Jump to content

Zna ktos jakiś inny kantor e-gold, bo ci nieźle zrzerają


Kovboj
 Share

Recommended Posts

Wpłaciłem troche siana, wypłaty jeszcze nie robiłem, przycieli na tym 12%... zdzierstwo...

Może znacie jakiś bardziej korzystny,

 

oj są, na pewno są, wystarczy poszukac a znajdziesz

 

tylko jest jeden malutki problemik. może u innych prowizje i sa mnniejsze, ale czy warto oszczedzić złotówkę czy dwie, wypłacając (lub wpłacając) kasę przez kolejny klon kantoru?? Jak na razie żaden kantor (oprócz tego z tematu) nie wytrzymał próby czasu.

 

Podsumowując: Lepiej zapłacić nieco większą prowizję, a kase dostać na konto, niż "zaoszczędzić" wypłacając przez nieznany kantor.

 

Ale to oczywiscie tylko moje skromne zdanie ...

 

PS. Tak jak mówili poprzednicy - czy nie lepiej wymienić się z kimś??/ Myślę że chetni raczej by się znaleźli.

Link to comment
Share on other sites

12,5% od kwoty 5-10$ to wcale nie jest tak dużo. Oto przykład.

 

 

Sprobuj wyplacic 10$ w inny sposob np. poprzez czek.

Wyglądaloby to tak:

-Placisz okolo 1.5$ za wyslanie czeku, czekasz 7 dni

-Idziesz do banku, placisz 30-50 zl i czekasz 30 dni

- po okolo 40 dniach otrzymujesz swoje pieniążki.

 

Sumaryczny koszt: 9.5$ - 15$ (samych prowizji)

 

Wiec przy sprzyjajacych wiatrach masz na czysto po calym procesie trwajacym 40 dni:

0.50$ albo jestes 5$ do tyłu.

 

Wyplacajac przez Kantor - placisz az 12% prowizji

-pieniądze otrzymujesz w 0-3 dni na konto bankowe w kwocie: odpowiednio : 4.38$ - 8,75$

 

 

(Obliczenia nie są dokładne, ale obrazują to co chcialem ukazac.)

 

Jesli kogos interesują sposoby wyplaty z e-gold to:

- Bank wire - koszt okolo 40$ + jakiś%

- Czek (koszt jak wyżej)

- Wymiana z innym forumowiczem?? (Nie zalecam)

- No i ten nieszczęsny Kantor e-gold

 

 

 

Kovboy - Kantor e-gold od wplaty na konto e-gold pobiera nie więcej jak 10% prowizji (od 10% do 3%, lub nawet 0% przy dużych kwotach)

Link to comment
Share on other sites

Jesli kogos interesują sposoby wyplaty z e-gold to:

- Bank wire - koszt okolo 40$ + jakiś%

- Czek (koszt jak wyżej)

- Wymiana z innym forumowiczem?? (Nie zalecam)

- No i ten nieszczęsny Kantor e-gold

Pomijając oczywisty aspekt sprzeczności interesów (jako właściciela kantoru), to czemu nie polecasz wymiany z innym forumowiczem, jeżeli byłby to ktoś znany i zaufany na forum ?? Nie wszyscy przecież są oszustami (wręcz nawet to tylko są nieliczne wyjątki, które oszukują).

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
Ja na innym forum ( http://www.hyipforum.pl ) - moderatorzy nie traktowac jako spam wykonalem z 300 wymian z ludzmi , kupilem lacznie parenascie tys , rownie spore ilosci sprzedawalem i nie zdarzylo sie zeby ktos kogos oszukal .

 

Oczywiscie malo kto wymienia kwote mniejsza niz 25-50 $

 

 

Bunny tutja mogę się z tobą w 100% zgodzić. Wymiany tam są dokonywane szybko i jak pisałeś nie zdarzyło się żeby ktoś kogoś oszukał. Polecam!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Jak wypłacasz samemu to wychodzi znacznie drożej. Choćby nie wiem co! Kantor daje możliwość wymiany praktycznie każdej kwoty. Nie jest to drogo, więc nie czepiajcie się. Kantor jest super - szybki i uczciwy. I nikt nie będzie prowadził czegoś takiego za darmo. Poza tym zapominacie oni też muszą sobie jakoś pobrać kasę, gdy mają za dużo eGolda i to kosztuje. Po co więc psioczyć.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Widze, że wszystkie przytoczone alternatywy są drozsze od wyplaty poprzez Kantor e-gold.

 

podsumowując:

- icegold - 6$ + koszty przelewu zagranicznego = 25-35$ (5-14 dni)

- incremental gold - podobnie jak wyzej (chyba ze wybierzesz wester union - wtedy jeszcze drożej) (3-14 dni)

- kantor.go.pl ? - chyba juz nie wymieniaja pieniedzy (korzystajac z podobnych stron ryzykujesz, ze nie otrzymasz wogóle pieniędzy) (nigdy)

- inwestycje - pozdrawiam naszą drogą (droższą) konurencję (min 4$) (1-2 dni)

- kantor e-gold - najtańszy sposób wypłaty z e-gold (min 0,10 $) (0-2 dni)

 

Wyplacając poprzez Kantor :

- otrzymujesz bardzo szybko pieniadze na swoje konto bankowe (nie musisz czekac na czek, czekac na przelew zagraniczny, placic za usługi western union i pokrywać dodatkowych kosztów)

- masz pewność, że pieniądze trafią na Twoje konto

- jeśli nie masz konta, pieniądze możesz otrzymać przekazem pocztowym.

 

pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use