Jump to content

Nowe minimum


persamin
 Share

Recommended Posts

Wazna informacja

 

W zwiazku z tym , ze zebranie 2,5 $ w naszym programie okazalo sie zbyt latwe i niektorzy zglaszaja wyplate nawet kilka razy dziennie (!!!) postanowilismy podniesc minimum do wyplaty . Obecnie wynosi ono 5,55$ co nadal jest jednym z nizszych minimow na rynku przy jednoczesnych wysokich premiach za maile. Dzieki tej zmianie mam nadzieje miec wiecej czasu na promowanie systemu i wymyslanie nowych promocji dla Was .

Wasze zarobki dzieki temu nie zmniejsza sie a ja nie bede musial robic kilkudziesieciu wyplat dziennie. Dzieki temu mam nadzieje jeszcze ulepszyc ten program w przeciwnym wypadku nie bede mial na to czasu

Komentarze ( nie tylko te obrazliwe) mile widziane.

Link to comment
Share on other sites

dla mnie to dobry pomysl, bo wole dostac raz wieksza sume niz co tydzien 2.5$, ale tak jak wyzej napisal neogrzywa to dla samotnego klikacza dluzsza droga do wyplaty, moze persamin napisalbys jakis skrypt ktory by wyswietlal 2 formularze wyplaty w zaleznosci od ilosci poleconych :D.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ten sam temat "chodzi" u szuwiego tam pojawil sie pomysl zeby zrobic tak jak w grassie - wyplata tylko 1-5 kazdego miesiaca co myslicie na ten temat?

na razie zrobilem 5,55 dla wszystkich i 2,5 dla Smieszkow to tez jest jakis pomysl

czekam na opinie

Link to comment
Share on other sites

Na razie wiecej glosow jest za utrzymaniem minimum na poziomie 2,5 ale platne przez tydzien w miesiacu . Nie mam nic przeciwko temu zeby tak zrobic to rozwiazuje problem ale prosze o wiecej glosow , zebym mial pewnosc ze jak to zrobie wiekszosc bedzie zadowolona
Link to comment
Share on other sites

Tez popieram "utrzymaniem minimum na poziomie 2,5 ale platne przez tydzien w miesiacu"

a nawet proponuje zmniejszenie min do wyplaty poniewaz osobom ktore zapisaly sie niedwno i tym co sie zapisza bedzie trudno pozyskac poleconych bo prawie wszyscy juz tam sa

Link to comment
Share on other sites

mnie jestem jakos bardzo pesymistycznie anstawiony co do tego pomysłu ale poprzednią wersję wolałem zdecydowanie bardziej :/

 

ps. Obecnie moje zarobki to : 2.4798$ [sic!] :/

 

a i proponuje minimum z mozliwoscia wyplaty np 5$ czy nawet 10$ bo jak ktos uzbiera 5$ i bedzie mozna wyplacic raz w miesiacu 2.50$ to ma miesiac w plecy!!!! Pomyśl nad tym Persamin

 

pozdro

Link to comment
Share on other sites

persami mam propozycję. wyplata dla tych co mają refów robisz np przez pięc dni w miesiącu i jest to 5$ a wyplaty dla tych bez refów ale aktywnych tez 5dni w tygodniu i minimum dla membersa bez refów wynosiło by 1$ - co ty na to?
Link to comment
Share on other sites

Muszę się teraz wypowiedzieć! Jest dwóch facetów dzięki którym zająłem się Get Paid. Są to Persamin i jeszcze jeden, który mnie wywalił ze swojej firmy za tzw. spam ale i tak mu dziękuję - ma Imperiumreklamy :) wiecie o co chodzi. Teraz jak w hihawce po nie wiem jak długim czasie uzbierałem 1,5$ to Persamin podnosi minimum. Nie jestem za tym, bo nie mam refków i nie uzbieram tego minimum nigdy, bo czasem za pół roku podniesie do 10$. To już wolę tak jak pisaliście raz w miesiącu. Tak jest chyba w Apachemail.
Link to comment
Share on other sites

no wiec sprawa jakby sie krystalizuje

@seba007

szczerze mowiac nie jestem za tym zeby dzielic userow na tych z refami bez bo doprowadzi to ich do paranoi i zaczna tracic czas na kalkulowanie co im sie bardziej oplaca miec refkow czy klikanie samodzielne zamiast normalna praca z programem

Link to comment
Share on other sites

mysle ze podniesienie minmu do 5.55 to bardzo zla decyzja duzo uczestnikow zwalaszcza samotnie klikajacych odejdzie a dla uzytkownikow z poleconimi nie ma roznicy czy wyplaci w tydzien 2.5 $ czy w 2 tyg 5.55, firma polska wiec uczestnikow bedzie trudno zdobyc nowych bo 5.55 $ razy 3 to ~17 zl czyli wiecej jak kasiora i planeta reklamy ale coz pewne bylo ze nie da sie utrzymac firmy na tak korzystnych warunkach i swietnych poziomach poleconych szkoda bo jestem samotnym klikaczem mysle ze najlepszym rozwiazanem bylo by wyplata tak jak bylo dla uczestnikow z ponizej 5 poleconych na 1 i 2 pozimie a wyplata 5.55 dla uczestnikow z powyzej 5 poleconych albo chociaz wyplata raz w miesiacu a podniesienie minimum do 5.55 nie wrozy nic dobrego polskiej fimie, albo tak jak w swietnej firmie globaladspro jak ktos chce linka na pw pisac.
Link to comment
Share on other sites

ja u ciebie nie jestem ale zapropnowalbym inaczej

min 2.5 $

i teraz dla samotnych klikaczyjest ponoc ono srednio dobre

a dla tych co maja duzo refkow ? ustawiasz ze gosciu musi miec np 1.75 $ sam zarobione (nie z refkow) czyli 50% musi sam nazbierac moze to cos pomoze pomysl zaczerpniety np. z backdraftpaid....

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use