Jump to content

uczeń :/


kamil9091
 Share

Recommended Posts

A jakie znaczenie ma ranga? Bylbys zadowolony majac z 1000 bezsensownych postow? Ja staram sie wypowiadac na temat, no moze czesciej cos przyspamie Pod kuflem piwa :)

 

Myślę, że jakieś ma ;) bo co do ilości postów, to można zdobyć maksumalnie 3 gwiazdki - pozostałe rangi są przyznawana za wiedzę, aktywną pomoc innym i doświadczenie :cool:

Link to comment
Share on other sites

ranga jednak ma znaczenie

bo ludzie wolą widzieć odpowiedzi na swoje problemy niz widzieć ze ktoś napisał pierwszy pots

i mogł to zrobić tylko po to żeby zobaczyć jakie elementy b-code ma to forum

ale post musi mieć również sens ja się staram ale nie wszyscy mnie rozumieją

 

Posrostu liczy się ranga i sens odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

ja tam na forach na range nie patrze, chyba jedynie "moderator" czy "administrator" zwraca moja uwage, bo tak to mi to wisi czy ktos ma "starsza babcia klozetowa" czy "pomocnik piekarza" ,

 

jedyne co to ilosc postow, data przylaczenia (np. jesli ktos jest na forum 2 miesiace i ma 1000 postow to cos nie tak jest zazwyczaj, nabite itp)

i zwracam uwage na to jak inni uzytkownicy go traktuja :)

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie liczy się sens odpowiedzi, a range to mam głęboko w ciemnym miejscu - mogę być nawet 3 kroki od bana heh. Bo wielu ludzi piszę rzadko ale sensownie na tym forum a szkoda. Są też tacy co piszą na okrągło ale większości postów nie da się zrozumieć albo są to też 2-3 zdania. I co z tego, że taki ktoś ma 500 czy nawet 2500 postów?

A tak w ogóle to dostał ktoś w ogóle dodatkowe gwiazdku na forum o których renoirdaniel pisałeś?

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie liczy się sens odpowiedzi, a range to mam głęboko w ciemnym miejscu - mogę być nawet 3 kroki od bana heh. Bo wielu ludzi piszę rzadko ale sensownie na tym forum a szkoda. Są też tacy co piszą na okrągło ale większości postów nie da się zrozumieć albo są to też 2-3 zdania. I co z tego, że taki ktoś ma 500 czy nawet 2500 postów?

A tak w ogóle to dostał ktoś w ogóle dodatkowe gwiazdku na forum o których renoirdaniel pisałeś?

 

jak narazie nie ;) - jest około 5 kandydatów, których obserwujemy :rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

forum jest po to żeby rozwiązywać problemy a nie poto żeby mieć range,

ALE sam mam wiele problemow i ogłszam je na tym forum i jak widzę że ktoś

ma wszystkie gwaiezsy pomaranczowe albo 2 pasy i czerwone

to jestem pewniejszy ze mam dobrą odpowiedź

choć oczywiście ktoś z 1 postem może napisać coś mądreso ale naogł ci co dużo piszą na forum i czytają mogą pomudz

 

i trafne spostrzezenie dnb8 http://forumemoney.com/images/arcade/trophy.gif

liczy się od jak dawna jest i ile ma postow

jak go traktoją

i sprawdzić jego inne posty czy mają jakiś sens

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio coś tu mało ludzi na forum więc nie wiem kto może zasłużyć. A jak jesteśmy już przy rangach to mam pytanko od czego zależy reputacja? Taki konrad-1000 ma ponad 400 postow i reputacje 1, a stuardek ledwo ponad 100 i reputacje 2?

 

 

W każdym poscie pod avatarem kazdego uzytkownika jest ikonka podobna do wagi. kliknij na nia, tam masz mozliwosc dodania opinii o uzytkowniku, pozytywnej lub negatywnej. liczba dobrych/złych opinii wpływa na wskaźnik reputacji.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio coś tu mało ludzi na forum więc nie wiem kto może zasłużyć. A jak jesteśmy już przy rangach to mam pytanko od czego zależy reputacja? Taki konrad-1000 ma ponad 400 postow i reputacje 1, a stuardek ledwo ponad 100 i reputacje 2?

 

jesli czyjs post ci sie spodobal lub byl dla Ciebie pomocny mozesz dodac komus reputacji, jesli natomiast czyjs post Ci sie niespodobal mozesz mu jej odjac :)

reputacji nie moga dawac ani odejmowac ludzie z zerowym stanem,

jeden punkt dostaje sie za kazdy rok na forum :)

Link to comment
Share on other sites

Później na dole strony znajduje się tabelka "Ostatnio Otrzymane Punkty Reputacji", jednak nie jestem pewien, czy pojawia się również u osób, które nie otrzymały żadnego punktu reputacji od innego użytkownika.

 

a czy to przypadkiem nie jest tak, ze tylko moderator ma mozliwosc sprawdzanie tego :) ? bo ja takiej tabelki nie mam, a reputacje mam +1 więc ktos mi ją kiedyś dał prawda ?

Link to comment
Share on other sites

a czy to przypadkiem nie jest tak, ze tylko moderator ma mozliwosc sprawdzanie tego :) ? bo ja takiej tabelki nie mam, a reputacje mam +1 więc ktos mi ją kiedyś dał prawda ?

 

nie.. kazdy moze to zobaczyc :)

na pewno 1 punkt jest za rok na forum ale moze tez za ilosc postow sie dodaja i dlatego Ty masz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use