Jump to content

Ankieta do Skrutów


eros_14
 Share

Czy jesteś za tym aby zamiast skrótów były pełne nazwy ?  

14 members have voted

  1. 1. Czy jesteś za tym aby zamiast skrótów były pełne nazwy ?

    • Tak
      6
    • Nie
      3
    • Nie wiem , nie obchodzi mnie to.
      0
    • Sądzę że użytkownicy i tak będą to olewać.
      5


Recommended Posts

A EG niestety nie wiem co to jest :(:( A co to jest???hehehe

 

ja tez niewiem, ale z tego co mi sie przypomina to AG to srebro :P

Nigdy nie lubilem skrótów a zwlaszcza jak przepisywalem cudze notatki z wykladow na komp. Normalnie raz mialem takie notatki ze mialem ochote isc do goscia i go trzasnac nimi przez lep :D heh

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Jak to mozna rozumiec ?

Po pierwsze, jak to Ty rozumiesz, kilka osób na GG pisał do mnie żebym im powytłumaczał o co chodzi z tymi autosurfami i jak to sięma do Sign-Profit...

 

Byli zieloni w GPT, ale nie sprawiło im to większego problemu...

 

Ale zmienię podpis, bo żeczywiście ktoś może nie wiedzieć o co chodzi, bo takie sytuacje się zdarzają - więc przepraszam za tę stopkę...

 

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

nie przejmuj się tą stopką.

zawsze broniłem erosa, ale w tej kwestii trochę się czepia: eros przestań się mazać i zamykajmy temat. nie wyplenisz skrótów niezależnie od tego jak byś się starał. pamiętaj o tym, że każdy język jest "żywy"....

Link to comment
Share on other sites

ja skrótów używać będę i osobiście nie przeszkadza mi ich stosowanie [w odpowiedniej ilości]... po prostu są już skróty które się przyjęły i ich znaczenie wyciąga sie z kontekstu.. np zdanie "w PP mozesz szybko zarobic kase sprzedajac produkty firmy" - wiadomo ze chodzi o programy partnerskie, a w zdaniu firma wyplaca na EG, PP" oznacza że firma wypłaca na egolda i pay pal. nawet zieloni po lekturze forum czy stronek o zarabianiu oswoja sie ze skrotami i sami zaczna je stosowac
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use