ForumEMoney.com     

Wróć   ForumEMoney.com > ZARABIANIE > Inne > Gierki
Nazwa użytkownika
Hasło
Portal FAQ Użytkownicy Kalendarz TopLista Galeria Gry Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Gierki Wbrew wszystkiemu grając też można zarobić i to czasem nie małe pieniądze.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-12-08, 20:09   #21
Magda__84

Reputacja: 0Magda__84 ani zbyt dobra, ani bardzo zła
no ja też dałam sie nabrac az wstyd przyznac i mam pytanie czy jeśli nie podałam ani nr konta ani nie wysyłalam żadnych dokumentów to obciążąją mnie oni jakimis kosztami czy nie mają do tego prawa?
Magda__84 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-08, 21:26   #22
reklama2000
Banita

Miasto: Dungarvan
Galeria: 2
Reputacja: 0reklama2000 zaczyna pracować na dobrą opinię
Cytat:
Napisał Magda__84 Zobacz post
no ja też dałam sie nabrac az wstyd przyznac i mam pytanie czy jeśli nie podałam ani nr konta ani nie wysyłalam żadnych dokumentów to obciążąją mnie oni jakimis kosztami czy nie mają do tego prawa?
Nie bój się, nikt Cię nie będzie ścigał.
reklama2000 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-08, 21:29   #23
Magda__84

Reputacja: 0Magda__84 ani zbyt dobra, ani bardzo zła
Dzieki za szybką odpowiedz )
Magda__84 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-12-08, 00:10   #24
mgasio

Reputacja: 0mgasio ani zbyt dobra, ani bardzo zła
A ja gram. Trzeba wiedzieć, że są na świecie normalne, legalne loterie internetowe takie jak freelotto. Oczywiście przy okazji jest cała masa kantów i naciągaczy, trzeba uważać. Jeśli pojawia się jakaś gra, trzeba dokładnie sprawdzać (można to zrobić) co to jest. Legalne loterie są zawsze gdzieś zarejestrowane i nadzorowane - można to sprawdzić (jeżeli jest legal). Oczywiście wszystkie loterie stosują chwyty marketingowe typu "wygrałeś !!!" by przyciągnąć klientów. Porządna loteria nic od Ciebie nie chce ! Żadnych przedpłat itp. Trzeba się tylko zarejestrować, no i oczywiście płacić za losowania. Ja wygrałem kilka razy po 1$ (tylko) i muszę przyznać, że otrzymałem wybór - czek na 1$ lub przeznaczenie wygranej na zasilenie jednej z wielu organizacji charytatywnych. Na próbę wybrałem czek - otrzymałem. Gdy wybrałem wpłatę na cele charytatywne - również załatwiłem to przez internet wybierając jedną z wielu znanych organizacji charytatywnych co zostało potwierdzone przez organizację w postaci podziękowania (raz nawet dostałem ładny certyfikat). Nigdy nie miełam problemu ze zmianą mojego profilu, wycofaniem subskrypcji (płacę kartą kredytową). Po skasowaniu przeze mnie subskrypcji po określonym czasie przewidzianym w regulaminie przestali ściągać z karty opłaty. Sprawdziłem - opłaty były pobierane tylko za wykonane losowania. Gram dalej bo nie chce mi się ruszać d... z domu do kolektury naszego lotto. (ciekawe, kiedy wprowadzą zakłady przez internet ?) a prawdopodobieństwo wygranej jest dokładnie takie samo, tylko że tutaj mam losowania codziennie i w sumie wychodzi dużo taniej niż w naszego totolotka.
Pozdro, nie dajcie się oszukać.
mgasio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-01-09, 17:59   #25
igor11

Reputacja: 0igor11 ani zbyt dobra, ani bardzo zła
Thumbs down

Siema dostałem, czek czas mam do 3 stycznia, wygrałem 3 nagrody.
Narazie to olałem. Swoje nazwisko celowo zamazałem. Słyszałem, że to oszuści. Hehe. - Czek dostałem bo pisałem, że głupka ze mnie robią spamowałem, im.
Cóż mogę tylko sobie wyobrażać jak dostałem te 8 milionów żart_pl
Ps. Dodam, że ostatnio grałem w to dwa lata temu. Gdzie podawałem swoje dane, tak sobie, chciałem pograć, bo napaliłem się na zarabianie w sieci. Cóż nawet jakbym tyle dostał to na pewno część bym dał dla biednych.

igor11 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-01-09, 18:13   #26
mgasio

Reputacja: 0mgasio ani zbyt dobra, ani bardzo zła
Hej,
no jeśli ten czek wyglądał tak jak na tym obrazku to oczywiście lipa.
Czek, który ja dostałem był normalnym czekiem bankowym do zrealizowania
w każdym banku.
Ale gratuluję, wynika z tego że już jesteś "milionerem" .....
mgasio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-02-09, 14:22   #27
Alessa

Reputacja: 0Alessa ani zbyt dobra, ani bardzo zła
Myślę,że dobrym wyjściem będzie też zamknięcie konta bankowego..
Alessa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-02-09, 18:11   #28
madziul

Reputacja: 0madziul ani zbyt dobra, ani bardzo zła
http://www.freelotto.com/register.as...epu=1&partner=[wymoderowano SPAM] tu każdy może się przekonać czy to ściema czy prawda. osobiście nie wierzę, to blef, co potwierdzają wcześniejsze komentarze. pzdr

Ostatnio edytowane przez reklama2000 : 22-02-09 o 18:28.
madziul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-04-09, 19:34   #29
astrid.nat

Reputacja: 0astrid.nat ani zbyt dobra, ani bardzo zła
A propos loterii

szukając informacji o "wygranych" w loteriach trafiłam na tę stronkę: (niestety w całości po angielsku)

http://419.bittenus.com/lotteries.htm

Autorka wymienia najpierw loterie które odezwały się, ale przysłały fałszywe certyfikaty i dokumenty, a następnie całą listę tych, które wyłącznie poinformowały o wygranej i to wszystko.

Na stronie można znaleźć również info o innych próbach wyłudzania pieniędzy.
astrid.nat jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-08-09, 00:03   #30
bingostar

Reputacja: 0bingostar ani zbyt dobra, ani bardzo zła
Free@Lotto - przysłali czek

Free@lotto - to taki szajs amerykański, który posługuje się chwytami z pogranicza prawa i wyłudza forsę od naiwnych, którzy są zdolni uwierzyć w to, że ktoś im dał nagrodę w wysokości np. 1 mln $. Wcześniej działali w różnych krajach m.in. w Polsce jako Legion Ameryka i wysyłali do ludzi listy o treści: właśnie wygrałeś np. 1 mld zł ( na stare pieniądze ). Uwolnić się można od nich klikając na odpowiednie linki o anulowaniu subskrybcji, a jeśli dobrali się komuś do konta i ściągają miesięczny abonament najlepiej zlikwidować konto. Próbowałem dla zabawy w to grać i nawet z nimi korespondowałem - bezskutecznie - nigdy nie otrzymałem i nie udało się mi wyciągnąć od nich żadnej nagrody. Szkoda tracić na to czas nie wspominając o pieniądzach.
bingostar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania