Jump to content

pytanko o linki


jabluszko
 Share

Recommended Posts

Przed moim wyjazdem na obóz klikało mi sie wspaniale w płatne linki po kolei szło szybko i elegancko a teraz??!! klika sie jeszcze gorzej niż na początku firmy :confused: Jak klikam w jakiegoś linka to wlancza mi sie normalnie stronka reklamodawcy , po upłynieciu iluś tam sekund wlancza sie zamiast tabelki z płatnymi linkami, "Nie masz nic do wyklikania 1,2,3,4.... "<- to sa odnosniki do strony z płatnymi linkami tylko niewiem po co coś takiego zrobiliscie jak bylo wszystko dobrze teraz musze znowu wlanczac i wylanczac stronki reklamodawców firma miała iść w dobrym kierunku :((
Link to comment
Share on other sites

Ojezu ale Ty jesteś... :confused:

 

Linki trzeba ręcznie co jakiś czas poprawić, gdybyś czytał forum to napewno wiedział byś że arteck jest na 2 tygodniowym urlopie, a panczit ma problem z netem. Pozatem panczit mówił mi że trzeba czekać na artecka aż wróci - dopiero wtedy linki beda wyświetlane poprawnie.

 

firma miała iść w dobrym kierunku

 

Skoro Ci się nie podoba, możesz sie przecież wypisać

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ok, jak Ci panczit mowil, to mogles to nam przekazac na forum.

Sorry, ale to miala byc super firma, od ktorej sie wymaga troche wiecej niz od szarego zwyklego PTR'a

Ja rozumiem, ze sa wakacje itp. i daje szans na rozruch po ich koncu,

chociaz i tak juz troche stracilem. Tak wiec argument, ze "zawsze mozesz sie wypisac" tylko mnie denerwuje, wiec prosze Cie, ale go nie uzywaj - skoro zainwestowalem - nie wazne ile, ale zainwestowalem to mam prawo czegos oczekiwac, chyba co?

A poza tym dlaczego Ty jestes takim rzecznikiem firmy?

Jak chcesz sie przysluzyc firmie to zamiast bronic niemerytorycznymi argumentami badz lacznikiem pomiedzy adminami i nami-uzytkownikami skoro masz z nimi kontakt. POzdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Heh, Adam jedyne słuszne rozwiązanie sprawy - poczekaj na powrót artecka i sobie z nim osobiscie porozmawiaj i to jemu mów co ci sie podoba i co byś zmienił a nie mi - ja nie mam mozliwosci wprowadzenia zadnych zmian :) Możesz też założyć własne GPTR ;)

 

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mnie od pewnego czasu tez sie gorzej klika i ciagle brakuje mi linkow,np.z jednej strony nie masz nic do wyklikania,a z drugiej strony-pozostalo tyle i tyle.Dziwne. ze co dzien zostaje mi wiecej,najpierw zostawalo mi 8 linkow.ktorych nie bylo praktycznie,a obecnie zostaje mi ok.20.Nie wiem co o tym myslec,czy ktos tak ma czy tylko ja?
Link to comment
Share on other sites

Arteck maiłbyc już w poniedziałek, chyba urlop sie przedłużył....

 

Tak jak wspomniał Adis, Arteck miał byc w poniedziałek :( Niestety jeszcze go niema, niewiem dlaczego. W pilnych sprawach mozna kontaktowac sie z panczitem.

 

A co do wyswietlania sie reklam - trzeba by poprawic ich wyswietlanie w odpowiednim pliku php na serwerze, oczywiescie moze to zrobic tylko arteck :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use