Jump to content

CCleaner - zadbaj o komputer


pasek1948
 Share

Recommended Posts

Jeśli nie masz jeszcze tego małego (wielkość: 2 621 kB) programu na swoim komputerze - ściągnij go natychmiast! Twój komputer będzie ci wdzięczny!

 

Dokładny opis co potrafi to maleństwo, a także opinie wielu użytkowników znajdzisz na tej stronie:

 

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=88&id=1125

 

Pobierz (bezpłatnie) i używaj jak najczęściej, - ja robię to co ok 3 - 5 godzin.

O tym programie dowiedziałem się od reklama2000, - i bardzo mu za to dziękuję. CCleaner służy do usuwania wszelkich śmieci nazbieranych podczas surfowania. W ostatnim czasie poleciłem ten program kilku osobom z forum, - więc wiem, że jest mało znany.

Ktoś, - komu proponowałem CCleaner - powiedział, że czyści komputer sam, ręcznie. Kiedy ściągnął i uruchomił CCleaner, - a trwa to sekundy - i dzięki niemu usunął ok 570 MB śmieci, - to sam przyznał, że ręcznie nie był w stanie tego zrobić. Co 3 - 5 godz. usuwam ok 56 MB śmieci z surfowania.

Po oczyszczeniu zauważam wyraźne zwiększenie prędkości otwierania stron. Gorąco polecam!!!

Radzę nic nie zmieniać w ustawieniach programu, - on dobrze wie co ma usunąć, - kliknij tylko "Analiza" - poczekaj aż znajdzie co jest do usunięcia (możesz przejżeć tą listę) - następnie klikasz "Uruchom cleaner" i OK.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Przepraszam za drugi post - ale temat dawno nie był odwiedzany.

Dziś wszedłem na chwilkę do sąsiadów aby zapytać jak się sprawuje komputer po przeinstalowaniu systemu - po infekcji wirusów.

Oczywiście - zapomnieli o "ccleanerze"!

Po ściągnięciu go - i uruchomieniu, - szukał dobre trzy minuty. Wyszukał ok 680 MB śmieci! Po ich usunięciu komputer znacznie przyspieszył.

Warto nie zapominać o nim!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use