP i służy do raportowania m.in. " Help to filter non-quality impressions". Ktoś mógł albo zgłosić, że kliki w bannery z Extreme nie są "wartościowe", albo jakiś twardogłowy z S-P na zapas zbanował Extreme i wszystkich, którzy mieli wykupione kliki bo za szybko mogli uzbierać na wypłatę a ilość kliknięć w banner była za duża. To tylko takie moje wolne dywagacje...

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czmu cofneli nasza akceptacje.. tzn akceptacjie extreme i adver... i zaczeli banowac ludzi ktorzy u nas [moze nie tylko] cos kupili... przeciez widzieli co akceptuja.. moja strone widzieli nie raz.. bo pisalam o akceptacje w sumie 9 maili... [najpierw tylko wrzucilam kod na stronke i mi nie zaakceptowali.. z pomoca artecka zrobilam rotator bannerkow i znowu mnie nie zaakceptowali bo nie widzieli bannera... pozniej okazalo sie ze nie rotuje im bannerkow... [znalalam blad poprawilam napisalam ponownie... znowu cos tam nie gralo.. i tak do skutku.. przez ten caly czas byla widoczna prozba o klikniecie wiec ja widzieli... i nic nie powiedzieli...

a co do tych limitow na emoney to sa juz ustawienia w sign-profit.. zeby ludzie sobie za szybko nie zarabial... wiec liczenie stopek czy pilnowanie postow mija sie z jakim kolwiek celem...

Link to comment
Share on other sites

magbag, masz racje ale większość userów nie ma co odznaczać, no chyba ze napis "banned".

 

Zerknij na jakąkolwiek stronę, na której w każdym podpisie jest baner sign - a sam się przekonasz, że zbanowanie konta nie ma znaczenia. Także te stopki z opisem banned są zliczane jako wyświetlenia.

 

to sie rozpisali...

"Multi accounts used."

taki podali powod cofniecia akceptacji advertis i zabanowania userow

Dobre lol - na forum też mają "Multi accounts used." - i to w dużej ilości ;). Tyle, że w przypadku forum chyba o to chodzi - a może się mylę?

Link to comment
Share on other sites

You were not allowed to use more than one account in yours banner

rotation system. It is not allowed to rotate users.It is forbidden. Soon our rules will be placed on our page.

 

Tlumaczene ze strony translate.pl :

 

Wy nie byliście dopuszczani (uwzględniony) używać więcej niż jed rachunek (wyjaśnienie; z powodu) w waszym szczytowym systemie rotacji. To nie jest dopuszczane (uwzględniony) obracać *users.It* otrzymuje zakaz. Wkrótce nasze reguły będzie na naszej stronie.
Link to comment
Share on other sites

Skromna85:

to sie rozpisali...

"Multi accounts used."

taki podali powod cofniecia akceptacji advertis i zabanowania userow

Mi to samo

You were not allowed to use more than one account in yours banner

rotation system. It is not allowed to rotate users.It is forbidden. Soon our rules will be placed on our page.

 

to jeszcze dopisali

Czyli chodzi o to że np jeśli masz akceptację sign-profit dla swojej stronki, to możesz tam wyswietlać tylko swój baner. To też brałem po uwagę.

Arek1236:

A tu sie myslisz, jezeli ktos ma zbanowane konto to ma 0 USD i wyswietlania jego bannera "banned" nic nie daja.

 

Mi takze odpisali na maila... to samo co powyzej :/

Magbag chodziło o to, że jeśli jesteś zbanowany to Twój baner tak jakby istnieje na stronie forum, pomimo że nie nalicza Ci za to premii. Wtedy jeśli jest na jednej stronie powyżej 4 banerków, nie ważne czy dobrych czy z banem, to tym dobrym nie naliczy premii.

 

@Magbag - masz rację z tą szybką odpowiedzią bez podpisu, wcześniej tego nigdzie nie widziałem. Teraz będę tak robił:)

 

Jeśli nasze banerki znikną ze stron extreme i advera powinniśmy zostać odbanowani. Oczywiście nie będzie mowy o wyświetlaniu naszych banerów na tych stronach. Jeśli odzyskają akceptację SP, to będą to mogli robić jedynie admini.

 

Idę spać, dobanoc :P

 

EDIT:

Dnb8:

tylko czy to prawo bylo wczesniej tam opisane ?

Z ich odpowiedzi wynika że nie.

Link to comment
Share on other sites

A no nie było... w tym problem :( A pozatem na liscie stron zaakceptowanych jest duzo takich firm, ktore wsywietlaja bannery w rotatorach !

 

Jeśli nasze banerki znikną ze stron extreme i advera powinniśmy zostać odbanowani. Oczywiście nie będzie mowy o wyświetlaniu naszych banerów na tych stronach. Jeśli odzyskają akceptację SP, to będą to mogli robić jedynie admini.

 

To jaki sens bedzie promowac sign profit ? Dla tych 100 wyswietlen dziennie na forum to chyba nie ma sensu... no chyba ze ktos jest naprawede aktywnym uzytkownikiem forum.

 

Dla mnie jednak będzie to oznaczało rezygnacje z sign-profitu a szkoda, bo to naprawe zaj*** firma !

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wyjaśniałam Arkowi, że jednak wyświetlenia banned też są liczone - ale jacu131 już mnie wyręczył ;) - dziękuję.

 

A wracając do tematu. Skoro w regulaminie nie było informacji na temat ograniczenia wyświetlania w rotatorach - to warto walczyć o odbanowanie kont. Usunąć wszystkie banerki z rotatorów - poza banerem właściciela strony. I napisać do nich prośbę o odbanowanie - z informacją o usunięciu banerków - i powołaniem się na wcześniejszy brak odpowiednich zapisów w regulaminie.

Przypuszczam, że każdy właściciel zbanowanego konta musi pomęczyć się nad takim listem ;).

Życzę Wszystkim dobrej nocy - a zbanowanym odzyskania kont.

Link to comment
Share on other sites

tak szczerze to na miejscu reklamodawcy bylbym zly ze w ogole na jakiejs stronce sa moje impresje pokazywane, tam sie kupuje imresje w stopce na jakims forum i takie maja byc - a za 2 dolary to ja moge miec 50000 normalnych impresji na stronach gp, a tam tylko 1000.
Link to comment
Share on other sites

Na wszelki wypadek usunąłem stopki użytkowników zbanowanych przez Sign-Profit.com, czyli:

 

Arek1236

A_DAM

arteck

jacu131

 

Tak się zastanawiam, czemu nie zbanowali skromnej85, skoro wyrzucili jej firmę z listy stron akceptowanych...

 

W każdym bądź razie stopki mogą wrócić po odbanowaniu.

 

[EDITED 18.07.2006 21:35]

 

Do listy użytkowników z usuniętą stopką dodaję jeszcze:

 

bercikpl

daw46

qwatex

swerty98

Link to comment
Share on other sites

wlasnie tez sie dziwie.. i kolejnosc uzuwania stron z akceptacji tez zaczela sie od extreme-mailsa.. [a praktycznie pierwsza trafilam na liste stron zaakceptowanych]

ale ja o bana nie bede sie upominac :)

Arteckowi juz napisalam co mi odpisali.. moze on cos zdziala.. bo w sumie wynika ze BEZPRAWNIE ta operacje zrobili :!:

ale to juz Arteck sie na tym zna... i pozatym lepiej zna angielski.. wiec czekam na niego.. bo znowu sie nie odzywa...

Link to comment
Share on other sites

przyszlo mi wytlumaczenie.. moze badziewne ale moze cos wytlumaczy... dlaczego nie zabanowali mnie czy Adisa ktory reklamowal sie tez w obu firmach :!:

mianowicie arteck mowil ze promuje swoj banner TYLKO na tym forum i w naszych firmach, nie wiem jak borzywoj, ale ja i Adis promujemy jeszcze na innych forach swoje sopki :)

Ja chyba na 3 :P [bo na szuwim nie mozna :(... ale zanim sie o tym dowiedzialam tez kilka wyswietlen zlapalam:P]

 

A maila uloze jak uda sie skontaktowac z arteckiem i jak odpisza na ponowna prozbe o akceptacje

Link to comment
Share on other sites

A dziwi mnie czemu akurat te formy dostały bana i cofnięto akceptacje. Centrum Biznesu, kaczy.be i kilka innych gptr też wyświetlają w rotatorach i jakoś bana nie mają :/

 

A te setki stron na liście zaakceptowanych przez sign profit to co? Fora - napewno nie ! napewno większość tych stron wyświetla w rotatorach więc sign-profit powinien zbanowac kilkadziesiąt albo i kilkaset stron które wcześniej zaakceptował.

Link to comment
Share on other sites

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use