Jump to content

Zasilanie E-Gold poprzez Inteligo


raveaddict
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

W sieci znalazłem dość lakoniczną informację, iż kartą Visa Electron Inteligo można zasilać e-golda...dzwoniłem na infolinię Inteligo...pani nie dokońca wiedziała o co mi chodzi...czy więc:

 

- zasilenie odbywa się bezpośrednio z karty (na prawach karty kredytowej) - na stronie e gold NIE znalazłem takiej możliwości!?

 

- jakie w takim przypadku są prowizje?

 

- jeśli to działa, to czy jest pewna i niedroga metoda zasilania swojego konta e gold? Czy działa również w drugą stronę (e gold>>>rachunek Inteligo)?

 

Sprawa dla mnie o wysokiej ważności, gdyż planuję transakcje Z i NA e-golda mieszkając w Polsce (aktualnie posiadany rachunek to PekaoSA/Pekao24)...Oczywiście wiem o istnieniu kantoru (bodajże jedynego!) zajmującego się transakcjami w 'obie strony' związane z e-goldem...nie wiem jednak, czy są to transakcje bezpieczne i czy owy kantor jest wiarygodny. Jestem otwarty na wszelkie uwagi i sugestie związane zarówno z zasilaniem, jak i wypłacaniem środków z e-gold do Polski.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

bezpośrednio z e-gold nie można w żaden sposób zasilić konta, wejdź na http://www.e-gold.com/unsecure/links.htm tam masz liste firm, u których możesz kupić e-gold, także kartą

 

- jeśli to działa, to czy jest pewna i niedroga metoda zasilania swojego konta e gold? Czy działa również w drugą stronę (e gold>>>rachunek Inteligo)?

 

nie wiem, czy istnieje mozliwość przelania kasy na karte, nie słyszałem o takim czymś,

 

nie wiem jednak, czy są to transakcje bezpieczne i czy owy kantor jest wiarygodny.

 

kantor jest bezpieczny, możesz wymienić też kase na inwetycje.org, ale najlepiej po prostu wyminić sie z kimś kasą(np. z kims z forum), bo wtedy możesz kupić/sprzedać e-g bez prowizji

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście wiem o istnieniu kantoru (bodajże jedynego!) zajmującego się transakcjami w 'obie strony' związane z e-goldem...nie wiem jednak, czy są to transakcje bezpieczne i czy owy kantor jest wiarygodny. Jestem otwarty na wszelkie uwagi i sugestie związane zarówno z zasilaniem, jak i wypłacaniem środków z e-gold do Polski.

są jeszcze inwestycje.org

 

kantor eGold jest uczciwy

 

a poza tym skorzystaj z rad Kovboja

najlepej wymienić sie z kimś wiarygodnym na jakimś forum o getpaidzie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use