Jump to content

Jak usunąć konto?


kamil9091
 Share

Recommended Posts

pisałem do administracji forum

kilka razy

ale się nei odzywają.....

 

 

a co do tych banów

to 2 były słusznie

ale jak się zalogowałem po jednym banie to nawet nei napisałem jednego posta i dostałem bana

 

a co do tego "czy mi się znudziło"

to po prostu już nie korzystam z tego konta

w necie też juz nei zarabiam

to lipa.....

Link to comment
Share on other sites

a co do tych banów

to 2 były słusznie

ale jak się zalogowałem po jednym banie to nawet nei napisałem jednego posta i dostałem bana

 

To była akurat sprawka źle ustawionego skryptu - zdjąłem Ci tego bana wtedy w ciągu 5 minut...

 

a co do tego "czy mi się znudziło"

to po prostu już nie korzystam z tego konta

w necie też juz nei zarabiam

to lipa.....

 

Kont z reguły nie usuwamy, chcemy mieć jakąś pamiątkę po użytkownikach ;)

 

Ale jeśli chcesz mogę założyć bana permanentnego na Twoje konto.

Link to comment
Share on other sites

a czy problemem jest załozenie nowego konta na forum,???

 

w kazdej chwili mozan załozyc nowa poczte...

 

dosłownie w minute a nastepnie za kolejna minute powrócic na forum z nowym nickiem.....

 

proste jak drut...

 

a co do usuwania kont to słuszna uwaga jezeli chodzi o dane osobowe...

 

konta powinno sie dac usunac samowolnie!

 

niena zadna pamiatke zostwiac...

Link to comment
Share on other sites

Po napisaniu 116 postów na pewno wiesz, że możesz na jednej stronie dać tylko jeden banerek sign-profit. Ty dałeś trzy banerki - na jednej stronie.

Chcesz być lubiany, - a łamiesz zasady zaakceptowane przez wszystkich.

Skoro nie chcesz zarabiać - to po co te banerki? Masz nas za idiotów?

Link to comment
Share on other sites

a czy problemem jest załozenie nowego konta na forum,???

 

w kazdej chwili mozan załozyc nowa poczte...

 

dosłownie w minute a nastepnie za kolejna minute powrócic na forum z nowym nickiem.....

 

proste jak drut...

 

a co do usuwania kont to słuszna uwaga jezeli chodzi o dane osobowe...

 

konta powinno sie dac usunac samowolnie!

 

niena zadna pamiatke zostwiac...

 

Podsumuję ten temat - bo post, który zacytowałam wymaga drobnego wyjaśnienia. Rejestracja na forum jest dobrowolna, podobnie wypowiadanie się na forum. Samo forum jest miejscem publicznym - zatem użytkownicy decydując się na dodawanie swoich wypowiedzi - godzą się również na upublicznianie postów. W momencie dodania postu do jakiegoś tematu staje się on częścią publicznej wypowiedzi napisanej przez konkretną osobę. Usunięcie konta użytkownika jest równoznaczne z tym, iż jego nick zniknie z każdej wypowiedzi jaką dodał na forum. Przy postach pojawi się podpis - gość. Gdyby każdy użytkownik mógł samodzielnie usuwać konto - wiele tematów mogłoby zamienić się w dość dziwaczne konstrukcje - dyskusje pomiędzy anonimowymi gośćmi. A właśnie po to, aby wypowiedzi nie były anonimowe - forum wymaga rejestracji.

Generalnie podstawowe skrypty for raczej nie oferują w standardzie opcji kasowania konta przez użytkownika.

Co do danych osobowych - to użytkownik ma świadomość, iż mail podany przy rejestracji będzie widoczny dla administracji forum. Natomiast jeśli nie chce, aby widzieli go inni użytkownicy forum - może w panelu użytkownika odznaczyć opcję - Zezwól na pobieranie danych e-mailowych.

 

Co do zakładania na forum kilku kont - oczywiście można to zrobić bez problemu - tyle, że posiadanie na forum więcej niż jednego konta jest niezgodne z regulaminem. Jak dotąd kilku użytkowników zbanowaliśmy za złamanie tego punktu regulaminu. Były to osoby, które usiłowały przy pomocy różnych nicków oszukać innych użytkowników forum.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use