Jump to content

MeridoSearch.Net - Płaci Zawsze ?


jn
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Jak dotad była to moja najlepsza wyszukiwarka, ale 2 tygodnie temu zarzadałem wypłaty i nadal nic, niedawno zrobilem to ponownie, bo moze mi nie zatwierdzilo rzadania wyplaty z przyczyn technicznych (moj internet) ale nadal nic, patrze w dziale zaplacili i juz dawno nie widzialem potwierdzenia wyplaty z tej wyszukiwarki, wiec co sie dzieje ?

 

Pozdrawiam

Jn2004

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jn a moze brales juz wyplate predzej niz 30 dni temu ?

 

Noo tak, zapomnialem, przepraszam za zamieszanie i zakłopotanie. Ostatnio jestem bardzo rozkojarzony, muszę sobie zrobic urlop i nie siadac wogole na kompie, moze od soboty kumpel bedzie mial 18-stkę, wiec napewno szybko nie wrucę.

 

Juz zmieniam tytuł topiku na MeridoSearch.Net - Płaci Zawsze !!! i mam nadzeje ze sie nie pomyle i ze WM nie bedzie mial pretensji ze kliknolem wyplatke.

 

Pozdrawiam

Jn2004

Link to comment
Share on other sites

No ja zarządałem dzisiaj bo juz minoł miesiąc od ostatniej wypłatki i ciekawę kiedy bede miał na goldziku...

 

tak czytam niektóre posty i mam pytanie : czy w tej szukarce wypłaty można żądać raz na 30 dni? szczerze mówiąc przejrzałem termsy i nie znalazłem nic o tym... hmm... albo ja za mało widzę albo co niektórzy za dużo...

Link to comment
Share on other sites

No ja zarządałem dzisiaj bo juz minoł miesiąc od ostatniej wypłatki i ciekawę kiedy bede miał na goldziku...

 

tak czytam niektóre posty i mam pytanie : czy w tej szukarce wypłaty można żądać raz na 30 dni? szczerze mówiąc przejrzałem termsy i nie znalazłem nic o tym... hmm... albo ja za mało widzę albo co niektórzy za dużo...

 

Ja tez nie byłem pewny bo nie mogłem tego znalesc, ale ktos własnie w tym temacie mi napisał ze raz na miecha mozna, wczesniej zamowilem 2 razy i mi nie wypłacili, teraz zmówie i zobaczymy... ale mam nadzieje ze nie bedzie problemu, ze tyle razy zamawialem wczesniej wkoncu czekalem kilkanascie dni ... Sam juz nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use