Jump to content

ruch na forum


glosny88
 Share

Recommended Posts

Daniel (admin) od długiego już czasu nie ma czasu dla swoich projektów, dlatego między innymi sprzedał Imperium Reklamy pampersowi. Jest to zrozumiałe - rodzina i zobowiązania finansowe są najważniejsze, forum nie jest i mam nadzięję że nigdy nie będzie na szczycie priorytetów.

 

Bez Daniela nic w kierunku promocji zrobić się nie da. Może przyszedł już czas na sprzedaż forum?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Problem polega na tym właśnie, ze wszyscy zaczynają działać irracjonalnie.

A ten cały kryzys to nic innego jak "pic na wodę, fotomontaż".

Ktoś to wymyślił, żeby mieć np. pretekst to liwidacji firmy bez żadnych konsekwencji, zwalniania pracowników bez podania przyczyny lub obniżania im pensji ..... no bo w końcu panuje kryzys !!!! ..... załamka ..... tzw. zbiorowa psychoza.

Link to comment
Share on other sites

Może ten cały kryzys to psychoza, ale naprawdę widać różnice także w tranzycie międzynarodowym. Tam gdzie np promy przewoziły w tym samym okresie zeszłego roku pełne ładownie teraz często na stałych trasach świecą pustkami. CO jak co ale napewno będzie miało to wpływ na spowolnienie wzrostu światowej gospodarki.

 

Co do konkursów itp. na forum - to póki co trudno wydać mi więcej niż opłata za serwer i domenę, mam nadzieję, że w późniejszym czasie się to zmieni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use