Jump to content

Uwaga Oszust


Netele
 Share

Recommended Posts

Niżej podaję mój i koleżanki post który umieściłyśmy na forum Gothika, więcej postów nie będę doklejać bo to nie mam sensu jak ktoś jest zainteresowany to wejdzie i przeczyta, szukam pomocy w społeczności internetowej na tym forum otrzymałam prywatna wiadomość od złodzieja tak go nazwę ,podał moje dane i hasło dostępu na prywatna pocztę, zgłosiłam do do admina. portalu 02 on i radzi zgłosić to na policję, policja ma inne ważniejsze sprawy, dlatego szukam tutaj pomocy w śród społeczności internetowej próbowałam go wyszukać w śród użytkowników nie ma takiego, nick ma DROK, za każda pomoc będzie wdzięczna

( mam dane złodziejai adres IP nie wiem czy prawdziwe ale są)

 

Uważajcie na oszusta ,wkrada się na poczty oraz do firm w których klikacie .Zmiena dane osobowe i wypłaca pieniądze na swoje konto Tak zrobił z koleżanką .Wklejam jego dane.Niech Wszyscy wiedzą . Jest tak bezczelny że po rozmowie z Administratorem SCO z earty-cash ,wszedł na jej konto i zażadał wypłaty co za drań

 

Tu są jego dane ,a koleżanka już sprawę złożyła na policji ,niech drania ścigają

 

 

Nick: bluej1

E-mail: bucik30@op.pl

E-gold: 2815537

IP: 85.112.196.43

Data urodzenia: 16 Maj 1984

 

 

Przyłączam się do alarmu mojej koleżanki Qentin, to ja powinnam ostrzec administratorów i userów ale od wczoraj jestem lekko zakręcona i wytrącona z równowagi,zostałam okradziona z ciężko zarobionych pieniędzy, o tym wiedzą ci wszyscy to w ten sposób próbują zarobić na kieszonkowe lub zwiększyć budżet domowy, nie mam pojęcia jak się ustrzec przed podobnymi przypadkami ale jest chyba trudno zabezpieczyć swój komputer i konto w firmach mailingowych. Qentin podała dane włamywacza jest on na tyle beszczelny ze wykasował mi konto w Dolarku i jeszcze po zmianie przed administratora Early-cash włamał sie na moje konto i zażądał wypłaty to było w tym czasie jak rozmawiałam z adminem na GG , udało się zatrzymać zlecenie wypłaty, ale nie miałam tego szczęścia w Reklamówce i Dolarku a admin Rastamails zablokował mi konto, dlatego że włamywacz też wszedł na konto o2 a administrator portali o2 nie chce mi podać danych zasłaniając się przepisami( tu z przykrością się muszę zgodzić beee *)Apeluje do wszystkich by zgłaszali do administratorów problem z logowaniem się na swoje konta i sprawdzali dane w profilu tam się bardzo rzadko zagląda.Chcę przy okazji podziękować administratorom za ich szybkie działanie.

 

PS: na policje jeszcze nie zgłaszałam muszę sie nad tym zastanowić i popytać tu i tam

Link to comment
Share on other sites

Niżej podaję moją korespondencję ze złodziejem, ile jeszcze jest takich osób które pozwalają sobie na kradzież naszych pieniędzy,społeczność internetowa powinna razem z nimi walczyć

 

 

To co napisał złodziej

 

Sytuacja wyglada tak poczte masz odblokowana przesylalem Ci przez forummaila : netele@o2.pl gaslo: granat na koncie egold ktore zostalo zablokowane znajdowaly sie twoje pieniadzejesli chodzi o konta posiadam tylko nowe utworzone konto egold . Mam wprawdzie konto w pay pal jednak nie posiadam karty kredytowej aby kontobylo aktywne wiec z niego nie korzystam. Haslo do firmy z linkiem to :czarli23. Jesli chodzi o moje fundusze nie posiadam zbyt wiele jednak mampare groszy w 2 autosurfach (narazie wyplacalnych). To wszystko coposiadam na dzien dzisiejszy. Nie wiem nawet jak sie wplaca pieniadze do[polskich bankow z egold wiec mam pewien pomysl : chce wplacic na kontodolarka cala kwote ktora ktora stracilas lacznie jak tylko dostanewyplate. nie uzywam zadnych programow szpiegowskich bo nie umiem sie nimiposlugiwac mialas pytanie na ktore mozna bylo sie odmyslec odpowiedzidzialalem pod wplywem impulsu gdyz niedawno ktos takze pozbawil mnie tegosamego. szerze przepraszam i czekam na odpowiedz na pomysl

 

moja odpowiedź

 

przekaże ta informację administratorowi Dolarka, nie wiem czy on się zgodzi,podaj termin zwrotu pieniędzy a co do włamania na twoje konto to się zgłasza jak najszybszej do admnia firmy ,co nie upoważnia Ciebie do takiego samego postępowania,to jest kradzież ciężko zarobionych pieniędzy, teraz już wiesz jako można szybko zlokalizować złodzieja, policja jest ostatecznością i jak będę zmuszona to to zgłoszę ten fakt, dla Twojej informacji poszły posty po forach, z apelem do społeczności internetowej, ja nigdy nie ukradłam nikomu złotówki i nie będę tolerować kradzieży, każdą następną osoba która dokona włamania na moje konta po zidentyfikowaniu danych od razu zgłaszam na policję

 

Netele

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za dobre chęci ale jest to nie potrzebe, dzięki szybkiej interwencji administrartora Dolarka konto w e-gold "pani włamywacz" :D zostało zablokowane, o czym ona sama nadmienia w korespondencji ze mną.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use