Jump to content

Prośba do Admina Hihawki


julinho
 Share

Recommended Posts

Uprzejmie proszę o sprawdzenie co się stało z moim kontem w Hihawce. Od pewnego czasu nie dostaję maili i nie moge się zalogować na swoje konto - przy próbie odzyskania hasła (choć go oczywiście znam) wyskakuje informacja, że takiego adresu email ie ma w bazie danych. Prawdopodobnie więc moje konto zostało (jak kilkanaście innych) skasowane przez hackera w maju br. Bardzo więc proszę o sprawdzenie i jeśli go nie ma o rozważenie ewentualnej mozliwości przywrócenia mi tego konta. Moje dane w Hihawce:

login - julinho48

nick referencyjny: http://hihawka.pl/pages/index.php?refid=julinho48

miałem 10 + 1 poleconych

Hihawka jest promowana na mojej stronie www.zarabiaj.info

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam :) - Krzysztof - julinho.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź :) - ale pierwsze próbowałem właśnie to zrobić przez "Kontakt" niestety ta opcja (przynajmniej u mnie) nie działa. Dlatego musiałem to zrobić tutaj, choć zdaję sobie sobie sprawę, że to sprawa indywidualna, a więc nie na Forum. Przepraszam.

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak widać czekam już półtora miesiąca na jakąkolwiek odpowiedź. Czy jest jakaś mozliwość powiadomienia Admina Hihawki, że chyba powinien odpowiedzieć na każde pytanie, nawet jeśli miałaby to byc odpowiedź negatywna. A może po prostu Admin nie wie o tym poście? Może ktos pomoże?

Pozdrawiam :) - Krzysztof - julinho.

Link to comment
Share on other sites

Hej

 

Wiec tak konto julinho48 nie istnieje w bazie danych Hihawki.

Co do tego ze zostalo usuniete przez hakera - nigdy zaden haker, a raczej cracker nie skasowal uzytkownika hihawki - byla sytuacja z wyczyszczeniem zarobkow, ale nie z kasowaniem kont.

 

W bazie jest 11 Twoich refów. Skonatktuj sie ze mna pod gg 3193124 to Ci przywroce konto.

 

Pozdrawiam i przepraszam, ze dopiero teraz odpisuje.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za kontakt i wiadomość. Co do usunięcia konta - ja sądzę, że było tak: hacker czy kracker włamał sie na moje kilkanascie kont w firmach GPTR, chciał oczywiście podebrać zebrane pieniążki (takie żądanie wysłał np. w KrakMails, gdzie miałem minimum), ale ponieważ w wiekszości tych Firm nie miałem uzbierane minimum, to ze złości czy pustoty skasował konto (czyli kliknął w opcjach "Skasuj moje konto" - żaden problem). Narobił mi większych strat (dla mnie moralnych, dla kilku innych Forumowiczów finansowych) podejmując się pod moim nickiem julinho wymiany na egold - oczywiście nigdy nie zaplacił za przelane dolary. Tak najprawdopodobniej to wszystko przebiegało.

Dziękuję za obietnicę zwrotu konta - zgłosiłem się już na GG.

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use