Jump to content

www.Praca-W-Necie.prv.pl


sirroman
 Share

Recommended Posts

Wielkie menu po lewej.. nie podoba mi sie uklad. Strasznie to wyglada. Ramka z tekstem jest mala, w stosunku do reszty...

 

Banki... no duzo to nie masz tam napisane. Opis rejestracji... jakies screeny.. moze by bylo, ale u Ciebie jest tylko create account i tyle.

 

Autosurf... firma polecana - extremehits.... nawet nie skomentuje.

Link to comment
Share on other sites

thx za opinie. Wlasnie przygotowuje nowy layout. Mam juz gotowy projekt. Tym razem nie bedzie to razac w oczy grafika, lecz czysty html, prawie zero wodotryskow i grafiki, ale mysle, ze bedzie estetycznie. Opis rejestracji do e-bankow postaram sie poprawic w najblizszej przyszlosci. Co do autusurfu, jest to narazie jedyna firma do ktorej sie przylaczylem. Na stronie xtremehits pisza, ze jakis upgrade robia, ale powoli przestaje w to wierzyc... Bedzie trzeba porozgladac sie po innych firmach tego typu. A jaka opinia na temat dzialu GPTR ?

 

Pozdrawiam i dziekuje za opinie

 

SirRoman

Link to comment
Share on other sites

Wiec moze na poczatek jeszcze wroce do tego surfa. Scam, nie placi. Sa lepsze (4daily chociazby).

 

Dzial gptr... hmm... poza tabelka (jak masz jakies dowody wyplat to dolacz, bedzie lepiej :wink:) mam zastrzezenie do tekstu.

Średnia minimalna kwota potrzebna do wypłaty w wielu firmach to zazwyczaj 30 $... Pomyśl, że jesteś zapisany TYLKO (tak tylko) do 10 takich firm... 10 x 30$ = 300$ i to przez miesiąc !!! To jest wariant pesymistyczny.

No wiec tak. Srednia w wielu firmach 30$? Nie powiedzialbym. Zreszta zobacz na wlasna tabelke. Odpowiednio: 25PLN, 2.5$, 1$, 35PLN, 2PLN, 0$, 12$, 0$, 35$, 35$. Zreszta jak sam pewnie zobaczysz, firmy nalezy podzielic na te z malym min, srednim (~10), i duzym (30-45$).

 

Druga sprawa. 300$ na miesiac i to jest wariant pesymistyczny. To jaki jest optymistyczny? Sadzac z wypowiedzi, po pierwszym miesiacu moge conajmniej jedna wyplate z firmy z duzym minimum wyciagnac. A to nie jest prawda. Wiem, ze jest to cel do ktorego kazdy getpaidowiec powinien dazyc, ale nie uwazam za dobry pomysl, aby przedstawiac taka wersje newbie.

Link to comment
Share on other sites

zastanawiam się nad tym czy dać by te ramke wieksza... ale z drugiej strony to popsuje troche wyglad (wtedy musialbym zrobic ten napis na gorze szerszy). Co do wyjustowania to mam problem. Chcialbym aby tekst w ramce byl wyrownany jednoczesnie do obydwoch krawedzie, ale wydaje mi sie, ze zwykly html tego nie obsluguje, moze jakis skrypt javascript ? Prosze o pomoc

 

Pozdrawiam i dziekuje

 

SirRoman

Link to comment
Share on other sites

powiększyłem ramkę, wyjustowałem tekst. Przepisałem na nowo dział e-banki - opisałem szczegółowo rejestracje do e-gold, opis opatrzylem screenami. Mam nadzieje, że teraz bedzie lepiej.

 

wwww.Praca-W-Necie.prv.pl/projekt

 

Pozdrawiam

SirRoman

Link to comment
Share on other sites

ok, błedy html wyeliminuje - przepuszcze strone przez Arachnophlie. Co do iframe to nie ma zadnych (nie wiem gdzie ty to widzisz), nagłówek (300$-400$) bedzie niedlugo zmieniony. Co do polskich znakow to chyba masz kiepska przegladarke bo u mnie wszystko jest.

Dziekuje za opinie prosze o dalsze

 

Pozdrawiam

SirRoman

Link to comment
Share on other sites

Witam!

 

Przepuściłem stronę przez Arachnopohlie. Znalazła 9 błędów. Wszystkie dotyczyły linków do nieistnięjących miejsc (po 3 na każdej podstronie) czyli odnosniki do GPTR, AutosurfYIP. Wiem o tym. Dzieje się tak ponieważ te działy nie zostały jeszcze przepisane. Mówiłeś coś o 13 błędach. Ja jak już wczesniej napisalem znalazlem 9. Możesz powiedzieć gdzie dopatrzyłeś się tych pozostałych 4 ? Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam i dziękuję

SirRoman

Link to comment
Share on other sites

Nie będę się zbytnio wgłębiał w treść tej strony, chociaż te 300-400$ to chyba jakieś przegięcie........:)

Ogólny wygląd strony jest fatalny. Przede wszystkim zmniejsz trochę rozmiar czcionek. Poza tym strona bardzo szybko męczy wzrok, są zbyt duże kontrasty. Całość mógłbyś wycentrować, choć to akurat jest sprawą gustu. Mam też zastrzeżenia co do rozmiarów strony, przy 1024x768 jest wszystko ok. ale są jeszcze ludzie, którzy mają 800x600, dobrze by było jakby u nich ta strona też dobrze wyglądała.

Podsumowując, wydaje mi się, że jesteś początkujący w robieniu stron, a przed tobą jeszcze długa droga. Jeżeli chodzi o moje zdanie, to zrób tą stronę od początku.

Link to comment
Share on other sites

Ok. Dzisiaj przenioslem sstrone z adresu http://www.Praca-W-Necie.prv.pl/projekt na adres http://www.Praca-W-Necie.prv.pl . Zgodnie z waszymi sugestiami zmieniłem wielkość czcionki. Dodałem sekcję autosurf lecz nie ma w niej jeszcze firm. Pojawią się w najbliższej przyszłości. Ciągle nie mam czasu, i nie pamietam o zmianie tytułu strony w serwisie prv.pl ... Obiecuje ze nie dlugo takze i to ulegnie zmianie. Dziekuje za pomoc i prosze o dalsze sugestie

 

Pozdrawiam

SirRoman

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use