Jump to content

Czy powinny być policzane % za punkty od refow?


liga
 Share

Czy powinny być policzane % za punkty od refow?  

16 members have voted

  1. 1. Czy powinny być policzane % za punkty od refow?

    • TAK
    • NIE MAM ZDANIA
      0
    • NIE. W ŻADNYM WYPADKU


Recommended Posts

Witam

Nie lubię się wtrącać w środek dyskusji i nie lubię wpływać na nią. Tutaj widzę chyba kończy się ona więc moje zdanie.

Po pierwsze pilnie obserwuję wszystkie tematy na dotyczące ZM na wszystkich forach na których jestem po kilka razy dziennie.

Staram się zawsze odpowiadać na maile ale ostatnio liczba ich jest dość spora i wiele z nich tych na które odpowiedz jest w Regulaminie lub FAQ omijałem, Sory ale nie można było inaczej.

Jak zauważyliście liczę się z waszymi uwagami /czas trwania reklam/ i bardzo za nie dziękuję. Dzięki też za wszystkie maile z uwagami pomogły mi one bardzo dużo.

Wiem ze w necie mam wielu zwolenników jak i również przeciwników za których też dziękuję :).

Chcę by ZM był naprawdę dobrym programem w którym zarobią jego członkowie jak i ja. Na pewno nie wszystkim się to podoba, ale tak będzie.

Teraz sprawa punktów. Większość polskich programów /na CC/ nie nalicza % za punkty, / poza jednym chyba/ dlatego że punkty mają głównie służyć wymianie reklam i takie jest moje zamierzenie. Mnożenie punktów w programie może doprowadzić że w pewnym momencie będziemy mieli dziennie 10 maili z punktami a jeden z kasą.

Chcę tego uniknąć, stąd brak % za punkty. Liczę na zrozumienie w tym temacie.

 

pzdr.edi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use