Jump to content

Co się dzieje?


Adis
 Share

Recommended Posts

Co się dzieje? A raczej dlaczego nic się nie dzieje?

 

Arteck, wspominał o automatach do reklam, a pózniej o reklamodawcach - tearz nic nei ma :(

 

Ja otrzymałem łącznie 2 płatne maile - gdzie w innych formach przy tym czasie otzrymałem ich kilkadziesiąt.

 

Co się stało? Uzytkowników ubywa zamiast przybywać....:(

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem -Panczit ad rade, firma jest abrdziej anstawiona an rekalmodawców niż userów :(

 

Zeby chociaz punkty zlizcało także od poleconych... Po co mi tyle reffów jak nawet za nich bonusu sie nei dostaje a procenty z reffów nei potzrebne jak 2 maile sa na 2 miesiace :(

Link to comment
Share on other sites

Badzcie cierpliwi, Arteck jest za nasluzonych wakacjach. Panczit zakonczyl konkurs, dzis doda kase z konkursu. Nie ma powodu do narzekan. Dzis jak dostene kase z konkursu to wysylam maila wiec bedzeicie mogli poklikac :)

 

Jesli mail przyniesie efekt to bede je slal bardzo czesto :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

co za firma... po co u was sa poleceni skoro na nich niemozna nic zarabiac;/

nie dosc ze przez caly sierpien byl 1 (slownie jeden) mail za pieniadze to w firmie nic sie nie dzieje;/

Link to comment
Share on other sites

neomenm: w "firmie" bo tego firma nazwać nie można :) Ubyło 150 osób i też się nie dziwie :) Dla mnie to najwieksza chała roku 2006 :) Pod każdym względem najgorsza :) Pod każdym względem mnie zawiodła... Oszuści i tyle - nie boję się tego powiedzieć

 

100% prawdy . Ale czy to tylko jedna ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ale ta firemka to chlam totalny.

a zapowiadalo sie nieźle tak to jest jak się dzieci do internetu dorwą!!!

 

Ostatnie co pamiętam to to, że jakiś konkurs nie skończył się w planowaną sobotę bo admin wyjehcał na wakacje.

 

No i później nie było mnie półtora miesiąca... Wychodzi na to, że zrobił się scam? :rolleyes:

 

Kontaktował się ktoś z adminem via gg/PM?

Link to comment
Share on other sites

Ostatnie co pamiętam to to, że jakiś konkurs nie skończył się w planowaną sobotę bo admin wyjehcał na wakacje.

 

No i później nie było mnie półtora miesiąca... Wychodzi na to, że zrobił się scam? :rolleyes:

 

Kontaktował się ktoś z adminem via gg/PM?

 

wlaśnie te wakacje mnie najbardziej dziwiły. Kto robi urlop w takim momencie!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wasz "honest admin" siedzi sobie na czacie marketivy, gra tam ten "wielki" "doradca giełdowy" i zarabia "ciężką" kasę:evil:

Pisałem że to dzieciak, ale krzyk podnieśliście w jego obronie, tak że, jak chcieliście tak macie:D

Dodatkowo dane które podał są na 90% fałszywe.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use