ForumEMoney.com     

Wróć   ForumEMoney.com > ZARABIANIE > Inne > Gierki
Nazwa użytkownika
Hasło
Portal FAQ Użytkownicy Kalendarz TopLista Galeria Gry Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Gierki Wbrew wszystkiemu grając też można zarobić i to czasem nie małe pieniądze.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-03-08, 14:30   #11
reklama2000
Banita

Miasto: Dungarvan
Galeria: 2
Reputacja: 0reklama2000 zaczyna pracować na dobrą opinię
Cytat:
Napisał natala014 Zobacz post
czy ktoś powie mi czy ta loteria freelotto to jakaś tandeta czy można coś naprawdę tam wygrać?? Bo kurcze niby wygrałam milion dolarow i nie wiem czy mam sie cieszyc przychodza mi na poczte w skrznce odbiorczej wiadomosci o tej loterii prosze kogos o odpowiedz)))
Odpowiedz na pytanie:
Jakim cudem można wygrać $1.000.000 nie biorąc udziału w loterii?

Omijaj szerokim łukiem...
reklama2000 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-03-08, 19:27   #12
IRIS*

awatar IRIS*

Miasto: Pomorze
Reputacja: 0IRIS* ani zbyt dobra, ani bardzo zła
Free Lotto

hah! no to uratowałam się! Dzięki za opinie o freelotto bo już gotowa byłam uwierzyć, że może to los się aż tak uśmiechnął czy co;P No na szczęście pan Gogle polecił te forum i zeszłam na ziemię;P heheh Trudno, wszędzie pełno oszustów niestety,pozdrawiam
IRIS* jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-03-08, 19:31   #13
Gugsen

awatar Gugsen

Reputacja: 12Gugsen ani zbyt dobra, ani bardzo zła
Cytat:
Napisał natala014 Zobacz post
czy ktoś powie mi czy ta loteria freelotto to jakaś tandeta czy można coś naprawdę tam wygrać?? Bo kurcze niby wygrałam milion dolarow i nie wiem czy mam sie cieszyc przychodza mi na poczte w skrznce odbiorczej wiadomosci o tej loterii prosze kogos o odpowiedz)))
A może byś łaskawie przeczytała kilka postów wyżej?
Stary 29-04-08, 11:53   #14
mała

Reputacja: 0mała ani zbyt dobra, ani bardzo zła
A ja tam nie narzekam Zawzięcie w to grałam od 2006 i wygrałam 50 000 dolarów. Bez problemu przysłali czek (przesyłka monitorowana lotnicza, potem kurier UPC). Tylko trzeba do nich wysłać ksero paszportu i robić wszystko zgodnie z regulaminem.
mała jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-08, 12:28   #15
reklama2000
Banita

Miasto: Dungarvan
Galeria: 2
Reputacja: 0reklama2000 zaczyna pracować na dobrą opinię
Cytat:
Napisał mała Zobacz post
Zawzięcie w to grałam od 2006 i wygrałam 50 000 dolarów.
Poprosimy zatem o przedstawienie tu na forum skanu czeku.
reklama2000 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-08, 13:41   #16
mała

Reputacja: 0mała ani zbyt dobra, ani bardzo zła
Cytat:
Napisał reklama2000 Zobacz post
Poprosimy zatem o przedstawienie tu na forum skanu czeku.
Nie wiem jak ty ja wolałam go zrealizować w grudniu 2007. Mogę powiedzieć zainteresowanym ile kosztuje realizacja takiego czeku w banku gdzie miałam konto (teraz mam w Toyota bank) ile także kosztuje automatyczne przewalutowanie , prowizja banku na cele prawne 1,5% i nie jest to suma którą dostajesz do rąk w całości a jedynie tzw. renta miesięczna wypłacana przez bank w którym czek realizujesz, bank jest wyznaczany na powiernika przez grupę freelotto. Wszystko według regulaminu freelotto. Więc tak na dobrą sprawę nie opłaca się w to grać! Wszystkie nagrody są wypłacane w formie rent miesięcznych lub rocznych (roczne tyczą się tylko i wyłącznie nagród typu. 1000 000 dolarów lub więcej), a jeśli chodzi o mieszkanie czy dom (bo też to można wygrać to wygrywasz owszem ale kredyt hipoteczny udzielany w stanach na wyznaczoną nieruchomość przez freelotto) Taka jest rzeczywistość, nagrody piękne potem koszmar Zapomniałabym dodać że także z tej nagrody odliczany jest podatek przy realizacji czeku więc ja wygrałam owszem 50 000 dolarków a miesięcznie dostaje w formie renty 435,24 zł oto moja wielka wygrana!!!!!!

--- połączone ---

Więc nie narzekam Tylko nie gram nawet w nasze polskie lotto. Nigdy już w życiu w nic nie zagram więc bardzo szybko wyleczyłam się z hazardu, teraz jestem szczęśliwa liczę tylko na swoje umiejętności i wierzę w dobra pensję, na którą sama ciężko zapracuję i doradzam tez to innym.

--- połączone ---

Zapomniałabym dodać (mąż mi przypomniał) ,że aby odebrać nagrodę czyli by do ciebie wysłali czek to musisz dostarczyć im potrzebne papiery potwierdzające np. ksero paszportu ale właśnie to ale faxem przez osobę z uprawnieniami (która cię reprezentuje) i ma odpowiednie do tego kwalifikacje i licencje. Ja znalazłam Pana T. Wożniaka prawnika zajmującego sie prawem gospodarczym międzynarodowym. To on mnie reprezentował. Ale zanim zrealizowałam czek musiałam jemu zapłacić a jak wiadomo gotówka od ręki. Sam nie wiedział że freelotto ma takie a nie inne regulaminy na które ty jako grający się zgadzasz puszczając los. Więc ta wielka wygrana to mała miesięczna sumka wypłacana przez okres 2 lat, która nie wystarcza nawet na spłatę kredytu, który zaciągnęłam by zapłacić prawnikowi super nie? Dlatego ostrzegam innych nawet jak wygrają niech 100 razy przemyślą i tłumaczą sobie i czytają regulaminy tych super loterii zanim podadzą swoje namiary i numery kart.

Ostatnio edytowane przez reklama2000 : 29-04-08 o 15:21.
mała jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-07-08, 15:43   #17
IWAN1988

Reputacja: 0IWAN1988 ani zbyt dobra, ani bardzo zła
witam mam w tej chwili 20 lat ale to nie o to biega

ja to znalazlem sposob na takich i jestem zadowolony a niech se spam... ich problem

wiec tak postanowilem zagrac w tej glupiej loteri a co mi szkodzilo
i poslalem los "zycia" hehe wygralem 1.000.000 $ postanowilem sprawdzic i wyslac swoj nr konta ale nie stalego
poszedlem do banku WBK i zalozylem sobie kato blokujace jak jest brak srodkow na kacie.
I tak wlasnie poslalem wszystko tej karty o co tak wielce proszono i co ani kasy ani czeku.
A z karty maja przyslowiowa "wajche"

pozdrawiam
IWAN1988 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-07-08, 09:25   #18
MaDzIa

Reputacja: 0MaDzIa ani zbyt dobra, ani bardzo zła
Free Lotto ??

Chciałam sobie sciagnac gre. Nagle wyskoczyly mi gratulacje wygłałes! Zgłos sie po swoją nagrode do wyskosci 2087,56 $. Z brzegu strony było napisane żadnego spamu, żadnych ankiet i twoje dane nie będą dostępne dla nikogo. Hmmm.. Nie wiem czy warto podawać swoje dane i je wysyłac czy też mi przyslą 0,18$.
MaDzIa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-08, 18:27   #19
IWAN1988

Reputacja: 0IWAN1988 ani zbyt dobra, ani bardzo zła
Cytat:
Napisał MaDzIa Zobacz post
Chciałam sobie sciagnac gre. Nagle wyskoczyly mi gratulacje wygłałes! Zgłos sie po swoją nagrode do wyskosci 2087,56 $. Z brzegu strony było napisane żadnego spamu, żadnych ankiet i twoje dane nie będą dostępne dla nikogo. Hmmm.. Nie wiem czy warto podawać swoje dane i je wysyłac czy też mi przyslą 0,18$.

Witam ponownie

ja zagralem i ani kasy ani czeku wiec nie sadze pozdrawiam ((
IWAN1988 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-09-08, 21:58   #20
black_colour

Reputacja: 0black_colour ani zbyt dobra, ani bardzo zła
Do mnie przysłali taki list niewiem co mam o tym myśleć. czy coś takiego dostałaś mala tez??

THE FREE LOTTO COMPANY
UK HEAD OFFICE
SUITE 23-30, LION TOWERS
CENTRAL LONDON ENGLAND

www.freelotto.com

Dear Winner

We are pleased to announce to you the draw of the Free lotto PRO GRAMME online Sweepstakes International Program held on XX/XX/XXXX.Your name and e-mail address attached to ticket number: XXXXXXXXXXX XXX with Serial number XXXX/XX drew the lucky number: XX which subsequently won the LOTTO PLUS 1 prize. You have therefore been approved to claim a total sum of 1,000,000 pounds (One million Pounds) in cash credited to file YYY/XXXXXXXXXX/XX of Free Lotto.

All participants for the online version were selected randomly from he World Wide Web through a computer draw system and extracted from over 50,000,000 unions, associations, and corporate bodies that are listed online.This promotion takes place weekly.Please note that your lucky winning number falls within our American booklet representative office in America as indicated in your play coupon. In view of this, your 1,000,000 pounds would be released to you by any of our payment offices in Europe(UK).

To file for your claim contact:

verificationdepartt@.com.hk

Tel: +44 702 403 7146
+44 702 406 3643

1. Please quote your Reference number in all correspondence with the claims officer.
2. Winners must send their names, address, telephone number.
3. winners must send identification (international passport or drivers license) to claim officer to process immediate payment of their prize.

That way your Winnings Certificate and all other relevant documents/paperwork can be prepared for you. Note Remember, all winning must be claimed not later than 12/10/2008. After this date, all funds will be returned as unclaimed. Please note, in order to avoid unnecessary delays and complications, remember to quote your reference number and batch number in all correspondence. Furthermore, should there be any change of address do inform us as soon as possible.

In order to avoid unnecessary delays and complications, please endeavor to quote your Reference Number( YYYY/XXXX/XXXX/XX) and Batch Number(YX/YXXX-5XX)in every correspondence with your agent.Furthermore, should there be any change in your address, do inform your claims agent as soon as possible.

For security reasons, you are advised to keep your winning information confidential till your claims is processed and your money remitted to you in whatever manner you deem fit to claim your prize. This is part of our precautionary measure to avoid double claiming and unwarranted abuse of this program. Please be warned.

Good luck from me and members of staff of the Free Lotto Company.

Yours faithfully,
Mrs.Thelma Jones.

Online Coordinator for free lotto SWEEPSTAKES PROGRAMME
FREE LOTTO COMPANY

N.B. Anybody under the age of 16 cannot participate in this pro gramme and any breach of confidentiality on the part of the winners will result to disqualification.

Copyright © 1999-2008 The teams Lottery Inc.
All rights reserved. Terms of Service - Guideline

Ostatnio edytowane przez black_colour : 24-09-08 o 22:03.
black_colour jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania