Jump to content

Potrzebne reklamki!!


danieltr
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

statystyki na dzień 29 wrzesnia 18.45 sa nastepujace:

 

USA - 5910 record(s) found

 

UK - 115 record(s) found

 

CAN - 130 record(s) found

 

o dziwo dla niektórych mamy malo polaków - 310 record(s) found

 

pewnie zadziwi kogos ze liczba userów z USA jest wieksza niz liczba wszytkich userów, otóz wyjasnienie:

 

konta które sa anulowane w CC z powodu oszustw nie sa kasowane na stałe tylko pozostawione w bazie ze statusem jako Canceled, oznacza to ze osoba z danego IP mimo ze mogła usunac konto juz wiecej razy sie do nas nie zapisze (szczegolne wypadki jak ktos ma prosblemy z kontem od załozenia uwzgelaniami). Umozliwia to nam z pluginów - Cheat report by email

 

poniewaz, jak wiadomo, usuwamy oszustów regularnie (pierwsze usuniecie "I am cheater" i "I don't understand English" liczylo 1200 osob - wyslalismy o tym maila do userów) global jest czysty od oszustów kosztem kliku tysiecy anulownych kont. Wyszukiwarka userów podlicza wszytkie konto - takze te Canceled..

 

za to nasze statystyki przemawiaja same za siebie - dzieki usuwanie oszustów nasz mailing do wszystkich skutkuje w 95-98% co stawia nasza firme wyzej niz wiele zagraficznych firm oraz nabywa nam stałych reklamodawców - bo zadowoloby reklamodawca zawsze powraca ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

W sumie po ilości zamówionych reklam w adverze [z konta za pkt, czy tez normalnej kasy] myślę ze sie całkiem szybko zbiera... praktycznie codziennie mam jakąś reklamę typu mail do 100,200 czasem nawet do all sie trafi :)

poza tym na allegro mam wystawionego maila do all 0,5gr za 1 pln [timer 30s]

w dodatku w click contescie jest całkiem łatwo wygrać [za dużej konkurencji to tam nie ma :P] a do wygrania 8gr a za to już kupisz reklamę... i są też reklamy do wygrania w cotygodniowym konkursie na klikacza -- myślę że też całkiem łatwo wygrać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use