Jump to content

ImperiumReklamy - płaci?


bold
 Share

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ktoś broni zbierania poleconych, czy jak?

Ja tu czegoś nie rozumiem, w całej tej zabawie chodzi o zbieranie poleconych, a tu wszyscy płaczą że trzeba refów zbierać. Więc albo przestancie jęczeć i zabierajcie się do pracy, albo zostaje łopata i kopanie dołów.

Link to comment
Share on other sites

Ku ale zeby ktos mial poleconych to ktos inny ich nie ma i nie --- farmazonow koles jak firma --- takie minimum to znaczy ze zaplaci paru promotorom i to wszystko. Jakos istnieje wiele firm w ktorych bez 100 poleconych mozna cos zarobic. Poza tym mnie wkurzyles na poczatku mojej bytnosci w get paid jako naiwniak zapisalem sie pod ciebie za darmoche w klamm teraz dozbieram do minimum i --- sprzedac sie komus innemu. Dosc tego
Link to comment
Share on other sites

No to ja nie wiem jak Cie mam przepraszać, jakiś czek czy gotówka?:evil:

 

Ale dość kiepsko trafiłeś, bo ja w klamm nie jestem:)

 

Najlepsze wyjście dla Ciebie to zostać promotorem, tego też nikt nie zabrania.

Link to comment
Share on other sites

Michal - nie unos sie az tak, firma jak firma ma ustawiony pewien prog i styl prowadzenia, jak Renoir na samym poczatku powiedzial "wyplacalnosc przede wszystkim", co z tego ze sa firmy w ktorych da sie bez refow zarobic jak czesto padaja szybciej niz ubierasz wyplate.

Dlatego w takich firmach jak imperium oplaca sie budowac downline bo jest szansa ze sie zwroci i troszke ludzi juz na tym zarobilo :)

Link to comment
Share on other sites

Nie mialbym sumienia wciskac ludziom kitu a jakbym to promował to bym napisal bez poleconych bedziesz zbieral ponad 3 lata. Jakos na wielu stronkach promotorow takiej uwagi nie ma nawet drobnym druczkiem

 

To nie polecaj i się wypisz - co Ty się nam chwalisz czy żalisz?

Link to comment
Share on other sites

Dostajesz mało maili ponieważ jest kapitalizm, wysyła się tyle reklam ile jest reklamodawców.

 

na reklamodawców nie narzekam, bo cały czas póki co są kolejki...

problem jest tylko ze skryptem, w którym wysyłąnie maili do dużych ilości użytkoników niestety trwa...

 

co innego jest z płatnymi i punktowymi linkami (tych pierwszych jest 2-3 strony drugochich około 15), których po aktualizacji skryptu z jakiegoś powodu spora część w takich ilościach nie widzi... jak narazie nie moge dojść czemu tak jest :rolleyes:

 

 

michal250 - świat jest tak skonstruowany, że samemu wszędzie jest trudno... i w każdym systemie partnerskim, getpaidto czy poprostu sprzezdaży siatka poleconych to klucz do pieniędzy i sukcesu:evil:

Link to comment
Share on other sites

Can ma rację - zarabianie w programach GPTR w dużej mierze polega na zdobywaniu poleconych. Samotny klikacz, albo zaczyna w pewnym momencie tych poleconych zbierać, albo rezygnuje zniechęcony.

Sama na początku klikałam bez poleconych i po miesiącu miałam dość - dopiero, gdy trafiłam na forum "załapałam" na czym to polega. W GPTR zarobek bez poleconych nie istnieje. Z samotnego klikania zarobi się tyle, że nie pokryje to kosztów zużytego prądu ;). Ale zdobycie poleconych wcale nie jest takie trudne - choć na starcie niemal każdy dziwi się jakim cudem można zbierać setki poleconych.

 

michal250 - bardzo proszę, abyś nie używał w postach wulgarnych słów. Jeszcze jeden post z takimi wstawkami i otrzymasz punkty karne. Nie ma powodów, abyś swoją frustrację wyładowywał na innych użytkownikach. Nikt Cię nie zmuszał do zapisu za darmo - zrobiłeś to z własnej, nieprzymuszonej woli. Większość osób na początku zapisuje się ze stron i reklam.

Tyle, że potem nie atakują swoich polecających - tak jak Ty cana. Poza tym nie zapisałeś się za darmochę - informacja także jest w cenie, a wykonanie strony, opisanie programu, wypromowanie serwisu kosztuje sporo pracy, a nierzadko także pieniędzy.

Nikt Ci nie broni zrobić strony i zdobywać poleconych.

 

W Imperium Reklamy nie tylko promotorzy dostają wypłaty. Dostają je także zwykli klikacze. Sugerowanie, że pieniądze dostaną tylko promotorzy jest w tym wypadku brzydkim pomówieniem. Jeśli chcesz zarabiać porządne pieniądze bez zdobywania poleconych - nie zajmuj się GPTR.

Trudno żeby webmaster dokładał do swojego programu po to, aby użytkownicy dostawali wypłatę co miesiąc. Ceny reklam w PTR'ach są coraz niższe - i nie można oczekiwać, że zarobki będą nagle większe.

W Imperium Reklamy jest całkiem sporo reklam, a Renoirdaniel stara się pozyskiwać reklamodawców także spoza get paid. Nie jest to łatwe zadanie - reklama w PTR'ach nie cieszy się wielkim zainteresowaniem ludzi spoza get paid.

Czasem warto spojrzeć na sytuacje szerzej, a nie tylko ograniczać się do postawy roszczeniowej. Nikt uczciwy nie obiecuje użytkownikom PTR'ów wielkich zarobków z samotnego klikania. Wartości maili są dokładnie określone.

Link to comment
Share on other sites

Nie zale sie w ogole tylko na moja uwage ze bez poleconych zbiera sie tam ponad 3 lata zostalem zaatakowany z pyskiem. Jakos mozna zrobic dobra firme z niskim minimum jak krakmails. To powinien byc wzor do nasladowania. I ciekawe co bedzie jak za rok te tysiac userow bez poleconych wystarczajaco zacietych w imperium reklamy zacznie zadac wyplaty wtedy podniosa minimum na sto zl? Bo chyba tu o to chodzi zeby ludzie sie zniechecali po jakims czasie i wszyscy sa zadowoleni wlasciciele i kilku oszustow promotorow ktorzy wciskaja userom bzdury

Magbab czy ja mowie ze nie mozna zbierac poleconych czy ja cos mam do wlasciciela programu????? Nie mam zaraz mnie szlag trafi. Ja mam pretensje do tych swin ktore maja swoje stronki i wciskaja na nich kit w ogole nie informujac ile trzeba miec poleconych zeby dostac tam wyplate i dzieki swoim oszustwom maja tych poleconych. Mowisz ze zainwestowal swoj czas w strone i ma poleconych ok. Ale powinny to byc informacje rzetelne a nie wprowadzajace w blad i oszukujace.

Link to comment
Share on other sites

Nie z pyskiem tylko z ryjem, tak jest trendy.

 

Klikaj w kraku, tego też nikt nie zabrania.

 

Ciekawe będzie jak za parę miesięcy, tysiąc userów poprosi o wypłatę w kraku. Ale się będzie działo, wszyscy pewnie dostaną wypłaty, podobnie jak w imperium.

 

Zapamietaj że nie ma zysku bez wyzysku, staraj sie być na górze "łancucha pokarmowego" bo inacze Cię zjędzą inni;)

 

Życie to nie je bajka, tu trzeba myśleć i pracować, samo z nieba nic nie spadnie.

 

Nigdzie i nigdy nie pisałem że jest łatwo zarobić, wręcz przeciwnie. Nie jest moją winą że nie chcesz myśleć, nawet tu na forum nie chce Ci sie promować kraka, którego tak chwalisz.

 

Najlepiej jest płakać i pluc na innych, że oni maja, a ja nie. To takie nasza, narodowa cecha, jak ktoś ma więcej to trzeba mu zabrać, bo samemu na to "więcej" zapracować, to już sie nie chce.

 

A mnie się nie chce pisać, a może miałem i o czym. Tak więc, drogie dzieci, pocałujcie misia .............. na dobranoc.

Link to comment
Share on other sites

Imperium już ma ponad rok - dokładnie półtora roku. I już są samotni klikacze, którzy doszli do minimum. Jakoś nie widzę, żeby minimum zostało podniesione - dostają wypłaty. Zatem zanim coś napiszesz może sprawdź jakie są fakty.

 

Krak to bardzo dobry program - ale czy będzie równie dobry po półtora roku od startu - tego na razie nie da się przewidzieć.

Naprawdę oskarżanie kogokolwiek o nieuczciwość musi mieć jakieś podstawy - w Twoim wypadku nie ma. Takie "gdybanie" na temat podnoszenia minimum to wyłącznie bezpodstawne oskarżenia.

 

W programach GPTR da się zarobić bez poleconych - tyle, że trwa to bardzo długo. Jest "drobna" różnica pomiędzy da się i nie da się. Poleconych warto mieć, jednak nie jest to warunek sine qua non do uzyskania wypłaty z uczciwych PTR'ów.

 

can - o misiu z okienka to większość użytkowników forum z całą pewnością nawet nie słyszała ;)

Link to comment
Share on other sites

Ej, czy równasz w dół? Skoro tobie brak, to niech też braknie mu? Brak mi słów na takie podejście -zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej, tylko myślisz żeby inni mieli mniej...

 

cóż typowy klikacz rozgoryczony po dowiedzeniu się prawdy o get-paid

 

życie to nie bajka, nikt nie daje nic za darmo, chcesz dostać kasę w miesiąc ? zdobądź xxx poleconych, nie chcesz ? klikaj rok i wtedy weź wypłatę - nie podoba się ??? - nikt do klikania Cię nie zmusza...

 

life is brutal...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use