Jump to content

Czyżby złośliwość moderatora?


pasek1948
 Share

Recommended Posts

PW do Renoirdaniel:

Witam Szefa - mam pytanie:

Czy można usunć swój własny post, gdy jest on napisany jako ostatni, - i napisać nowy (niekoniecznie inny), - aby uzyskać taki oto efekt: - temat wraca na "tapetę"?

Uważam, że nie jest to zabronione. Chodzi o łańcuch poleconych. Chciałbym zdobyć poleconego, - a bez tego szanse mam mizerne.

Pozdrawiam - pasek1948

Odpowiedź Renoirdaniel:

Witam Szefa - mam pytanie:

Czy można usunć swój własny post, gdy jest on napisany jako ostatni, - i napisać nowy (niekoniecznie inny), - aby uzyskać taki oto efekt: - temat wraca na "tapetę"?

Uważam, że nie jest to zabronione. Chodzi o łańcuch poleconych. Chciałbym zdobyć poleconego, - a bez tego szanse mam mizerne.

Pozdrawiam - pasek1948

jeżeli mówimy o łancuszkach... hmm.. to jeżeli ci się uda i post nie będzie pod postem, tylko jak mówisz usuniesz i napiszesz nowy taki sam.. możesz spróbowac ;) do pomysłowych świat należy

 

pozdrawiam :)

Następna PW do Renoirdaniel:

Witam Szefa - mam pytanie:

Czy można usunć swój własny post, gdy jest on napisany jako ostatni, - i napisać nowy (niekoniecznie inny), - aby uzyskać taki oto efekt: - temat wraca na "tapetę"?

Uważam, że nie jest to zabronione. Chodzi o łańcuch poleconych. Chciałbym zdobyć poleconego, - a bez tego szanse mam mizerne.

Pozdrawiam - pasek1948

jeżeli mówimy o łancuszkach... hmm.. to jeżeli ci się uda i post nie będzie pod postem, tylko jak mówisz usuniesz i napiszesz nowy taki sam.. możesz spróbowac ;) do pomysłowych świat należy

 

pozdrawiam :)

W związku z tym mam gorącą prośbę!

Ktoś (w domyśle reklama2000) od ok tygodnia, po kilka razy dziennie, notorycznie zmienia datę w takim nowym (starym) poście - co daje efekt odwrotny - czyli zniknięcie tematu z tapety!

Moim zdaniem jest to złośliwość, - chociaż nigdy bym nie posądzał o nią nikogo, - a zwłaszcza mojego ulubionego moderatora reklama2000!!!

Sam jestem moderatorem na forum kasiora.fora.pl.

Fakty jednak świadczą o tym, że to sprawka właśnie reklama2000!

Po pierwsze on głównie moderuje to forum, - a po drugie mój post znika z tapety zaraz po pojawieniu się reklama2000 na GG.

Bardzo proszę o przekonanie reklama2000 o tym, że złośliwość nie powinna być cechą jednego z najlepszych moderatorów, - jeśli nie najlepszego.

Nie chciał bym zakładać tematu i publicznie rozwiązywać tego problemu.

Pozdrawiam - Jan

.

Na odpowiedź poczekam, - ale już mi obojętne czy na PW - czy tutaj.

PS - dla zainteresowanych - sprawa dotyczy tematu:

http://forumemoney.com/showthread.php?t=10167

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie nabijałem postów, - czasem zdarza mi się pisać post pod postem w temacie "Pożyteczna zabawa" - ale to z powodu braku zainteresowania innych osób tym pożytecznym tematem.

Nabijanie - to pisanie takich postów, które nic nowego nie wnoszą (np haha, o jejku, itp) - ja takich chyba nie piszę.

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie nabijałem postów, - czasem zdarza mi się pisać post pod postem w temacie "Pożyteczna zabawa" - ale to z powodu braku zainteresowania innych osób tym pożytecznym tematem.

Nabijanie - to pisanie takich postów, które nic nowego nie wnoszą (np haha, o jejku, itp) - ja takich chyba nie piszę.

 

Nabijanie to po prostu zbędne posty, nic nie wnoszące do tematu. Post pod postem wcale nie oznacza nabijania, jednak kilkanście i więcej jednakowych postów w tym samym temacie, podbijających zresztą licznik postów użytkownika, bez problemu można zaliczyć do tej kategorii.

Link to comment
Share on other sites

Nabijanie to po prostu zbędne posty, nic nie wnoszące do tematu. Post pod postem wcale nie oznacza nabijania, jednak kilkanście i więcej jednakowych postów w tym samym temacie, podbijających zresztą licznik postów użytkownika, bez problemu można zaliczyć do tej kategorii.
Reklama2000 - jesteś ostatnią osobą, którą mógłbym podejrzewać o niewiedzę, - a jednak...

Przed chwilką sprawdziłem to - i usunąłem swój post (był jako ostatni) z tematu [program oszukuje użytkowników] Sign-Paid .

Przed usunięciem miałem 309 postów - po usunięciu 308.

Nie trzeba być matematykiem, aby wiedzieć, że usunięcie postu i napisanie go od nowa - nic nie zmienia!!! Ilość postów pozostaje ta sama, - więc o jakie nabijanie ma chodzić???

PS - a to PW do mnie:

Szanowny pasek1948,

 

Dostałeś ostrzeżenie za złamanie regulaminu ForumEMoney.com. Oto powód otrzymania ostrzeżenia:

 

Dokładna informacja o wykroczeniu opisana przez moderatora.

(Warning Type = Inne wykroczenie związane z konkretnym postem)

 

Za to przewinienie otrzymujesz punkty karne : 1 punkt(y/ów).

Te punkty karne pozostaną na Twoim koncie przez 90 dni.

Po tym czasie zostaną usunięte automatycznie.

 

Post, za który otrzymałeś ostrzeżenie możesz zobaczyć tutaj:

 

Warned Post

 

Administrator/Moderator, który dodał to ostrzeżenie napisał następujący komentarz:

 

=======================================

Wielokrotne podbijanie tematu.

=======================================

 

W tej chwili na swoim koncie masz taką ilość karniaków: 1 punkt(y/ów).

 

Jeżeli przekroczysz maksymalną ilość punktów karnych, czyli 10 - zostaniesz zbanowany na 7 dni.

 

Aby zobaczyć informacje o wszytskich swoich ostrzeżeniach kliknij TUTAJ.

 

Jeżeli masz jakieś pytania - chętnie odpowiemy.

Ja nie mam nic do ukrycia!

Wielokrotne podbijanie tematu. A jaki to punkt regulaminu jeśli łaska?

Jeśli Renoirdaniel pozwolił mi na to - to w czym jest problem?

Jedyne wytłumaczenie to tylko złośliwość, - bo przypiąć mi jakąś łatkę jest raczej trudno!

Link to comment
Share on other sites

Reklama2000 - jesteś ostatnią osobą, którą mógłbym podejrzewać o niewiedzę, - a jednak...

 

Nigdy nie rościłem sobie prawa do nieomylności i wszechwiedzy. To są raczej atrybuty Boga. Punkt odjąłem.

 

Nie sądziłem jednak że komuś może tak niesamowicie zależeć na zdobyciu jednego poleconego, by codziennie po kilka razy podbijać temat spamując (bo taki jest efekt podbijania tematu z własnym reflinkiem). Uczestniczę w życiu for od kilku lat i nigdy nie spotkałem się z podobnym postępowaniem.

 

No ale Daniel ma tu ostateczne słowo. Temat uważam za zamknięty.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję serdecznie - i przepraszam za zamieszanie.

Obiecuję nie nadużywać tej metody, - a zdobyć poleconego pragnę dokładnie tak samo, jak każdy, kto zapisuje się do łańcucha poleconych.

Nawiasem mówiąc, nie wiedziałem, że zapisując się do łańcucha - spamujemy.

No cóż, - człowiek całe życie się uczy, - .....

Link to comment
Share on other sites

Nawiasem mówiąc, nie wiedziałem, że zapisując się do łańcucha - spamujemy.

No cóż, - człowiek całe życie się uczy, - .....

 

Sarkazm nie jest tutaj na miejscu, dobrze wiesz, że nie to miałem na myśli.

 

Podbijanie tematu w Twoim przypadku jest promowaniem reflinka, tak aby był ciągle widoczny dla odwiedzających dział lub przeglądających nowe posty. Analogiczną sytuacją jest pisanie bezwartościowych postów by wypromować swoją stopkę. W obu przypadkach mamy do czynienia z ukrytym SPAMem, ale w dalszym ciągu SPAMem, a jego zadaniem jest zwiększenie zwiększenie szansy na zdobycie poleconego/ych.

Link to comment
Share on other sites

Sarkazm nie jest tutaj na miejscu, dobrze wiesz, że nie to miałem na myśli.

 

Podbijanie tematu w Twoim przypadku jest promowaniem reflinka, tak aby był ciągle widoczny dla odwiedzających dział lub przeglądających nowe posty. Analogiczną sytuacją jest pisanie bezwartościowych postów by wypromować swoją stopkę. W obu przypadkach mamy do czynienia z ukrytym SPAMem, ale w dalszym ciągu SPAMem, a jego zadaniem jest zwiększenie szansy na zdobycie poleconego/ych.

Nigdy bym nie przypuszczał, że można aż tak zagłębiać się w ten temat.

Przecież to Forum jest właśnie do tego, aby pomagać nam w zarabianiu w internecie - a nie utrudniać! Patrząc takimi kategoriami można śmiało powiedzieć, że każdy post - to spam! Każdy bowiem post powoduje uwidocznienie jakiegoś programu, promuje czyjś podpis z np reflinkiem, - itp.

Gdy piszemy za mało postów - mówi się, że Forum upada, - i obmyśla co zrobić, aby je "rozruszać". Uwidocznienie przeze mnie jakiegoś tematu nie jest w regulaminie zabronione. Równie dobrze mogłem dziś zapisać się do tej firmy, - ale na pewno nie jest zadaniem moderatora kontrolowanie kiedy kto się zapisał. Im więcej tematów będzie widocznych jako dzisiejsze lub wczorajsze - tym lepiej dla Forum. Z czego ma wybierać nowy uczestnik Forum, jeśli widzi jako dzisiejsze np dwa tematy! A taka sytuacja nieraz już bywała.

Temat jest jak rzeka, - nie będę się więc rozwodził, - ale najważniejsze, że doszliśmy do porozumienia.

Link to comment
Share on other sites

Reklama sory ale poskładałeś mnie w swoim drugim poście

Z tym zakaz nabijania postów.

To jak my pomagamy dzieciom klikając w pajacyka itd i czasem jest post pod postem to nabijanie ?

Nie no Wy macie świra z nabijaniem u mnie było tak samo.

Przecież to forum upada a Renior nic w tym kierunku nie robi.

Link to comment
Share on other sites

To jak my pomagamy dzieciom klikając w pajacyka itd i czasem jest post pod postem to nabijanie ?

Nie no Wy macie świra z nabijaniem u mnie było tak samo.

 

Eros_14, chyba kiedyś zacznę kasować Twoje posty jeśli nie zaczniesz w końcu czytać tematów ze zrozumieniem.

 

Zacytuję siebie:

 

Post pod postem wcale nie oznacza nabijania

 

U Ciebie erosku była zupełnie inna sytuacja, nie pamiętasz już?

 

Wypisywałeś co się da i gdzie się da, połowy Twoich wypowiedzi nie dało się zrozumieć ze względu na rażące błędy i składnię, dodatkowo wielu forumowiczom już puszczały nerwy gdy czytali Twoje wypociny.

 

Czyżbyś naprawdę zapomniał?

 

Czyżbyś myślał, że ja tu piszę o temacie z Pajacykiem, po pół roku od jego założenia i w dodatku znajdującym się w dziale "Pod Kuflem Piwa"?

 

Znowu wypowiadasz się w sprawie, nie poświęciwszy nawet odrobiny czasu na zapoznanie się z problemem!

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę być zgryźliwy, - ale może komuś zależy, aby to forum upadło?

 

nikomu nie zależy na upadku, bo zarówno domena jak i hosting nie opłącają się same... tyle, że życie to wybór priorytetów - moimi są teraz rodzina, obrona dyplomu i praca... jak z listy odejdzie dyplom, może będe miał więcej czasu na forum

 

gdyby mi nie zależało, forum nie istniało by już 3 lata temu :confused:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use