Jump to content

PLN -> Euro ?


inmortal
 Share

Recommended Posts

Ok, dzieki za pomoc, juz sie obawialem ze bede mógł tylko wplacać w PLN, a to by się troche mijało z celem :)

 

Mam jeszcze jedno pytanie, da sie jakos zmienic dane osobowe w MB ? bo przy zakladaniu konta z pospiechu podalem niedobry adres i teraz nie wiem czy to bedzie miec jakis wplyw na to czy moje konto bedzie poprawnie działać ? Przesyłają po rejestracji jakies papiery na podany adres ?

Link to comment
Share on other sites

do inmortal:

FAQ

How can I change my address on my account?

In order to change the postal address, submitted by yourself upon registration, we would like to kindly ask you to send us a utility bill as a proof of your new address. You can send it either scanned to service@moneybookers.com or use the following fax numbers:

UK: 0870-125-4861

USA: 0509-271-5556

Netherlands: 020-524-8418

France: 01-5301-0809

International: +44-870-125-4861 or +1-509-271-5556

jeżeli chcesz zmienić adres, to musisz wysłać skan dokumentu potwierdzającego ten adres (tak z tego wynika, chyba, że się mylę)

 

do amadeo:

Can I change the currency of my Moneybookers account?

Once your account has been opened, a change of currency is not possible anymore. The only exception we can do is in case you have not made any transactions yet but in order to do this you will need to request the change at service@moneybookers.com, including a scan of a piece of photo ID so that we can confirm your identity before making any changes to your account.

jasno z tego wynika, że wybór waluty następuje tylko raz, przy rejstracji. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy nie dokonałeś jeszcze żadnej transakcji na swoim koncie. W takim przypadku musisz wysłać na adres service@moneybookers.com żądania zmiany waluty dołączając dokument ze zdjęciem w celu ustalenia Twojej tożsamości.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za pomoc :) troche mi jeszcze nie idzie w tym MB ale teraz bedzie juz chyba ok :).

 

Jeśli mógłbyś mi jeszcze powiedziec czy ten adres pocztowy jest tak wogóle do czegoś potrzebny ? Bo nie wiem czy ma jakikolwiek sens przesylac im skanu mojego dowodu skoro adres jest tam tylko dla ich informacji.

Link to comment
Share on other sites

Adres był potrzebny do weryfikacji konta (czyli sprawdzenia twoich danych personalnych i pełnoletności), ale teraz już chyba tego nie wymagają. Bez weryfikacji konta nie mogłeś wypłacać środków pieniężnych do banków zewnętrznych (czyli np. polskich), można było tylko w obrębie MB. Najpierw zweryfikuj swoje konto w polskim banku, a potem spróbuj przelać jakąś kwotę. Jak będzie OK to nie musisz weryfikować konta MB, ani przesyłać im swoich danych, jeżeli nie chcesz.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use