Jump to content

Surf Junky


Recommended Posts

Maja takie obciazenie, ze pomimo zmiany serwera calosc wisi. Poza tym wydaje mi sie, ze sesja z serwerem szybjko wygasa, wiec Auto staje sie manualem, tylko zamiast turingow trzeba odswiezac. Gdzies znalazlem info, ze firma dziala od pazdziernika zeszlego roku. Ktos sie tym interesowal i dokopal sie do jakis danych hostingowych, na ktorych wlsnie byla taka data. Poczekamy do 15 i zobaczymy co z tego wyjdzie. Chcialbym, zeby zaplacili choc raz. Moze sie przekonam do GPT...
Link to comment
Share on other sites

Nadal nie moge sie zalogowac, przy probie odzyskania hasla dowiedzialem sie, ze konto zostalo zawieszone. Dlaczego, bo podobno uzywalem wielu "Surf JUnky Browser" co ma chyba oznaczac, ze jednoczesnie mialem kilka okienek odpalonych. Owszem, raz wywalilo mi ostrzezenie, ze wlasnie cos takiego robie, ale to tylko dlatego, ze kliknalem "Odswiez" w czasie odliczania i pewnie chcial zaczac nastepne i cos mu sie pochrzanilo. Oczywiscie na poprzedniego maila nie dostalem odpowiedzi. Teraz napisalem cala tyrade, moze to do nich dotrze i cos z tym zrobia. Dziwne, ze mi zablokowali konto 26. lutego, kiedy mialem juz 20$ i do konca miesiaca, bym mogl wyrobic 25$ minimum do wyplaty. Smierdzi mi to panowie, bardzo smierdzi.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

w ferie zimowe sie nudzilem i sie zarejestrowalem do tej firmy, szybko kasa splywala na konto w firmie wiec ucieszony siedzial tam bardzo czesto, dzis mam w tam 102$ z groszami i od 2 miesiecy nie wchodze na ich strone, czemu? Bo do dzis moje konto na e-gold to 0$

wnioski sami sobie wysuncie (Surf Junky to tylko strata czasu i pradu)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use