Jump to content

Ile wpada refków z własnej stronki www??


danieltr
 Share

Recommended Posts

Chciałbym się zapytać tych, co mają własne strony o gptr, ile można zdobyć refków do jakiejś firmy wymienionej na tej stronce. Powiedzmy, że bedzie ona dobrze wypozycjonowana-pierwsza strona wyszukiwań w google i dobre miejsca np w wp, czy na onecie.

 

Więc słucham osób z doświadczeniem w tych sprawach... ;)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od tego gdzie daną stronke reklamujesz, na jaką skale, i czy stronka ma dobra pozycje w wyszukiwarkach. Z mojej stronki mało wpada refów bo jej nie ma w google jeszcze chociaż staram się o to od 3 miesięcy. No i czasem puszcze reklamke w erly-cash czy innej firmie.
Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od tego gdzie daną stronke reklamujesz, na jaką skale, i czy stronka ma dobra pozycje w wyszukiwarkach. Z mojej stronki mało wpada refów bo jej nie ma w google jeszcze chociaż staram się o to od 3 miesięcy. No i czasem puszcze reklamke w erly-cash czy innej firmie.

 

Wlasnie w pierwszym poscie napisalem mniej wiecej o wypozycjonowaniu takiej stronki. A nastepnie pytam jaki bylby efekt w przyplywie poleconych z niej?

Link to comment
Share on other sites

Nie można dokładnie tego określić, wszystko zależy od dnia i pogody. Czasem wpadnie do paru firm w sumie 50 refów, czasem 5 czasem i więcej jak 50, oczywiście dziennie. Pamiętam kiedyś jak był refcontest w IR to przez godzinę wpadło 12 refów, nastepnego dnia strona mi poleciała z googla:D

Inna sprawa to "jakość" tych poleconych, są to ludzie którzy nic nie wiedzą o get paid, tak że nie złapią refów na inne poziomy i szybko sie zniechęcaja.

Link to comment
Share on other sites

aha, dzieki ;)

 

Bo chodzi o to, ze chce od kogos kupic taka naprawde ladnie zrobiona stronke o get-paid za 60zl. Jeszcze sie do konca nie zdecydowalem (tzn. nie zaplacilem) i nie mam tej stronki, ale mysle tak sobie, kiedy ewentualnie mi sie ta kasa zwroci :) Wiem, ze bede tam promowal takze inne sposoby na zarabianie (buki i surfbary), moze jakis program partnerski... Wiec przed kupnem stronki chcialem sie tutaj Was poradzic, czy sie oplaca za 60zl kupic? ;)

 

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ze trzeba sie najpierw troche pouczyc, stworzyc wlasna stronke, potem sie przyda. Rozumiem, ale po prostu chce ja miec jak najszybciej ;) A w trakcie wakacji i tak sie bede uczyl i eksperymentowal z tworzeniem i przerabianiem stron www ;)
Link to comment
Share on other sites

Autor tematu zadał dobre pytanie ;)

Sam właśnie stworzyłem stronę o zarabianiu (link jest w podpisie) i strona po mniej wiecej tygodniu (maks 2) jest już w google. Troche sie zdziwilem, bo pojawila sie w googlach wczesniej niz na onecie i wp (tudzież netsprint).

 

Oczywiscie nie jest na wysokich pozycjach (w zasadzie to jest dalej niz na 8 stronie :P ), ale załapanie się na dobrą pozycję, to również kwetsia czasu, z dnia na dzień strona nie znajdzie się w pierwszej 10. Stawiam, że jeszcze tydzień i będzie dosyć wysoko ;]

 

A pytanie dobre, ponieważ sam się zastanawiam, czy taka strona, to w ogóle sensowny pomysł. W sumie Ci, którzy się interesują GPTR już są w wielu firmach ( w większości z nich) pozapisywani. teraz, to trzeba czekać na nowych. Ja w tym siedzie od 3 miesięcy, jestem nowy, po stworzeniu tej strony mam nadzieje, że jeszcze trochę nowych przybędzie (na moją stronę :P )

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... wiec chyba kupie tą stronke za 60zl, a potem bede w niej sobie "eksperymentowal", tzn uczyl sie na niej i wprowadzal po kolei troche zmian. Jeszcze mam na to caly sierpien, wiec mysle, ze warto zainwestowac te 60zl.

 

Znalazlem rowniez na allegro kogos kto za 10zl bardzo dobrze pozycjonuje stronki na onecie i netsprint (gwarantowana pierwsza strona wyszukiwan). Na google ciagle sie doskonali i tez idzie mu to coraz lepiej (czesto pierwsza stronka wyszukiwan).

 

Wiec razem 70zl :D

Myslicie, ze warto??

 

Pozdro ;)

Link to comment
Share on other sites

..........

Oczywiscie nie jest na wysokich pozycjach (w zasadzie to jest dalej niz na 8 stronie :P ), ale załapanie się na dobrą pozycję, to również kwetsia czasu, z dnia na dzień strona nie znajdzie się w pierwszej 10. Stawiam, że jeszcze tydzień i będzie dosyć wysoko ;]quote]

 

Ciekawy jestem, ile jeszcze ludzi tak obstawia swoje strony:)

 

danieltr

Myślę że nie warto, stronę zrób sam, tak jak napisał reklama2000

Co do "pozycjonerów" z allegro, to za 9.99 to normalny pozycjoner nie wklepie adresu strony w wyszukiwarkę, pokemony z allegro biorą tylko pieniądze, nic więcej nie potrafią. Więcej na ich temat poczytaj na http://forum.optymalizacja.com/

Link to comment
Share on other sites

CAN, myślisz, że to smieszne ?

Troche dziwna sprawa, ale całkiem niedawno miałem taka mini stronkę o zarabianiu. Wlepiłem ją do 2 katalogów i jednej toplisty. Strona w 2 tygodnie, znalazła się w pierwszej 10 w netsprincie, na onecie, na wp i na googlach. A poza tymi katalogami i tą toplistą, nie robiłem z nią nic. Stała sobie i się pozycjonowała o_O

 

Teraz zabrałem się za pozycjonowanie i robię to dokładnie. Każdy dzień mam rozplanowany, co do sposobu jej wypromowania.

 

Możesz mi nie uwierzyć w to co napisałem, ale faktycznie tak się stało. Strona teraz nie znajduje się w internecie, skaoswałem ją z serwera, i zniknęła równie szybko jak się pojawiła. DLaczego usunąłem? Strona była o firmie GPTR TaReklama, lecz niestety od dłuższego już czasu, mają problemy z hostingiem i coś stoją w miejscu. Dzięki tej stronie zdobyłem kilku poleconych, a oni reszte. W sumie w niecałe 2 tygodnie zebrałem ponad 50 poleconych.

 

Ja bym się nie śmiał, tymbardziej, iż dobre wypozycjonowanie mojej strony, to dla mnie wyzwanie, a ja wyzwania lubię ;) Fakt strony o zarabianiu z czołówki napewno trudno będzie dogonić, ale nie ma rzcezy niemożliwych, a to jest przecież "tylko" internet ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja się smieje z tego że sporo ludzi liczy na to samo, nie z Ciebie. Musisz pamiętać że nie Ty jeden pozycjonujesz stronę.

 

Trochę to nie ten dział, ale jak coś to mod przeniesie. Ciekawe co to było za hasło-fraza która wskoczyła sobie tak wysoko, ale raczej nic co jest mocno obstawione to nie było. Onety, netsprinty-wp można olać, ruch z tego mikry, szkoda zachodu, co do googlarki to nowe strony dostają bonus i dzięki temu byłeś wysoko, ale tak jak pisałem wcześniej, nie była to jakaś specjalnie oblegana fraza.

 

Co do reszty tego co napisałeś, jeśli będziesz pracował to będą efekty, tak więc powodzenia:)

Link to comment
Share on other sites

Chyba zabieram sie do tworzenia wlasnej strony... mimo tego, ze pod tym wzgledem jestem zielony, jak trawnik przed moim domem :confused:

Poki co, to zrobilem sobie male zapoznanie z HTML-em na stronce http://kurshtml.boo.pl/

Sciagnalem tez sobie edytor HTML, ale nie wiem czy dobry. Nazywa sie EdHTML v5.0 Teraz trzeba jakis program do tworzenia grafiki, czy co?? Radźcie ludzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie interesujesz sie za bardzo grafika, i nie korzystaleś z photoshopów i innych wynalazków, to na początek polecam darmowego GIMP'a. Łatwy w użytkowaniu, zajmuje mało jakże cennego miejsca na dysku, i jest jednocześnie rozbudowany. Nie tak jak komercyjne produkty, ale posiada wiele ciekawych funckji, który w prosty sposób można wykorzystać do stworzenia interesującej grafiki.

http://www.gimp.org/windows/

 

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Ile stoi grafika na strone o zarabianiu? Taka np. na 4 (skala ocen od 1 do 6)? Sam chyba dlugo sie bede meczyl ze zrobieniem czegos fajnego. A moze ktos by za jakąś symboliczną kwotke zrobil? A moze znacie gotowe szablony jakies ciekawe? No nie wiem... Hmm...

A jezeli sam mialbym zrobic, to od czego zaczac? Sciagnalem poki co gimpa i troche sie w nim bawilem. Czekam na jakies rady ;)

 

Pozdro :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use