Jump to content

Wasze ulubione filmy


TheBill
 Share

Recommended Posts

Na tym filmie byłem w kinie ale nie zbyt mi się spodobał, daje dużo do myślenia ale jakoś nie potrafi zbytnio przyciągnąć widza (prawie usnąłem w kinie :P ). Mimo wszystko uważam, że jest to film godny polecenia. Jeśli tobie Renoirdaniel podobał się ten film to napewno spodoba Ci się film pt. "Magnolia".
Link to comment
Share on other sites

Appleseed - fakt, pierwszorzędna grafika, ale tylko dla fanów gatunku, jak to już z większością japońskich produkcji bywa...

 

Nie umiem wskazać mojego najlepszego filmu, jest wiele ciekawych produkcji, ale duże wrażenie zrobił na mnie K-Pax z Kevinem Spacey i Jeffem Bridges. Film na tyle mnie zainteresował, że postanowiłem przeczytać książkę, po lekturze której wydaje mi się, że autor (Gene Brewer) faktycznie miał jako psychiatra do czynienia z takim przypadkiem. Po prostu książka pisana jest jak dziennik i znajduje się w niej tyle rzeczy nie związanych z głównym tematem (czasami tylko 1 lub 2 zdania), że gdyby któś się silił na fikcję nie zawracałby sobie głowu takimi szczegółami...

 

Polecam książkę wszystkim a film tym, którzy go jeszcze nie widzieli.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nazw może nie będe wymieniał bo duuużo tego ale polskie komedie typu Chłopaki nie płaczą czy Kiler i wszelkie filmy z wymienionymi aktorami:

Steven Seagal, Anthony Hopkins, Tom Hanks, Al Pacino, Nicolas Cage, Mel Gibson, Morgan Freeman, Brad Pitt, Bruce Willis, Jack Nicholson, Jean Reno, Will Smith, Tommy Lee Jones, Gene Hackman, Sylvester Stallone, Vin Diesel i napewno jeszcze kilku by sie znalazło :D

Link to comment
Share on other sites

my favourite:

- Secret Window

- Skazani na Shawshank

- Podejrzany

- Piła

- Requiem For A Dream

- Żywot Briana :D

 

napewno jest jescze wiele innych filmow ktore zrobily na mnie duze wrazenie ale nie bede tu wszyskich wypisywal, te co tu zamiescilem akurat wpadly mi do glowy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use