Jump to content

Aktywność poleconych


edi
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

75% czyli nie ma sensu sie zapisywac

Jest sens, bo w tej firmie możesz klikać wszystko.

Trzeba być aktywnym

 

Pomyliłeś chyba z zagranicznymi firmami, gdzie taka aktywność jest trudna lub wręcz niemożliwa do wyrobienia, jeśli jest dużo szukarek, w które Polacy nie mogą klikać.

W polskich firm tego problemu nie ma.

Link to comment
Share on other sites

75% czyli nie ma sensu sie zapisywac

Jest sens, bo w tej firmie możesz klikać wszystko.

Trzeba być aktywnym

 

Pomyliłeś chyba z zagranicznymi firmami, gdzie taka aktywność jest trudna lub wręcz niemożliwa do wyrobienia, jeśli jest dużo szukarek, w które Polacy nie mogą klikać.

W polskich firm tego problemu nie ma.

 

nie ma sensu jezeli tylko w weekendy jest mozliwosc odbierania maili, klikania w banerki i logowania sie na konto

Link to comment
Share on other sites

a więc jednak najlepiej rozwiązał to BM robiąc grupy docelowe i sysyłając reklamę tylko do takiej liczby osób na jaka opiewa wykupiona reklama

W IR nie ma też takiego problemu, bo mail do kilkuset osób to rzecz marginalna

Natomiast w Zielonym jest to irytujące. żeby jeszcze była możliwość śledzenia aktywności na bieżąco...

Link to comment
Share on other sites

cóż CC nie jest idealne...a żeby na CC mieć porządna firmę to trzeba dokupić dodatków za około 300$ (lub samemu napisać)...

 

no ale poczekajmy trochę. Zielony powstał nie tak dawno więc jeszcze się rozwinie :)

 

btw -> szuwi nie widzę Cię w firmie gdzie jestem adminem...czyżbyś się bał :P

Link to comment
Share on other sites

Masz szuwi wiele racji, zastanowię się co z tym zrobić jednak nie jest to takie proste. Najlepiej by było aby maile były minimalnie np. 1000 klikniec ale nie można ludzią odbierać szansy na puszczenie reklamy prędzej. Chyba trzeba bedzie ograniczyć ilośc członków do których wysyła sie taki mail, tylko wtedy pominie się wielu tych co są zawsze przy kompie i czekają na maile.

A tak nawiasem mówiąc to w IR też nie jest tak kolorowo w mailach "Kto Pierwszy Ten Lepszy" też jest sporo 200 i 500 klikniec.

Link to comment
Share on other sites

jak nie siedzi sie akurat przed komputerem to nie ma szans na te maile do 200, czasem sa opóźnienia i zanim trafi do mojego outlooka to juz jest wyklikane (tylko niech mi nikt nie radzi klikać przez inbox bo tego robił nie bedę bo jest niwygodne)

rzadko kiedy udaje mi się zdążyć na taki maila

a maile do wszystkich czy choćby do 1000 to margines

 

poza tym Edi masz troche za drogie reklamy

zrób chociaż jakąś okresową peomocje

 

a co do aktywności - spadła mi aktywnosć refków bo nie mają w co klikać

 

mam ponad 800 pleconych a rosną mi jakieś grosze :(

 

PS.

przy okazji, nie podoba mi się zakaz zmiany upline mimo posiadania tymczasowego UL :/

Link to comment
Share on other sites

a więc jednak najlepiej rozwiązał to BM robiąc grupy docelowe i sysyłając reklamę tylko do takiej liczby osób na jaka opiewa wykupiona reklama

To wbrew pozorom nie jest wcale takie dobre rozwiazanie

 

Minimalne powinno być 1 000 i to w zupełności wystarczy

A jak ktos jest niedzielnym klikaczem - to sorry

Pretensje moze mieć tylko do siebie

Albo niech poszuka innej firmy

 

Myślę, że w zwiazku z wygasającymi linkami możnaby spoko obniżyć aktywność

Bo ktoś kto ma grupe, powinnien mieć z tego tytułu profity, jak klika systematycznie ( lub chce )

Nie wszyscy siedzą przy kompie po 25 godzin na dobę

Link to comment
Share on other sites

nie pamiętam kiedy żem kliknął ostatniego maila w ZM.... strasznie mnie denerwują te maile do 200...

 

Moim zdaniem powinno się to trochę zmienić... a pozatym skuteczność takiej reklamy jest mikra bo te jednostki z tych 200 osób czytaja reklame... każdy klika dla grosza...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use