Jump to content

wirus


misia104
 Share

Recommended Posts

Chciałam zgłosić, że podczas klikania w płatne linki w portfeliku mój avast wykrywa wirusa... pare razy mi sie to zdazyło, ale nie byłam pewna skad on sie bierze, az dzisiaj miałam otwarty tylko portfelik i wykryło mi go. Nie pamietam co to za wirus, nie znam sie na tym, ale cos było... mam nadzieję, że poradzicie sobie z nim heh pozdrawiam :)
Link to comment
Share on other sites

wirus mógł Ci wpaść oglądajac jakies PTP w portfeliku czyjejść firmy, ale zapewniam ze portfelik (no oprócz przypadku ptp) nie promuje zawirusowanych stron,

 

acha misia104 proponuje zmienic program antywirusowy bo avast jest nieco du.. nie wykrywa wszystkich aktualnych wirusów, ale co wymagac od DARMOWGO antywirusa przeciez. kiedys tez bylem przekonany do niego ale mialem infekcje workiem na kompie i nic nie wykrywał po przeskanowaniu całego systemu. wiedzialem ze cos jest nie tak, bo system zwolnil, zainstalowalem karspersy'ego i wykrylo kilkanascie róznych wirusow, nadal pozostalem przy karspersky'im i jak narazie nic :)

Link to comment
Share on other sites

ale za kasperskiego trzeba płacic :( no chyba że jakąś demonstracyjną wersje ściagne ;)

 

Mozesz spróbować darmowych skanerów on-line:

 

Kaspersky

http://www.kaspersky.com/virusscanner

 

Panda

http://www.pandasoftware.com/products/activescan

 

 

no wlasnie, nie wiecie czy da sie wytrzasnac jakis dobry kod aktywacyjny do Kaspersky'ego?

 

Oczywiście, że się da, ale tu na forum są za to punkty karne...

Link to comment
Share on other sites

ja uzywam kasperkiego pewłnej zaktuazliowanej legalnej [zakupionej] wesji karpersky'ego i nie mialem nigdy problemów z jakimis wirusami na porfeliku czy globalworldmails, jesli jakiekolwiek wirusy by występowały napewno usunął bym link ktory łaczy z zawirusowaną stroną..

 

ZE SWPEJ STRONY ZAPEWNIAM PONOWNIE ZE PORTFELIK NIE MA WIRUSOW

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use