Jump to content

Liczba aktywnych !!


fazi78
 Share

Recommended Posts

Widzę, że od jakiegoś czasu rośnie nam liczba aktywnych użyszkodników ;)

 

Tydzień temu było poniżej 200, a dzisiaj, już jest

 

Aktywnych Użytkowników: 324

 

 

Jestem pewien, że jeśli liczba aktywnych wzrośnie do 500 lub i tysiąca, to nagrody w konkursie na poleconych też zostaną odpowiednio podniesione :D

 

Mam racje Renio ?? ;)

Link to comment
Share on other sites

Coraz lepiej i fajnie. Ale to i tak niestety mało... Pochwale się, że u mnie na 813 wszystkich jest aż 440 aktywnych użytkowników. (aktyny - pisał w ciągu 14 dni).

Jest to ponad 50% aktywnych i takiej samej lub większej skuteczności życzę FEM ;)

Renoirdaniel - Jeżeli chcesz naprawdę rozpromować forum poszukaj ciekawych osób do administracji. fAzI idealny kandydat, złap jeszcze paru egzekutorów... ;) Trzeba odejśćod mody 4 modów i daćwięcej... Jeżeli ma być sporo osób to niech i będzie porządek. Wiele godnych funkcji osób się kręci.

Link to comment
Share on other sites

Renoirdaniel - Jeżeli chcesz naprawdę rozpromować forum poszukaj ciekawych osób do administracji. fAzI idealny kandydat, złap jeszcze paru egzekutorów... ;) Trzeba odejśćod mody 4 modów i daćwięcej... Jeżeli ma być sporo osób to niech i będzie porządek. Wiele godnych funkcji osób się kręci.

 

Dzięki ;) Chyba pierwszy, który tak napisał o mnie lol

 

Ale fakt jest taki, że im więcej modów tym większy robi się bałagan :D

Chyba że zrobisz każdego moda w innym dziale, i bedzie on od razu stanowił osobę, która służy radą.

 

Ja mogę być w dziale Pod Kuflem Piwa lol

głównie dlatego, że są tutaj ludzie którzy o wiele lepiej znają się na zarabianiu, czy chociażby na programowaniu.

 

Może dałbyś radę płacić tym ludziom, za udzielanie odpowiedzi newbie, coś w rodzaju takiego dyżurnego :D

 

 

Stan na dzień dzisiejszy

Aktywnych Użytkowników: 336

 

czyli około 10%

Link to comment
Share on other sites

myślę że na forum jest tylu specjalistów od różnych dziedzin że bez płacenia pomogą innym - w końcu po to tu jesteśmy, zeby nie tylko korzystać...

 

nie ma co przesadzać z tym płaceniem, Daniel z własnej kieszeni pokrywa hosting, został kupiony skrypt, jest ref contest z dużymi nagrodami itd. - to i tak już duże wydatki, więc nie ma co przesadzać ;-)

Link to comment
Share on other sites

ZGadzam sie, jezeli ktos jest zaufany lub po prostu widac, ze ma wiedze to molgby dostac propzycje od daniela. Wtedy w np. w jego firmie moglby puszczac reklamy, moze uczynimy to forum takie jak szuwi?

 

 

takie jak szuwi ? to lepiej od razu je zamknąć i oszczędzić tej tragedii ludziom...

 

nie popadajmy w skrajności, uczynić je trzeba takim jakim było stare E-Money a nawet lepszym, i tyle :D

Link to comment
Share on other sites

mnie tez doliczcie do aktywnych ;)

I mnie, i mnie :]

 

takie jak szuwi ? to lepiej od razu je zamknąć i oszczędzić tej tragedii ludziom...

 

nie popadajmy w skrajności, uczynić je trzeba takim jakim było stare E-Money a nawet lepszym, i tyle :D

Co racja, to racja.

 

 

A tak wogole, to przepraszam wszystkich za moja nieobecnosc. Stale mi cos wypada i... no i jest jak jest :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use