Jump to content

Moja opinia


Recommended Posts

Program jest ciekawy przez to że nowy i moze dla tego tak szybko przyciąga nowych uczestników, ale troche mnie ceny zniechęciły. Jak na dzien dzisiejszy ma kolo 480 uczestników a reklama "Solo mail do wszystkich tylko 11.5 PLN / 3 $" -> 11.5 !! to jak na tylu uczestnikow troszke za duzo. a do tego obecnie wartość dolara oscyluje w granicach 3 zł czyli 3x3 to 9 PLN a nie 11.5 :)

Obecnie rynek jest polskimi firmami nasycony i do momentu jak do polskiego GPTR nie ściągną nowi uczestnicy to zakladanie nowych firm moim zdaniem moze się skonczyć niewypłacalnością.

 

Poza tym wygląd firmy interesujący a to DUŻY PLUS !!

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Moja opinia jest taka, ze firma ta wyglada wiecej niz tylko całkiem całkiem dobrze, mam nadzieje ze bedzie tak dobra jak BM i IR, bo jak narazie polskich dobrych firm jest mało, może jeszcze KP.

 

Pozdrawiam - Larst

 

PS: Jak ją ochrzcimy "OR" - Zastrzegam se prawo do tego sktutu :)

Link to comment
Share on other sites

Narazie nie wiele mozna powiedziec o tej formie poza dobrymi rzeczami:

+ Ładna Grafika

+ Oczywiscie CC

+ Domena Com

Ale Jeszcze Pozostaje Najwazniejsze Pytanie, Czy Wypalaca Ale Mysle Ze Tak, Aha Net Kieszonkowej Juz Chyba Komus Wyplacilo (Moge Sie Mylic Ale chyba Pionasowi) Wiec Wieżmy W Polskie Firmy !!!

 

Brawo Dla Wm OR :) Narazie Dobra Robota Wszystko Legalne !!!

Link to comment
Share on other sites

Program jest ciekawy przez to że nowy i moze dla tego tak szybko przyciąga nowych uczestników, ale troche mnie ceny zniechęciły. Jak na dzien dzisiejszy ma kolo 480 uczestników a reklama "Solo mail do wszystkich tylko 11.5 PLN / 3 $" -> 11.5 !! to jak na tylu uczestnikow troszke za duzo. a do tego obecnie wartość dolara oscyluje w granicach 3 zł czyli 3x3 to 9 PLN a nie 11.5 :)

 

Witam!

Na stronie głównej jest napisane:

Maile będą wysyłane po uzyskaniu 2000 użytkowników.

;)

 

Narazie nie wiele mozna powiedziec o tej formie poza dobrymi rzeczami:

+ Ładna Grafika

+ Oczywiscie CC

+ Domena Com

Ale Jeszcze Pozostaje Najwazniejsze Pytanie, Czy Wypalaca Ale Mysle Ze Tak, Aha Net Kieszonkowej Juz Chyba Komus Wyplacilo (Moge Sie Mylic Ale chyba Pionasowi) Wiec Wieżmy W Polskie Firmy !!!

 

Brawo Dla Wm OR :) Narazie Dobra Robota Wszystko Legalne !!!

 

Dziękuję

Myślę nad kolejnymi konkursami z nagrodami dla wszystkich.... ale narazie ciiii

 

Pozdrawiam.

Janek ;)

Link to comment
Share on other sites

To już któraś kserokopia BM

I to wcale nie jest dobrze dla nikogo, bo polski rynek nie ma takich płuc.

Być może jak zaczną przychodzić emaile, to okaże się, że są jakieś nowinki.

Czekanie na 2 000 luda - nie rozumiem, czym to jest uzasadnione

Wiele programów zagranicznych startuje od 500 ( a niektóre jeszcze szybciej ) i jest OK

... ale trochę optymizmu nie zaszkodzi.

 

Ceny - stanowczo za wysokie

Brak rabatu na zakup "goldów"

 

Promocyjne ceny reklam - ja ich nie widzę

Dalej bardzo drogo

 

Inaczej mówiąc - więcej odwagi

 

Generalnie z tych polskich firm utrzymają się te najbardziej pomysłowe

Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

A ja nie jestem sceptykiem co do ogrodu. Janek poważnie podchodzi do firmy - myśli o tym jak ją uatrakcyjnić - sądzę, że nie raz nas pozytywnie zaskoczy.

Jest otwarty na propozycje i sugestie.

 

Trzymam kciuki za tę firmę naprawdę mocno :).

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use