Jump to content

[Wyroznienie ForumEMoney] Stronka www.ImperiumReklamy.com


Renoirdaniel
 Share

Czy Jestes Za Przyznaniem Wyroznienia Dla Stronki ImperiumReklamy?  

64 members have voted

  1. 1. Czy Jestes Za Przyznaniem Wyroznienia Dla Stronki ImperiumReklamy?



Recommended Posts

Bas napisał---------

"A co jest nie tak z Bankiem Macieja "

Mam złe wspomnienia tej firmy.

Za zapisy 00000000 gr.

eMaili kilka przez kilkanaście dni mojego membersowania.

Płatme zapisy 0000000 gr. z obiecanych 60

Wystarczy ?????? (może teraz jest inaczej)

Link to comment
Share on other sites

i ciekawi mnie czemu Ci, którzy zagłosowali na nie - nie dodali żadnego komentarza... brak odwagi?

Kliknąć nie łatwo - uzasadnić trudniej - a może nie mają logicznego uzasadnienia?

Zagłosowałem na nie, ponieważ jeżeli jakaś polska firma GPT ma dostać wyróżnienie, to powinien to być raczej BankMacieja, bo istnieje dłużej. Jeżeli wyróżnienie dostaje firma po ledwo kilku tygodniach działania, to chyba tylko dlatego, że jej właściciel jest Adminem tego forum i że rozsyła płatne maile z linkiem do tego tematu. :razz:

 

Polecam również sprawdzenie znaczenia słowa "wyróżnienie". Niby czym się IR aż tak wyróżnia? :|

Link to comment
Share on other sites

i ciekawi mnie czemu Ci, którzy zagłosowali na nie - nie dodali żadnego komentarza... brak odwagi?

Kliknąć nie łatwo - uzasadnić trudniej - a może nie mają logicznego uzasadnienia?

Zagłosowałem na nie, ponieważ jeżeli jakaś polska firma GPT ma dostać wyróżnienie, to powinien to być raczej BankMacieja, bo istnieje dłużej. Jeżeli wyróżnienie dostaje firma po ledwo kilku tygodniach działania, to chyba tylko dlatego, że jej właściciel jest Adminem tego forum i że rozsyła płatne maile z linkiem do tego tematu. :razz:

 

Polecam również sprawdzenie znaczenia słowa "wyróżnienie". Niby czym się IR aż tak wyróżnia? :|

1) Po pierwsze ja chetnie BM tezbym zaproponowal,ale nikt tego nie zrobil, i watpie by admin BM chial wyroznienie nioe e Swojego Forum ;)

2) Jesli nie zauwazyles roznic to i tak z biegiem czasuje zobaczysz ;), bo caly czas bedanadchodzic kolejne :)

3) A mam rozsylac to cudzych Forum i tematow?

Link to comment
Share on other sites

[1) Po pierwsze ja chetnie BM tezbym zaproponowal,ale nikt tego nie zrobil, i watpie by admin BM chial wyroznienie nioe e Swojego Forum ;)

A kto by nie chciał np. wyróżnienia GPF? Pewnie by chciał, dzięki temu ci, którzy są w BM, a nie znają tego forum (znajdą się tacy) poznaliby je. :D

 

2) Jesli nie zauwazyles roznic to i tak z biegiem czasuje zobaczysz ;), bo caly czas bedanadchodzic kolejne :)

No właśnie o tym mówię - IMO za jeszcze nie czas na wyróżnienie, nie zaprzeczam, że w przyszłości IR może stanie się liderem polskiego GPT, ale w tej chwili (a wyróżnienie ma być właśnie teraz) jeszcze za wcześnie (ledwo po 17:00 :lol: :wink: ) aby mówić o wyróżnieniu.

 

3) A mam rozsylac to cudzych Forum i tematow?

Jak życie i siebie znam, to pewnie postąpiłbym tak samo, bo upiekłeś dwie pieczenie na jednym ogniu ;) ale chodzi tu o to, że pewnie znajdą się pozytywne głosy ze względu na 1 grosz z reklamy :P , tymczasem mogłeś rozesłać np. mass-maila z forum, wtedy głosy byłyby w miarę neutralne.

Link to comment
Share on other sites

TAK i jeszcze raz TAK

 

Renoirdaniel, Tomek i wichura to dobrze zgrana ekipa, która wie, co chce robić i co najważniejsze to realizuje swoje plany. Uzupełniają się we wszystkich i dobrze to robią, dlatego należy się wyróżnienie dla IR i oczywiście dla nich. Może ktoś zaraz powie, że słodzę, ale taka prawda o IR i całej ekipie z nią związanej. Po prostu nie czekają na to ze pieniądze same przyjdą do nich tylko sami poświęcając swój czas wgryzają się w polski świat get-paidu i próbują ugryźć jak największy kawałek dla siebie a jednocześnie dla nas tych, co bez wytchnienia i bezwzględnie wykorzystują swoje myszki do klikania w te maile która dostajemy od IR, po prostu każdy orze jak może i nie ma co się dziwić :)

 

ach te reklamki ale za 1gr to jasne ze sie należy ;)

 

fAzI dlaczego narzekasz chłopaki dają Tobie zarobić i nie tylko tobie i jeszcze pojawiają się zgrzyty :wink: , takie są polskie realia ze maile są po 1 grosz a nie po 10 groszy (każdy by tak chciał), zarobki też są niskie a jedyne, co wysokie to ceny w sklepie mięsnym. Przy takich cenach to IR może spokojnie istnieć i rozszerzać swoją działalność a może kiedyś doczekamy maili po 10 gr lub takiej polskiej firmy, która będzie płaciła 10 gr za maila i na dodatek będzie wypłacalna, ale to chyba tylko marzenie, jakie każdemu klikającemu się śni po nocach, ale jak narazie to czasami są maile po 2 grosze :D :D :D

 

A może fAzI :wink: założysz taką firmę, co ??

 

TAK buntownik to robi genialne stronki

 

tak to prawda, czego się buntownik dotknie to zawsze jest dobre i ciekawe, chwała mu za to

 

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH I JESZCZE RAZ TAK

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use